X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa - ale oba testy "po czasie". No zobaczymy , mam nadzieje, że wredna @ nie przyjdzie. A teścik określi się na dwie kreseczki w czasie podanym na ulotce. :)

    Panan - Po owulacji nie ma dni płodnych (do 24h od owulacji jeszcze jest możliwość zapłodnienia). Ja doskonale wiem, że jestem po owulacji, a temteratura w ogóle nie wzrosła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Agniechaa - Super. Beta wzrasta <3 trzymam kciuki, żeby wszystko sie ułożylo. I nie przejmuj się na zapas :*

    Misiowa - widać, widać! <3 wstępne gratulacje się należą! :)

    Ja Wam powiem, że wczoraj robiłam jeszcze jeden test innej firmy i nie z porannego moczu i taka sytuacja jak za pierwszym razem.. Blada słabiutka kreska po dłuższym czasie. Jutro powtorze rano (28dc). Ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.. Temperatura ciągle taka sama (36.1), ciągle boli to podbrzusze jak na @. Dziś pierwszy raz od trzech lat dostałam zgagi.. Nie wiem co sie dzieje.


    Jakbym o sobie czytała. Dzisiaj zrobiłam test i wyszła bladziutka druga kreseczka,ale cieszyć będę się jak zrobie ponownie test za kilka dni. Co bólu podbrzusza też mam lekki i zgaga,którą nie pamiętam kiedy ostatnio miałam.

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwcia w którym dc miałaś owulację i w którym robiłaś test? Od razu pokazała Ci się druga kreseczka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tu mnie natura troche zaskoczyła bo zazwyczaj cykle mam 31 dniowe i wczesniej wydawalo mi sie ze owulacja wystepuje u mnie 16,17 dzien a teraz z obserwacji sluzu i temperatury byla w 13 dniu. Test był robiony w 13 dniu od owulacji. Temperatura pozostaje na podwyzszonym poziomie. Co do kreseczki to tak pojawila sie po okolo 2,3 minutach. Z tego co wiem to test jest wiarygodny do 10 minut.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 16:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Agniechaa - ale oba testy "po czasie". No zobaczymy , mam nadzieje, że wredna @ nie przyjdzie. A teścik określi się na dwie kreseczki w czasie podanym na ulotce. :)

    Panan - Po owulacji nie ma dni płodnych (do 24h od owulacji jeszcze jest możliwość zapłodnienia). Ja doskonale wiem, że jestem po owulacji, a temteratura w ogóle nie wzrosła.

    witaj, mialas monitoring ze jestes pewna owulacji? jesli tak moze termometr sie zepsuł? masz taka sama temp przez kilka dni a to ciekawe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znajoma zrobiła test, który był negatywny. Na następny dzień chciała go wyrzucić a tam była druga kreska, blada jak u Was. Okazało się, że jest ciąża. Także nadzieja jest :)

    aiwlys, Helmi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten test dziś wygląda tak:

    https://zapodaj.net/561e375de4ff6.jpg.html

    Mam nadzieje, że jutro będzie już wiadomo. Mam taką nadzieje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    U mnie ten test dziś wygląda tak:

    https://zapodaj.net/561e375de4ff6.jpg.html

    Mam nadzieje, że jutro będzie już wiadomo. Mam taką nadzieje <3
    W którym dniu od owulacji robiłaś tesc?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o dopisanie mnie do testowania na 22.06 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwciaaa wrote:
    W którym dniu od owulacji robiłaś tesc?
    Nie wiem w którym dniu cyklu dokładnie wypadła mi owulacja w tym miesiącu. Ok 16-18dc myślę. A test robiłam 26dc.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    U mnie ten test dziś wygląda tak:

    https://zapodaj.net/561e375de4ff6.jpg.html


    Mam nadzieje, że jutro będzie już wiadomo. Mam taką nadzieje <3

    Jest krecha jak nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia , tak wiem.. Tylko, że pojawiła się po czasie podanym na ulotce, a w zasadzie w momencie kiedy test był suchy. A ile kobiet tyle opinii.. Jedne mówią, że gdyby nie było hormonu to test nawet po czasie by nie wykazał, inne, a że zachodzi reakcja chemiczna (chociaz nie wiem jaka to reakcja musiałaby być..)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 18:10

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz jutro rano :)
    Ale jakoś czuje że coś z tego będzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej pociesze Was. Staram sie ponad 4 lata. przez ten czas zrobilam duuuzo testow ciazowych. i jesli nie bylo ciazy to test zawsze pozostawal bialy nawet na drugi dzien. ja tez niewiem o jaka reakcje chemiczna chodzi.

    moim zdaniem jesli po godzinie, dwóch pojawia sie cien cienia cienia tzn ze poziom hcg jest bardzo niski bo jest to bardzo wczesna ciaza. Może za wczesnie robicie testy. Warto poczekac do terminu @ lub chociaz do dzien przed zeby potem sie nie denerwowac bo to moze zaszkodzic fasolce.

    Aiwlys a Ty robiłaś test w 8-10 dpo czyli zdecydowanie za wczesnie ;) wierze ze niedlugo zobaczysz mocniejsza kreske, oby ;) jeszcze jak piszesz ze dzisiejszy test byl odczytany wedlug czasu z ulotki to wiesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 18:24

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie taki mam zamiar. @ powinna być dopiero za ok. 4 dni, więc mam nadzieje, że nie nadejdzie. Ale czuje, że będę mieć nocke z głowy jak zwykle przed testowaniem :p
    Obyś miała rację <3

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz :)
    Jeszcze będę Cię prosić o przesłanie wiruska :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gosiu pocieszyłaś :)
    Może w tym cyklu i czas na Ciebie? :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia pytałam bo mi program ovu pokazał a jeszcze dziś mam sluz rozciagliwy były wyższe temp ale mam poziom niskich na 36,85 dziwne

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Marcia kiedy testujesz ? Bo widzę , że już po owulce :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A Ty Marcia kiedy testujesz ? Bo widzę , że już po owulce :)

    Chyba 22=06
    Tak tak,już po owu.
    Chociaż dokładnie kiedy nie wiem bo testów nie robiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 18:25

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ