X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja mam dobrze presperującą firmę i nie mam problemów z kasą tylko jeśli doktorka spojrzała na wykres i mi powiedziała to po co miałam robić USG ??BEZSENSU ona też tak stwierdziła a 100 zł coś znaczy w tych czasach bo jest ciężko. A swojemu dziecku wszystko bym dała żeby miało ale odpuszczam rzeczy niepotrzebne. Będzie co ma być co to USG za 100 zł wniesie? Stwierdziłam, że bez sensu wydatek. Mam w ten czwartek na kasę chorych to wole poczekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 10:25

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Misia nie spiesz się ;) jesteś pewna, że nic nie wyszło? niestety ale nie widzę Twojego wykresu, dlatego zadaje to pytanie :)
    Malwa to prawda, ja wiem po sobie, że na ginekologa-jakiekolwiek badania z tym związane wyczaruje choćby tą kasę :)


    Nie mierzę temperatury. Okres mi się spóźnia 5 dzień, testy negatywne więc mój organizm zrobił mnie w konia w tym miesiącu i pewnie owu była później. Mam mega doła dzisiaj. Tyle miesięcy starań, lekarze w dupie to mają. Mam dość starań

  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Malwa ja mam dobrze presperującą firmę i nie mam problemów z kasą tylko jeśli doktorka spojrzała na wykres i mi powiedziała to po co miałam robić USG ??BEZSENSU ona też tak stwierdziła a 100 zł coś znaczy w tych czasach bo jest ciężko. A swojemu dziecku wszystko bym dała żeby miało ale odpuszczam rzeczy niepotrzebne. Będzie co ma być co to USG za 100 zł wniesie? Stwierdziłam, że bez sensu wydatek. Mam w ten czwartek na kasę chorych to wole poczekać.


    no proszę Cię-ja umiem czytać ... chyba jestem z innego świata czytając Twoje wypowiedzi kiedy sama sobie zaprzeczasz ... potem dopowiadasz ... eh eh eh ... Kosmos po prostu :)

    lis87, innamorata88 lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Nie mierzę temperatury. Okres mi się spóźnia 5 dzień, testy negatywne więc mój organizm zrobił mnie w konia w tym miesiącu i pewnie owu była później. Mam mega doła dzisiaj. Tyle miesięcy starań, lekarze w dupie to mają. Mam dość starań

    Misia-nie teraz to w czerwcu :) dasz radę ! mój cykl tez oszalał z 30 zrobiło się 36 :)

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Nie mierzę temperatury. Okres mi się spóźnia 5 dzień, testy negatywne więc mój organizm zrobił mnie w konia w tym miesiącu i pewnie owu była później. Mam mega doła dzisiaj. Tyle miesięcy starań, lekarze w dupie to mają. Mam dość starań
    to niebardzo rozumiem tych lekarzy, widzę że badania masz dobre i nasienie tez ok to powinni sie zainteresować co jest nie tak. My sie staramy od listopada, w styczniu mialam ciąże biochemiczną i daliśmy sobie troszke odpoczynku, w kwietniu w polowie przy owulacji stwierdziliśmy, że to czas już - nie udało się więc próbujemy kolejny cykl. Czasami głupkowato sobie tłumaczę, że skoro bylam w ciąży to jestem płodna i wszystko jest ok, no ale niestety tak nie jest. Robie badania, co tam karze lekarz i lecimy dalej ;)
    Misia nie załamuj się, może to dobrze że nie mierzysz temperatury, nie jestes taka nakręcona. Kurcze nie rozumiem czemu to jest takie trudne, myślało się, że miec dziecko to takie hopaj siupaj :(

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 wrote:
    Misia-nie teraz to w czerwcu :) dasz radę ! mój cykl tez oszalał z 30 zrobiło się 36 :)


    Ale wiesz ile mi to narobiło nadziei ? Dlatego mnie to tak boli. Dwa lata starań, dobrych wyników i nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    to niebardzo rozumiem tych lekarzy, widzę że badania masz dobre i nasienie tez ok to powinni sie zainteresować co jest nie tak. My sie staramy od listopada, w styczniu mialam ciąże biochemiczną i daliśmy sobie troszke odpoczynku, w kwietniu w polowie przy owulacji stwierdziliśmy, że to czas już - nie udało się więc próbujemy kolejny cykl. Czasami głupkowato sobie tłumaczę, że skoro bylam w ciąży to jestem płodna i wszystko jest ok, no ale niestety tak nie jest. Robie badania, co tam karze lekarz i lecimy dalej ;)
    Misia nie załamuj się, może to dobrze że nie mierzysz temperatury, nie jestes taka nakręcona. Kurcze nie rozumiem czemu to jest takie trudne, myślało się, że miec dziecko to takie hopaj siupaj :(

    Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ale przynajmniej coś zaskoczyło. U mnie pomimo dobrych wyników kompletnie nic

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to chyba 6 cs, wcześnie przytulaliśmy się bez zabezpieczeń kiedy chcieliśmy i też nic nie wychodziło. Jak w tym miesiącu się nie uda to idę zrobić wszystkie badania.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczyny jakie badania robilyscie?
    Ja mialam ogolne oczywiscie, toksoplazmoze, pelen pakiet tarczycowy, glukoza 75g, amh, wymazy na chlamydie itp, progesteron i zastanawiam sie czy cos jeszcze powinnam zrobic - tutaj wszystko ok. Moj M nie robił jeszcze badan, mowi że jak bedzie trzeba to zrobi ale jak na razie nie chce i jego fiksować.
    Misia rozumiem, że to kolejny lekarz i też ma w dupie? mi lekarz powiedziala, że jak po 6miesiacach nam sie nie uda mam do niej przyjsc na kolejne badania.
    ehhh kazdy miesiac jest tak bolesny jak nic nie wychodzi :(

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw chodziłam do zwykłej ginekolog to z wielką łachą zrobiła mi prolaktynę. Od lutego jestem w klinice niepłodności, zrobiłam progesteron, prolaktynę, tarczycę, chlamydię, wymazy, i hsg. Wszystko super, idealne na ciążę. Mam się starać naturalnie. Oczywiście wszystko to na nfz. Mąż zrobił prywatnie badania nasienia. Morfologia 3% (norma 4%) ale ze względu na bardzo dużą ilość powiedzieli, że ok. W czerwcu mąż powtarza badanie. Po wakacjach jak wykończymy mieszkanie idziemy prywatnie.Chociaż boję się tego, że tam będą chcieli nas oskubać a nie pomóc :( Nie mam zaufania do lekarzy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w klinice jestem już u 2 lekarza. Oboje bardzo młodzi, pewnie znikome doświadczenie. Zagadałam o wrogości śluzu, to zignorowali to całkowicie.

    Owulacja u mnie występuje ( nie licząc tego cyklu) regularnie.

    No tak naprawdę niby nie ma o co zahaczyć ;/

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! A propos tempki to w tym miesiącu robię eksperyment. Temperaturę będę mierzyć starym termometrem elektronicznym z dokładnością 0,01 i nowym termometrem szklanym (galowo idowym). Czyli tworzę dwa wykresy!! Zobaczymy co z tego wyjdzie... :D

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne taka klinika i nic nie proponowali. Moja siostra tez była w klinice bezpłodności- teraz jest w ciąży i to ile ona badan ile tam chodzi razy, zbadali ją wzdłuż i w szerz ale to było wszystko prywatnie. Z jednej strony można mysleć,m że prywatnie to bedą zdzierać kasę ale bardziej sie Toba zajmą a na nfz właśnie mogą olewać bo im nie zależy. Jka to sie mówi na dwoje babka wróżyła. Ja raczej z tych co chodzą prywatnie dlatego nawet nie wiem jak oni tam traktują, ale to dość dziwne. A nie myslałaś o inseminacji?

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roza czekamy na rezultaty, ale wolałybyśmy widziec na końcu zieloną kropkę :D

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Dziwne taka klinika i nic nie proponowali. Moja siostra tez była w klinice bezpłodności- teraz jest w ciąży i to ile ona badan ile tam chodzi razy, zbadali ją wzdłuż i w szerz ale to było wszystko prywatnie. Z jednej strony można mysleć,m że prywatnie to bedą zdzierać kasę ale bardziej sie Toba zajmą a na nfz właśnie mogą olewać bo im nie zależy. Jka to sie mówi na dwoje babka wróżyła. Ja raczej z tych co chodzą prywatnie dlatego nawet nie wiem jak oni tam traktują, ale to dość dziwne. A nie myslałaś o inseminacji?


    Pewnie, że myślałam. Na pewno zrobię ją po wakacjach. Straciłam już całkiem nadzieję na takie naturalne zajście.

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Pewnie, że myślałam. Na pewno zrobię ją po wakacjach. Straciłam już całkiem nadzieję na takie naturalne zajście.
    myślę, że skoro jesteście zdrowi to inseminacja powina wyjść bez problemu - no ale lekarzem nie jestem :) kurcze no trzeba choc po czesci być dobrej myśli. W syumie teraz wakacje, może gdzies wyjedziecie to bedzie zmiana klimatu i będzie zielono :) Trzeba szukac jakiegos punktu zaczepienia, bo mozna by było oszaleć :(

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa nie będę się Tobie tłumaczyła, ale czasem tak jest, że klient później da pieniądze lub jak się u kogoś pracuje to dzień później. Zresztą nie chce być za bardzo nadgorliwa bo to też niedobre.

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież ja nie wymagam od Ciebie żadnego tłumaczenia-czytam co piszesz i wyciągam wnioski-chyba nie ja jedna. Czasem zastanawiam się czy Ty czytasz co piszesz ? Nie chcesz być nadgorliwa a do wieczora jeszcze 4 posty że ci skacze spada -podskakuje i galopuje temperatura-się pojawią :)

    innamorata88, Misiaimis, Fiolk@, AJA_S lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo się boje żeby coś się nie stało bo nigdy nie mam takich plamień, skoków temperatury w okolicach owulacji...a zresztą nieważne :)idę wycinać loga dla klienta :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mogę dołączyć? Testuje mniej więcej 3 czerwca

    Malwa30 lubi tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ