X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mgagnes+b6 i castagnus dodatkowo wydłużyły fazę lutealną o 4 dni, ale też miałam owulację 2 dni szybciej. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Dziewczyny tak własnie zastanawiam się skąd nagle krótszy cykl u mnie, wcześniej 6 cykli po 33-34 dni a teraz nagle 28, myśicie że branie witamin mogło tak zadziałać?
    Może któraś z Wam zauważyła też coś takiego u siebie? ja mniej więcej przed połową zeszłego cyklu zaczęłam brać regularnie magnez+B6, witaminę E oraz oczywiście kwas foliowy ale on chyba nie wpłynąłby na długośc cyklu, ale co myślicie o magnezie i witaminie "E? :)

    niewiem, ja mam cykle 25-35 dniowe i tez niewiem czemu tak. moze przez za wysoka prolaktyne ktora wykrylam ostatnio. kiedys cykle byly rowno co 28-30 dni a od pol roku szaleja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę tyle leków że muszę uważać żeby się nie pomylić. jedne rano, inne na noc... a magnes sobie odpuscilam bo kiedys zrobilam sobie z ciekawosci badanie krwi na poziom magnezu i byl w normie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Dziewczyny tak własnie zastanawiam się skąd nagle krótszy cykl u mnie, wcześniej 6 cykli po 33-34 dni a teraz nagle 28, myśicie że branie witamin mogło tak zadziałać?
    Może któraś z Wam zauważyła też coś takiego u siebie? ja mniej więcej przed połową zeszłego cyklu zaczęłam brać regularnie magnez+B6, witaminę E oraz oczywiście kwas foliowy ale on chyba nie wpłynąłby na długośc cyklu, ale co myślicie o magnezie i witaminie "E? :)


    Ja biorę cynk, magnez, vit B6, witaminę C jakieś dwa miesiące plus kwas foliowy.
    W tamtym cyklu miałam mniejsze plamienia. Ten jeszcze się nie skończył i bije wszelkie rekordy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja biorę rano na czczo Euthyrox, do śniadania wit D 2000j, kwas foliowy, na noc Bromergon. Jeszcze w pierwszej fazie Oeparol brałam. Wcześniej piłam inofem ale nie zauważyłam poprawy (piłam 3 miesiące)

    A męż bierze Salfazin.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w tym cylku chyba bede miala sluz plodny. Chyba olej z wiesiolka zaczyna na mnie dzialac.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane moge dolaczyc do was? :)
    Ale tego lykacie ja sobie dalam spokoj narazie biore tylko wit a+e i iq z wiesiolkiem i olejem rybnym :) narazie spokuj od dupkow i innych wspomagaczy bo chcialam oczyscic organizm i zobaczyc w badaniach jak wygladaja mojd cykle tem miesiac jeszcze tylko z testani owu a od nastepnego spowrotem monitu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 19:58

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj zonaboba oczywiscie mozesz dolaczyc ;)

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo :) ja dawno nie mialam takiego prawdziwego sluzu plodnego zazwyczaj wodnisty max 2dni nawet siemie nie pomoglo

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy i zapraszamy.

    zonaboba lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż ma urodziny 16.06-myslę że perfumy ck klein i pozywtyny test w podełeczku uszczęśliwiło by go do łez :) jakoś pozytywnie jestem nastawiona :)

    Roza86, AJA_S lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 ja jak bym zobaczyla 2kreski to bym rodzila w lutym a to miesiac urodzin mojego M to tez by mial super prezent ja tez bym sie strasznie cieszyla bo chce juz zobaczyc te 2kreseczki :)

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Malwa30 ja jak bym zobaczyla 2kreski to bym rodzila w lutym a to miesiac urodzin mojego M to tez by mial super prezent ja tez bym sie strasznie cieszyla bo chce juz zobaczyc te 2kreseczki :)

    no cóż zonaboba-> nie pozostaje nic innego jak to że obie i cała nasza banda babeczek widzimy w czerwcu II kreseczki :) i nie ma to tamto !

    zonaboba, Roza86, AJA_S, Mała Kasia lubią tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie w 100% z Toba ja cos czuje ze czerwiec bedzie dla nas udany to bedzie nasz miesiac :)

    91Ewela09, Malwa30, AJA_S lubią tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem naladowana dobra energia w tym miesiącu. Po prostu musi sie udac. Inaczej byc nie moze.

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela a który to u Ciebie dzień cyklu?
    ja jestem w 7dc i też łykam wiesiołka od 1dc- 3x dziennie po dwie kapsułki, licze na dobry śluz :D

    oj dziewczyny zarażajcie ta swoja pozytywną energia :)
    Powiem Wam że u nas to będzie pierwszy cykl starań i cały czas sobie gadam eee tam pewnie sie nie uda no bo gdzieżby tam za pierwszym razem, ale z tego co czytałam po niektórych forach to dużo dziewczyn pisało że fasolkowały za pierwszym podejściem, więc w duchu tli się nadzieja, że może ja też będę tą szczęsciara :D

    Wam również życzę dwóch kreseczek oby czerwiec był dla nas pomyślny :)

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9dc, ale chyba owulka sie zbliza bo robi sie wigotno. W tym cylku kupie testy owulacyjne, chociaz mi gin odradzal,ale dziewczyny polecaly,mowily ze sa przydatne. Wiec moze i ja je wyprubuje.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja, miałam troche czasu dla siebie byłam na kojach prawie dwie godzinki :) od razu lepiej sie czuje :)
    Jak miło ze jest nas wiecej, choc wolałabym abyście były na fioletowym :) ale sadze ze w czerwcu sie tam wszystkie spotkamy :)
    Ja biore pregna plus- dla kobiet starających sie o dziecko, jest tam witamina D kwas foliowy żelazo witamina E, dodatkowo magneB6, omega 3 i dzisiaj skończyłam wiesiołka tak na wszelki wypadek :) kiedys płakałam przed okresem ale jak zaczelam regularnie brac te tabletki to przestało :) i @ tez mam dość regularna co 30-31 dni, mogłoby byc szybciej no ale niestety. U mnie juz wyraźniejsza kreska na testach ovu, takze dzisiaj ❤️ I moze zaczniemy teraz codziennie nie wiem kurczę ciagle sie nad tym głowie :) apropo tego żel, któraś z was juz wczesniej używała tego conceive plus do środka? :) czy on w ogole działa :D bo kosztuje tyle, to mam nadzieje ze działa cuda :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testy jakiej firmy używasz? Moze i ja jutro kupie i sprawdze. Sama nie wiem :/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam z rossmana "domowe laboratorium" jeszcze mam te tanie z Allegro wiec robie dwa :D jestem zadowolona z tego domowego laboratorium choc 5testow kosztuje 25zl :/

    atdc2n0anx2cx72s.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ