X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max nie wiem dokładnie po jakim czasie się pojawiła, bo spojrzałam dopiero po ok 2h. Była bardzo słaba, ale na pewno widoczna. Podobno historia zna takie przypadki, Morella mi pisała, że miała 2 wyraźne po jakimś czasie, a ciąży nie było więc się nie nastawiam.
    Choć gdzieś głęboko mały chochlik nadziei tkwi:)
    A widzisz oowulacje rządzą się swoimi prawami, wszystko wskazuje, że Ci się zbliża - trzymam kciuki.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:
    mkl - jak z tym monitoringiem? W jakim dniu cyklu idziesz, żeby sprawdzić jak z pęcherzykiem? Szczerze, nigdy tego nie sprawdzałam...

    Owulacja mi się opóźnia, powinna być w sobotę, niedzielę, a tu jeszcze nic. Chociaż zaczyna mnie kłuć jajnik i kreseczka druga się już pojawiła (chociaż nadal słabsza niż testowa), więc liczę, że jutro jeszcze bardziej przyciemnieje...

    Magdziulla - mi nigdy nawet po czasie się nie pojawiła druga krecha... A ile po czasie się pojawiła? Może jeszcze szansa :) Ile u Ciebie zwykle trwa cykl?


    Każdy ginekolog powinien w swojej "ofercie" mieć tzw. monitoring cyklu czy też inaczej badanie cyklu, owulacji. Prywatnie koszt to zazwyczaj nieco mniej niż normalna wizyta lub tyle samo. W zależności jakiej długości jest cykl np. idziemy na pierwsza wizytę 8 dnia cyklu, i tak chodzimy co 2,3 dni, badanie polega na obserwacji wzrostu pęcherzyków, określenie czy pękają/ pęka i czy endometrium ma odpowiednią grubość, no i oczywiście określenie dnia owulacji, wizyty trwają do dnia kiedy pęcherzyk pęknie.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla mi test tez zrobil psikusa 2 miesiace temu i byly dwie kreski i to w ciagu 10 minut potem juz mi nigdy nie wyszly II a potem @ przyszla. Nie chce Ci odbierać nadzieji bardzo bym się cieszyła gdyby się okazało że masz fasolkę :) tylko chcę cię uprzedzić żebyś się nie nastawiała za bardzo oczywiście nadzieja umiera ostatnia i do końca trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl to teraz najprzyjemniejsza część zadania ! powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 21:19

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem jestem teraz nastawiona na @ i chcę żeby przyszła jak najszybciej, bo mam w planach się przebadać. Ale tak jak mówisz nadzieja zawsze jest. Czekam przetestuję się jeszcze w czwartek jak nie będzie.

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla termin @ mam na 5 czerwca.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to poczekaj jeszcze ze 2 dni i testuj :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    mkl to teraz najprzyjemniejsza część zadania ! powodzenia :)


    swoją powinność już zrobiłam z mężem hehe:) Jeszcze jutro rano poprawimy:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz lece na bete, ale wyniki i tak dopiero jutro :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona trzymam kciuki z całych sił :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po becie. Jutro rano wyniki.

    Ale mialam dzisiaj przejscia z tym. Ja ogolnie mozna powiedziec, ze boje sie igiel, ale jak trzeba to trzeba dla dziecka wszystko. Usiadlam, babka zyly znalezc nie mogla, wbila sie igla i tak wiercila nia i krecila, ze prawie jej zemdlalam :D Az sole trzezwiace musiala mi dac powachac.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe dobrze że całkiem nie zemdlałaś :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl poprawiajcie na całego, gorąco teraz można latać po domu na golasa;);) potem nogi do gory i fasolkujesz:)!
    Dziewczyny powiedzcie mi czy przed @ macie śluz czy w ogóle? Już myślałam, że dziś przyjdzie @ chociaż temp nawet podskoczyła, ale rano czułam się jakby czołg po mnie pprzejechał i 3 razy poprawił, a tu @ brak i jest śluz, który mnie myli, ale podejrzewam, że to może być jjakaś infekcja.

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przed @ taki biały, kremowy, ale niewiele raczej. Potem zaczyna się robić różowawy, czerwonawy i @ :)

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula.. Ja mam śluz przed okresem choć kiedyś tego nie było... U mnie na teście owi znow mocniejsza kreseczka chociaż jakoś późno na te plodne i owulke... Mam nadzieje, ze w ogóle przyjdzie, zwłaszcza, ze długi weekend przed nami, wiec sporo okazji do starań ;-)

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info Dziewczyny. Doszukuje się pewnie, wcześniej śluzu tak nie obserwowałam i nie pamiętam czy miałam przed@ a teraz mam. Kurczę nie mogłoby to być łatwiejsze - jesteś w ciąży hop pojawia Ci się czerwona kropka na czole! Chociaż może czoło to akurat nienajlepsza lokalizacja;);)
    Max a temp Ci się zgadzają z owulacja?

    tapir19 lubi tę wiadomość

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do II kresek... ta druga ledwo widoczna i @ w czasie gdy ma się pojawić +/- 2-3dni może świadczyć o ciąży biochemicznej. Na 99%. Testy ciążowe nie wykrywają zbyt wczesnej ciąży dlatego uznaje się, że się mylą... Przy braku ciąży test nie wykryje nawet cienia drugiej kreski, chyba że ma się mega problemy hormonalne. Wiele kobiet nawet nie wie, że było w ciąży

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    Co do II kresek... ta druga ledwo widoczna i @ w czasie gdy ma się pojawić +/- 2-3dni może świadczyć o ciąży biochemicznej. Na 99%. Testy ciążowe nie wykrywają zbyt wczesnej ciąży dlatego uznaje się, że się mylą... Przy braku ciąży test nie wykryje nawet cienia drugiej kreski, chyba że ma się mega problemy hormonalne. Wiele kobiet nawet nie wie, że było w ciąży
    Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam. Moja 2 kreska, która pokazała się po jakimś czasie może wskazywać ciążę biochemiczną?

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie dostałaś miesiączki to jak najbardziej może być zdrowa ciąża... :) i tego Ci życzę :) ale irytuje mnie kiedy dziewczyny piszą, że test je oszukał, bo pokazała się druga blada kreska a okres i tak dostały :/

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska zawsze oznacza ciążę!!!! nawet ta która ujawniła się po 30min... teraz kwestia natury... czy zarodek przetrwa czy nie. radzę zrobić test jutro i sprawdzić czy II pojawią się szybciej

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ