X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki K22 :* my się staramy o pierwsze, takie stare młode małżeństwo :) ciężko nie myśleć o tym, że latka lecą... ale nadzieja i tak chyba jest lepsza niż wpadanie w deprechę, o co w sumie dość łatwo... no nic. I tak się nakręcam, trochę powstrzymuję, ale ukradkiem myślę to i owo. No i tak :)

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka w pełni Cię rozumiem :) ale Uda sie, musi!!!! <3 trzymam baaaaaardzo kciuki za tem cykl ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki bhcg 48,20 wiec do góry co mnie bardzo cieszy. Niestety juz pojawia sie pierwsze zmartwienie moja prolaktyna to 55,95 w normie do 23,30... Dzwoniłam do mojej kliniki kazali przesłać wyniki i bedą sie dobijać do mojego gin ;( strasznie sie boje o moją fasolkę :(

    AJA_S, Emiliana lubią tę wiadomość

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agmiechaa super, że beta wzrasta. Spróbuj zachować spokój (tak, wiem łatwo powiedzieć) prolaktyna to hormon stresu, więc postaraj się nie dokładać od siebie. Gin ma pewno coś na to zaradzi.

    Iśka79 lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny zaraz lecę na powtórna bete... Tak wiem ze po 24h to szybko ale jutro niedziela a w poniedziałek nie dam rady :( baaaaardzo sie stresuje tak pragnę zeby podskoczyła do gury chociaż o klika jednostek :(

    wierzę że będzie dobrze-i czekam na wieści :)

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za każde dobre słowo. Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja udostepnilabys aktualny wykres?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa przesyłam dużo dobrych myśli, skup się na swojej "fasolce", myśl czule, otaczaj ją swoim spokojem, myśl o tym, że my Ci wysyłamy dobrą energię, myśl o dobrych pozytywnych i szczęśliwych sprawach/rzeczach aż poczujesz spokój. Jesteśmy z Tobą :*


    dziewczyny, nie śmiejcie się ze mnie, ale jak wy tak na forum udostępniacie wykresy lub wpisujecie opisujące was stopki? taki głuptak technologiczny jestem...

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśla staram sie z wszystkich sił <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/cd26b4b82bf89.jpg.html widzicie coś?

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    https://zapodaj.net/cd26b4b82bf89.jpg.html widzicie coś?

    Widzę cień drugiej kreski :) Pytanie tylko po jakim czasie jest odczyt? Na zdjęciu wygląda, że po wyschnięciu, ale może to wina mojego telefonu.

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreska taka była widoczna od razu. Na żywo wyraźniej wygląda, ale coś aparat nie chce tego odwzorować :( oto zrobione po godzinie jak wróciłam z zakupów :)

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro wyraźna od razu to ekstra :D Kiedy idziesz na betę, żeby potwierdzić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 13:54

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedziałek chcę powtórzyć test i zobaczę o wyjdzie. Jak dalej tam będzie, to we wtorek :) Dziś 12 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm wyraźna... ona słaba jest, dlatego pytam czy ktoś jeszcze ją widzi :)

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    hmmmm wyraźna... ona słaba jest, dlatego pytam czy ktoś jeszcze ją widzi :)

    Jak ją na moim telefonie dojrzałam, to jest widoczna :) Najlepiej zrób tak jak pisałaś wyżej, skoro to 12 dpo. Trzymam kciuki z grubą kreche i piękną betę :)

    Awf3p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa - Super. Beta wzrasta <3 trzymam kciuki, żeby wszystko sie ułożylo. I nie przejmuj się na zapas :*

    Misiowa - widać, widać! <3 wstępne gratulacje się należą! :)

    Ja Wam powiem, że wczoraj robiłam jeszcze jeden test innej firmy i nie z porannego moczu i taka sytuacja jak za pierwszym razem.. Blada słabiutka kreska po dłuższym czasie. Jutro powtorze rano (28dc). Ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.. Temperatura ciągle taka sama (36.1), ciągle boli to podbrzusze jak na @. Dziś pierwszy raz od trzech lat dostałam zgagi.. Nie wiem co sie dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to trzymam kciuki moze to akurat to!!! W końcu jaka jest szans zeby 2testy 2roznych firm robiły Ci takiego psikusa???? Informuj Nas :*

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wierze ze będzie dobrze:)!

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośnie wykresu. Mam niby trzeci dzień wyższych temperatur ale ta trzecia nie jest wyższa i 0,2 stopnia wg rotzera . Jest możliwe żeby było po owulacji no bo działa progesteron i żeby były dni plodne ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ