X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze w różnych miejscach ciała każdy termometr pokazuje inne temp ;)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup inny ale dopiero w następnym cyklu bo teraz może być wynik niemiarodajny. Kiedy wyjdzie mi beta hcg jak bym była w ciąży? Mam długie cykle...

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan....
    Nie wczesniej jak 10 dpo..tzn mozesz probowac wczesniej ale szkoda kasy

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    Ja 30.06 testuje,ale wiecie co nie wiem jak to z ta temperatura bo zawsze mam obnizona tzn okolo 35 a teraz 36 się utrzymuje ale to i tak chyba za mala temperatura prawda?

    Wazne zebys miala skok,jesli u Ciebie temp z przed owu to okol 35 to teraz 36 jest jak najbardziej ok :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi ostatni raz pomecze czy jak dziś mam 10dpo to jest sens iść na betę czy lepiej poczekać z 2 dni? Bo boję się ze owulacja się mogła przesunąć.zobacz na mój wykres

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki sen mialam w ogole...snilo mi sie ze bylam w 27tc i zaczelam rodzic...momentu porodu kompletnie nie pamietam w tym snie a najlepsze jest to ze dzidzius urodzil sie zdrowy i rozmiarowo taki jakkbym rodzila juz w prawidlowym terminie...i lekarz do mnie ze to normalne ze kobiety w roznych terminach rodza jedne w 20tc inne w 30tc i wszystko jest ok :D
    Jakby w realiach tak bylo to super hehe
    Byla to coreczka i miala ciemno krucze wloski byla przesliczna :) nazwalismy ja Bianka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 08:23

    Olcc. lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan poczekalabym ze dwa dni na Twoim miejscu

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan kurwa mać skończ już męczyć! Jesteś tutaj EKSPERTKĄ a co chwilę wypytujesz o to samo. Piszesz innym dziewczynom żeby spokojnie czekały do terminu @ a sama chcesz lecieć na betę 10dpo. Przy tych Twoich cyklach (które według Twojej opinii są w jak najlepszym porządku) masz małe szanse na zajście w ciążę. Weź zrób coś ze sobą. Przez Ciebie nie wiem czy to napięcie przedmiesiączkowe czy po prostu puściły mi nerwy. :-D

    MisiaZ88, Olcc., AJA_S, kasieniaczek, Magda87, _Abby_, Emiliana, kark lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Panan kurwa mać skończ już męczyć! Jesteś tutaj EKSPERTKĄ a co chwilę wypytujesz o to samo. Piszesz innym dziewczynom żeby spokojnie czekały do terminu @ a sama chcesz lecieć na betę 10dpo. Przy tych Twoich cyklach (które według Twojej opinii są w jak najlepszym porządku) masz małe szanse na zajście w ciążę. Weź zrób coś ze sobą. Przez Ciebie nie wiem czy to napięcie przedmiesiączkowe czy po prostu puściły mi nerwy. :-D


    Hahahahahahaha :D Może raz pisze ona, raz małż :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    Wiecie co ja to chyba tez wyrzuce ten termometr poza tym chyba jakis szajs kupilam bo w uchu inna temp pokazuje a pod pacha inna a niby elektroniczny,moj maz to juz ma powoli dosc tego mierzenia temp, eyliczania itp jak teraz nic nie bedzie wyrzucam termo od nastepnego cyklu i odpuszczam, to juz 15 cykl staran badania wszystkie ok moje i meza, hsg wyszlo ze jajowody Drozne nie wiem co moze byc...


    Lili u mnie tak samo, teoretycznie nie ma przeszkód a jednak ciąży brak ;/

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc - nie wiem czy dzisiaj nie nastąpi zakup testu. Jestem taka rozbita, nie wiem co robić. Tak cholernie boje się tej jednej kreski, że nie chce testować...

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dpo i temperatura podskoczyla. Strach ma wielkie oczy, trzymam kciuki :)

    kark lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro termin @.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 ja juz sie zastanawiam czy jakies inne szczegolowe badania nie zrobic tylko nie wiem jakie.. jak za rok dalej nic nie bedzie to chyba do inseminacji przystapimy..

    Lili_87
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Olcc - nie wiem czy dzisiaj nie nastąpi zakup testu. Jestem taka rozbita, nie wiem co robić. Tak cholernie boje się tej jednej kreski, że nie chce testować...

    Mam nadzieję, że Twoje rozbicie, to szalejące hormony, a nie pms ;)
    Trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jeszcze do jutra, chociaż do terminu @. Tłum Ci skanduje! Maciejowa, Maciejowa, Maciejowa, dasz radę, wytrzymasz!!!

    Ale z drugiej strony kto wie, może jakieś dwie kreseczki, by Ci dziś humor poprawiły...
    Trzymaj się tam i bądź dzielna :*

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, ja się zastanawiam czy jutro testować:) humor mam dobry tylko czuję lekki wewnętrzny niepokój.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Ja właśnie tak czytam to forum i czytam i tu prawie wszystkie na bete biegają! Az się zaczęłam zastanawiać, czy ja jakaś dziwna jestem, że chcę poczekać na @? Bo może też powinnam zrobić... Ale jak przeczytałam wpis Maciejowej to się uspokoiłam, że to jednak nie trzeba robić.
    Mi dziś temp w dół, więc jutro na bank @... :(

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Hej Dziewczyny! Ja właśnie tak czytam to forum i czytam i tu prawie wszystkie na bete biegają! Az się zaczęłam zastanawiać, czy ja jakaś dziwna jestem, że chcę poczekać na @? Bo może też powinnam zrobić... Ale jak przeczytałam wpis Maciejowej to się uspokoiłam, że to jednak nie trzeba robić.
    Mi dziś temp w dół, więc jutro na bank @... :(
    Dziewczyny są po prostu niecierpliwei dlatego latają na betę.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Hej Dziewczyny! Ja właśnie tak czytam to forum i czytam i tu prawie wszystkie na bete biegają! Az się zaczęłam zastanawiać, czy ja jakaś dziwna jestem, że chcę poczekać na @? Bo może też powinnam zrobić... Ale jak przeczytałam wpis Maciejowej to się uspokoiłam, że to jednak nie trzeba robić.
    Mi dziś temp w dół, więc jutro na bank @... :(
    Tez mnie to zastanawiało na początku, ja staram się prawie rok, a bety nigdy nie robiłam :P wydaje mi się, że szkoda kasy i nerwów, lepiej poczekać na rozwój sytuacji, ale to tylko moja opinia :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Nie nie, ja się zastanawiam czy jutro testować:) humor mam dobry tylko czuję lekki wewnętrzny niepokój.

    W takim razie, jutro już powinien być dobry moment na testowanie... :)

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ