X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    myśłałam, że troszkę znacie się na wykresach jak się dłużej staracie :)

    Może się przesunęło i dzisiaj spadek i wieczorem owulka... różnie bywa ale nie chce Cię wprowadzać w błąd

    17.11.17-poronienie całkowite
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 13 maja 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan najlepiej ❤️ Co drugi dzien i wtedy bedziesz pewna, ze trafisz na owulke- z tego co ja zrozumiałam :) wtedy najbezpieczniej :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Panan, trzeba było zrobić usg to byś wiedziała, teraz się głupio nie pytaj, bo skąd my do cholery mamy wiedzieć kiedy ty masz owulację? Znowu pieprzysz trzy po trzy.

    spod palców mi to wyjełaś ... :P masakra-która panan wyłoży karty by powróżyć czy miała ovu ... <facepalm>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 10:38

    Almanah lubi tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kilku temperatur nawet instruktor NPR z 20 letnim stażem ci nic nie wymyśli. Sama widzisz, że nie ma skoku, to czego oczekujesz? Że my coś innego zobaczymy? Mamy tę samą parę oczu co ty.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • kejti90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny doświadczone :) doradzcie! Jeśli owu była koło 12 maja, to kiedy zrobić teścior? :) dziękuję za odp ;)

    Kasia, 26, nasz ślub 04.07.2015 <3

    1 cs
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dajcie jej spokój... zależy jej... może trochę za bardzo... :P
    Nie życzę żadnej tyle czekania co ja ale po 3latach nabierasz dystansu... sama 2ms temu się załamałam dlatego też schowałam się na chwilę... Ale to nie o mnie tu chodzi...
    Panan jest po prostu niecierpliwa... musi odpuścić to fakt ale fala goryczy i tak silne pouczanie nie pomaga... musi po prostu nauczyć się czekać i tyle ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti90 wrote:
    dziewczyny doświadczone :) doradzcie! Jeśli owu była koło 12 maja, to kiedy zrobić teścior? :) dziękuję za odp ;)

    W zależności jaką długą masz fazę lutealną... najwcześniej 12dpo

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kejti90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    W zależności jaką długą masz fazę lutealną... najwcześniej 12dpo
    Koło 15 dni :) dzięki za opdowiedź, w taki razie spróbuje w przyszłym tygodniu albo może jakoś dotrwam do planowanej @...

    Kasia, 26, nasz ślub 04.07.2015 <3

    1 cs
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti90 wrote:
    Koło 15 dni :) dzięki za opdowiedź, w taki razie spróbuje w przyszłym tygodniu albo może jakoś dotrwam do planowanej @...

    Trzymam kochana kciuki ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy nie zależy-każdy organizm jest inny ... to jak wróżenie z fusów ... co jej da odp -tak miałaś lub tak nie miałaś owu skoro nie da się tego wyprorokować ... skoro była u lekarza mogła zrobić usg -i po kłopocie i wszystko było by jasne .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 11:13

    Kozisina lubi tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)
    U Mnie 13dc, ale póki co testy owu nic nie pokazują, śluzu żadnego w sumie brak, byłam dzisiaj na badaniu krwi-oznaczyć poziom estradiolu bo w 4dc wyszedł Mi niski, więc zobaczę jak dzisiaj wyjdzie:)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 15dc... Ale owulke będę miała jak mój kalendarzyk wyliczył 18dc ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam teraz test owu i druga kreska bladziutka, także coś zaczyna się dziać ale póki co w ogóle nie ma śluzu, posusza jak na pustyni :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA jesteś kochana :*:* trafiłaś w samo sedno. Ja jestem poprostu niecierpliwa ( ale zależy do czego ). Do dzieci np. mam cierpliwość dużo zajmuje się szwagierki synem, cierpliwość do ludzi też. Denerwuje się rzeczami niezależnymi ode mnie choć wiem, że to głupota. A co do usg tak miałam zrobić ale krzyknęli mi 100 zł a ja nie byłam przy kasie, dziś dopiero wypłatę mam ....;/ czekamy dalej zobaczymy co będzie dziś było <3 może coś się z tego wykluje

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan teraz tylko wyluzować trzeba... Ale może faktycznie rzuć termometr w kąt mi to pomogło ;) martwi mnie jedynie fakt że już nie czuje prawego jajnika a lewy... Ale w sumie mam tak co cykl najpierw jeden potem drugi... A na ten cykl jakoś już nadziei nie mam... jak Graża(zastepca kierowniczki sklepu) będzie mnie tak wyprowadzać z równowagi to albo rzucę robotą i znów w długi wpadniemy albo nigdy nie będę miała dzieci :/ Czekam do czerwcowej wyplaty i robimy badanie nasienia :( tak bedzie chyba najlepiej :P
    Asia no to teraz romantyczne <3 bez spiny i myślenia ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się denerwować rzeczami niezaleznymi, choć wiem że to trudne...
    Sama należę do osób które zawsze osiągają to co chcą, więc 5 cykli porażek wpływa na mój poziom irytacji.
    Ale wiem, że mam dużo czasu, jestem młoda, mam cudownego, kochającego męża i przecież musi nam się udać. Jak nie teraz to później, oczywiście, że chciałoby się teraz, najlepiej JUŻ od razu, ale nie mamy na to wpływu.

    Nie ma co się załamywać, ja w sumie jak na razie, cały czas mam przeczucie, że z tego jak na razie nic nie będzie.
    Kochamy się, ja się suplementuje, czekamy do okresu... ale jednak jeszcze udaje się nie zwariować.

    Panan, to dopiero Twoje początki i wierz nam... stres na pewno nie pomoże... A kiedy Ty się stresujesz to i my... bo Twoje wypowiedzi zalatują desperacją... spokojnie, weź przykład z innych... wyyyluzuj.

    Ja dopiero 8 dc... do owulki jeszcze sporo. Mierzę temp, ale się nie spinam, jak będzie tak będzie. To czy wykryję owulkę z dokładnością co do min czy nie, nie wpłynie na to czy w ciążę zajdę... więc chyba wolę postronną obserwację i kochanie się gdy najdzie chęć a nie mechaniczne robienie człowieka;)

    panan12, AJA_S, Czincja, Malwa30, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biednaś AJA współczuje Ci z tą robotą ale trzeba być dobrej myśli, że któregoś dnia wszystko się unormuje tzn znajdzie się lepszą pracę, będzie zielono na wykresie . Myślisz, że to wina męża?

    AJA_S lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    źle ujęłam nie chodzi o winę tylko, że może być słabe nasienie?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, ja mam maleńką prośbę... po dodaniu posta jest opcja "edycji" - mogłabyś edytować swoje posty zamiast dodawać ich wiele? :-)

    Może ze mnie pedantka, ale mi osobiście utrudnia to odbiór.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie raczej nie... może to głupie ale sprawdzałam kiedyś konsystencję spermy i jest książkowa biała odpowiednio lepka ale nie mam niestety laboratorium w domu... mi sie wydaje ze mam nie drozne jajowody... no bo skąd te torbiele jeśli lekarz stwierdził ze w poprzednim cyklu była owulka? Czasem myślę by dać spokój temu wszystkiemu i znów kochać się raz na parę miesięcy bo i tak się nie udaje :( Ale patrząc na moje siostrzenice i napotkane maluchy myślę że do końca tego roku będę w ciąży choćbym nie wiem co :D

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ