X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam o tym pojęcia. Robiłam test następnego dnia rano, ale nie było nic. Tylko tamten był płytowy, a poranny strumieniowy. A @ na razie nie ma. Faktycznie testów trochę w życiu zrobiłam, a nigdy 2 kreski nie było nawet po kilku dniach gdy wynosiłam śmieci. Dałaś mi do myślenia teraz...

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro rano testuje ale i tak nie robię sobie większych nadziei,że ujrzę upragnione dwie kreseczki.Objawów jak do tej pory żadnych,szyjka taka,jak przed ostatnim okresem,nisko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena trzymam kciuki wracaj z dobrą nowiną!:)

    Bożena32 lubi tę wiadomość

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdziulla :)

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula - nie mierzę temperatury. Po prostu zwykle w płodne dni aż "pływałam" a teraz skąpo...
    Mam nadzieję, że owulka przyjdzie, bo nie brałam swoich leków, żeby się starać... A zastanawiałam się, żeby z tego cyklu zrezygnować i pobrać leki, żeby mi moje dolegliwości nie wróciły, ale stwierdziłąm, że na razie jest ok, więc popróbujemy. Będę zła, jak nawet owulka się nie pojawi...

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test i niestety tak jak przypuszczałam tylko jedna kreska :( To był mój 5 cykl starań.Nie mam już siły :(

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena32 wrote:
    Robiłam test i niestety tak jak przypuszczałam tylko jedna kreska :( To był mój 5 cykl starań.Nie mam już siły :(

    Bozena glowa do gory - ja mam ich (cykli) ponad 40 na koncie ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poplacze sobie teraz i zapisze sie na lipcowe testowanie :( Beta negatywna...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka tulę, tulę:( ja czekam, aż mi mąż wieczorem wróci i też będę płakała. Też jestem dziś w rozsypce. Ale dziś placzemy, a od jutra bierzemy sie w garść. Ja muszę się upewnić, ale chyba muszę starania odłożyć do sierpnia/września. Głowa do góry! Uda się, zobaczysz.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena32 nie martw się, wiem że dla Ciebie 5 cykli to może być wieczność, ja staram się już 2,5 roku i naprawdę da się to przeżyć, życzę Ci oczywiście byś nie musiała tego doświadczyć, głowa do góry:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wielką nadzieje na ten cykl, czuje w kościach, że chyba się uda, nie ukrywam , że teraz byłoby to dla mnie idealne rozwiązanie, bo przestaje pracować u męża i bym musiała szukać innej pracy;p sytuacje finansową mamy bardzo dobrą, ale ja nie umiem siedzieć bezczynnie w domu;p

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Melduje się jako mężatka (lol, jak to dziwnie brzmi).
    Tuż przed ostatnim tygodniem przygotowań skoczyła mi temperatura i to było super, bo nie analizowałam codziennie,co się dzieje z ciałem - głowę miałam zaprzątniętą czym innym ;) W zasadzie od wczoraj skupiam się na tym, że lada jutro bądź w piątek powinien być okres.
    Objawów nie czuje absolutnie żadnych i w sumie nawet mnie bawi to, jak w poprzednim cyklu w tym samym momencie czułam absolutnie wszystko, a wystarczy,ze myslalam o czym innym i już się nic nie czuje.
    No poza bólem jajników od rana dziś, ale to niestety o niczym nie świadczy.


    Za to wczoraj po seksie oboje z J. byliśmy bardzo mocno ubrudzeni moją białą wydzieliną - nigdy wcześniej tak nam się nie zdarzyło. Ale to tez było jednorazowe, bo od wczoraj taka ilość się nie powtórzyła.

    e-ness lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena głowa do góry ! wiem że każda z nas bardzo tego chce ale nie można się nastawiać na ciąże on przyjdzie wtedy kiedy "bedziemy na to gotowe " wtedy kiedy jest nam to pisane wiem że możesz pomyśleć że moje gadanie jest zbędne ale ja też nie mam lekkiej histori co prawda to dopiero mój 4 cykl ale jestem za granicą i właśnie mój mąż wraca do polski (dostał telefon i wyjechal z dnia na dzien )więc starania zostają zakończone bo ja zostaje nadal w angli i mało tego on idzie na szkółke na pół roku więc starań nie będzie bardzo długooo :( najbardziej chciałabym być już w tej ciąży ale nie przeskocze tego wiem że muszę być cierpliwa i spokojnie poczekać na swojego brzdąca a moje zamartwianie i nerwy wcale w niczym by mi tu nie pomogły. Trzymam za nas wszystkie kciuki i napewno niedługo zajdziemy :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze :) a może już jest jakaś fasolka ?

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna mogłabyś zerknąc na mój wykres ??

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozena, co do Twojego nie mam juz sily, ja tez tak czasem czuje, ale chyba trzeba wziac pod uwage wlasnei ze sa tutaj dziewczyny tore staraja sie 12,20 40 czy nawet 60 cykli, te nasze 5 czy 6 to jest nic..

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena - głowa do góry... 5 cykl to jeszcze nie jest źle. Słyszałam od lekarza, że średnio czeka się z 7-8 cykli, co oznacza, że wiele kobiet próbuje dłużej... Chociaż wiem, że to niełatwe... sama się bardzo nastawiam i jak mi nie wyjdzie to czuję zawód... Ale może właśnie warto przystopować, wyluzować i nie myśleć o tym ciągle...

    Fiona - starasz się od prawie 4 lat?

    Mi test owulacyjny nadal nie ciemnieje... Może być tak, że na początku nie było w ogóle drugiej kreski, później się zaczęła pojawiać, lekko ciemnieć, ale ostatecznie nie wykaże mi pozytywnego testu i po prostu owulacji nie będzie?

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max może tak być że owu nie będzie ale może też być tak że po prostu nie uchwycisz piku czyli nie trafisz na najwyzsze stezenie i dlatego nie wyjdzie kreska ciemniejsza poza tym niektórym dziewczynom kreski nigdy nie wychodzą ciemniejsze tylko zbliżone do kontrolnej. Tak więc jak zwykle jedna wielka niewiadoma.

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:
    Bożena - głowa do góry... 5 cykl to jeszcze nie jest źle. Słyszałam od lekarza, że średnio czeka się z 7-8 cykli, co oznacza, że wiele kobiet próbuje dłużej... Chociaż wiem, że to niełatwe... sama się bardzo nastawiam i jak mi nie wyjdzie to czuję zawód... Ale może właśnie warto przystopować, wyluzować i nie myśleć o tym ciągle...

    Fiona - starasz się od prawie 4 lat?

    Tak, to juz 4 lata...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Orientujecie się jak to jest z poziomem kwasu
    foliowego w krwi? Norma to od 0.6 do 20... Mi
    wyszło 43...taki nadmiar może być

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ