X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 JASNE :) Witam/y :)

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gosiu :) ja pierwszy test zrobie "chyba" w dzień dziecka, jeśli jednak bedę się bała również będę testowała 3 czerwca :P ten termin bedzie akurat duzo lepszy dla mnie, ale obawiam sie, że nie dotrwam :D

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja umówiłam się na wizytę u gin. Tym razem nie daruję olewki. Faza lutealna skróciła mi się do 8-9 dni i mimo owu temp nie wzrasta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu ktoś kto stara się około 4 lata? czy jestem sama?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Witaj Gosiu :) ja pierwszy test zrobie "chyba" w dzień dziecka, jeśli jednak bedę się bała również będę testowała 3 czerwca :P ten termin bedzie akurat duzo lepszy dla mnie, ale obawiam sie, że nie dotrwam :D

    byc moze ja też z Tobą zatestuje, to zależy kiedy owulacja sie u mnie pojawi. powinna byc na dniach.

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze czekam na owulacje, juz boli jajnik i powoli robi się mokro :P ale żel zaczęłam juz używać od zeszlego tygodnia- tak na wszelki wypadek :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis to my testujemy razem jak będzie ten cykl taki jak ostatnio! :)

    lis87, gosia89 lubią tę wiadomość

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zapytam -jak robicie test ovu-to zawsze wam wychodzą 2 kreseczki mimo że początki cyklu ? dziś przyszły -to jak zawsze bach jednego-kolorek piękny neonowy pink :P poprawił od razu humor -ale zastanawia mnie jakim cudem pokazuje się -bądź co bądź cień 2 kreski skoro to dopiero 5 dzień cyklu. Coś ze mną nie tak ?

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa 30, to normalne, test wyczuwa u Ciebie Lh, dopiero jak będzie druga kreska taka sama to jest pozytywny-czyli poziom lh wzrósł do takiego poziomu, że zbliża się owulacja.

    Nie martw się ja też tak mam, to normalne.

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uf :) dziękuję asiaa1987 :) uspokoiłaś mnie-bo zawsze mnie to nurtowało :)

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo codziennie robie testy i widze cienie, teraz coraz mocniejsze az bedzie konkrecizna :) juz myslalam, ze ze mna cos nie tak badz jestem ciagle płodna (byłoby duzo łatwiej :) ) ale to nic złego :)
    Misi czyli co dzien dziecka bedzie nasz :D prezencik sobie same sprawy :) :) ależ byłoby cudownie :) musze pogadac z moimi jajeczkami zeby mnie nie zwiodły ;)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Ja też jeszcze czekam na owulacje, juz boli jajnik i powoli robi się mokro :P ale żel zaczęłam juz używać od zeszlego tygodnia- tak na wszelki wypadek :)


    ja tez uzyje zelu w tym cyklu ;) dzis pierwszy dzien go zastosuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    lis to my testujemy razem jak będzie ten cykl taki jak ostatnio! :)

    no to jestesmy juz 3 na testowanie w ten sam dzien ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by zrobić jakas liste kto kiedy testuje?

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Ja mam to samo codziennie robie testy i widze cienie, teraz coraz mocniejsze az bedzie konkrecizna :) juz myslalam, ze ze mna cos nie tak badz jestem ciagle płodna (byłoby duzo łatwiej :) ) ale to nic złego :)
    Misi czyli co dzien dziecka bedzie nasz :D prezencik sobie same sprawy :) :) ależ byłoby cudownie :) musze pogadac z moimi jajeczkami zeby mnie nie zwiodły ;)

    hahaha, no byłby piękny prezent, ale szczerze to boję się jakkolwiek nastawiać :( czasami zastanawiam się, czy kiedykolwiek się uda :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis a dlugo się staracie?

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny testujące w dzień dziecka super, oby był piękny prezent w ten dzień :)
    ja myślę że będę testowac nie wcześniej jak 6-7 czerwca zależy jeszcze jak mój cykl się potoczy :)
    kilka poprzednich miałam po 33 dni a ostatni 28 więc teraz cięzko powiedziec :)

    gosia89 lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planowany termin @ mam na 5 czerwca ale pierwszy test zrobie pewnie 2-3 czerwca zeby w razie co szybko zrobic bete i miec gotowy prezent dla meza na 1 rocznice slubu :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela to w podobnym czasie testujemy. Razem raźniej ;)

    Ja 1 rocznice ślubu mam 10 lipca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 17:39

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak własnie zastanawiam się skąd nagle krótszy cykl u mnie, wcześniej 6 cykli po 33-34 dni a teraz nagle 28, myśicie że branie witamin mogło tak zadziałać?
    Może któraś z Wam zauważyła też coś takiego u siebie? ja mniej więcej przed połową zeszłego cyklu zaczęłam brać regularnie magnez+B6, witaminę E oraz oczywiście kwas foliowy ale on chyba nie wpłynąłby na długośc cyklu, ale co myślicie o magnezie i witaminie "E? :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ