X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max- nigdy nie badałam kwasu foliowego i chyba mało kto to robi...tak mi się wydaje;p

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dziś zawitała @ posmuciłam się troche, ale z drugiej strony czuję ulgę po pierwsze, że już wiem, a po drugie, że nie sspóźnił mi się jak ostatnio i będę mogła spróbować ostatni msc w czerwcu. W piątek robię badania po @ do lekarza i mam nadzieję, że dowiem się na czym stoję.
    Bożena głowa do góry w końcu się uda na pewno.
    Mkl jak masz dobry moment w życiu teraz to są duże szanse, że się uda, bo nawet mózg inaczej pracuje. Trzymam za Ciebie kciuki. Kiedy będziesz testowała?

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl - powiem Ci, ze ja przypadkiem znalazłam w ofercie laboratoryjnej to badanie i stwierdziłam, ze nie zaszkodzi sprawdzić... Zwłaszcza, ze w swoim otoczeniu miałam osobę z dzieckiem bezczaszkowym, właśnie z powodu nieprzyswajalnosci kwasu foliowego i jakoś to na mnie źle wpłynęło...

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, przyłączam się do mierzących temperaturę. i planuję testowanie dopiero w przyszłym tygodniu. Bo już trochę testów zmarnowałam od początku roku

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:
    Mkl - powiem Ci, ze ja przypadkiem znalazłam w ofercie laboratoryjnej to badanie i stwierdziłam, ze nie zaszkodzi sprawdzić... Zwłaszcza, ze w swoim otoczeniu miałam osobę z dzieckiem bezczaszkowym, właśnie z powodu nieprzyswajalnosci kwasu foliowego i jakoś to na mnie źle wpłynęło...


    No właśnie ja też widziałam to w ofercie laboratorium i też się nad tym zastanawiałam, biorę kwas foliowy regularnie i nie powiem było dobrze wiedzieć ile go jest;p

    Na razie w poniedziałek idę robić progesteron i być może TSH, ale nad kwasem foliowym warto się zastanowić. Jak patrzę teraz na cennik to koszt 25zł u mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 20:50

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Do mnie dziś zawitała @ posmuciłam się troche, ale z drugiej strony czuję ulgę po pierwsze, że już wiem, a po drugie, że nie sspóźnił mi się jak ostatnio i będę mogła spróbować ostatni msc w czerwcu. W piątek robię badania po @ do lekarza i mam nadzieję, że dowiem się na czym stoję.
    Bożena głowa do góry w końcu się uda na pewno.
    Mkl jak masz dobry moment w życiu teraz to są duże szanse, że się uda, bo nawet mózg inaczej pracuje. Trzymam za Ciebie kciuki. Kiedy będziesz testowała?


    Wiesz ja ten dobry moment w życiu mam już od ponad roku, praca u męża była bezstresowa, mogłam wyjść kiedy chce i miałam świetną atmosferę, pełen luz, wcześniej pracowałam gdzie indziej i trochę stresu było, myślałam że jak będę pracować u męża to się uda, ale jak widać nie...

    Teraz czeka mnie znów nowa praca i nowy stres dlatego bardzo liczę, że jestem w ciązy. Dziś jest 3dpo także jeszcze trochę czasu mam na testowanie.



    Praca u męża to znaczy, że mąż był moim"szefem" bo to jego firma więc było mega bezstresowo:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 20:54

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl fajnie miałaś z tą praca, chociaż niektórzy nie wytrzymują nadmiaru mąż w domu, mąż w pracy:). Może akurat teraz będzie przełomowy moment i wszystko się ułoży tak jak trzeba.
    Ja z kolei specjalnie zatrudniłam się tu gdzie pracuję dla bobo ze względu na warunki i umowę, tylko na "jakiś" czas. I tak najpierw wstrzymywaliśmy przez wyjazdową pracę męża a teraz się nie udaje. I będę musiała czekać,aż do przedłużenia umowy. I czuję,że marnuje czas robiąc coś co mnie zupełnie nie interesuje.
    a Ty nową pracę masz czy jeszcze nie?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, ja tak tylko na szybko, bo ruszamy dalej w drogę, że wczoraj z glupia frant zrobilismy test i neistety negatyw, a dzisaij już zaczęła pomału spadać temperatura, wiec pewnie nic z tego.

    Nie mierzylam temperatury w poniedzialek tydzien temu, iwec nie wiem, keidy dokladnie byl skok, jesli liczyc od zeszlego wtorku okres powinnam dostac w sobote, wiec dosc wczesnie zaczela spadac.
    Ech, no nic. To dopiero drugi cykl, ale wiecie jak jest :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miałam jutro biec na betę ale jedna z dziewczyn na innym forum napisała, ze ma przeczucie, ze 4 czerwca bedzie dla którejś z nas szczęśliwy i ja dzis zobaczyłam słabiutką druga kreseczkę. Jeszcze nie wiem czy sie cieszyć, to taka niepewna radość, bo 12 dni temu miałam zastrzyk z ovitrelle, a dzis jest według moich wyliczeń 11 dpo. Mam obawy czy to nie ovitrelle zafałszowal mój wynik. Wrzuciłam zdjęcie mojego sikańcu do galerii, marka inne, 11 dpo. Jesli macie ochotę to zerknijcie. Na razie nie ma euforii, zobaczę jutrzejsza betę.

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka- trzymam kciuki, żeby to było to :)

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka trzymam mocno kciuki!

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki Asienka :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, każdy kciuk na wagę złota:)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Mkl fajnie miałaś z tą praca, chociaż niektórzy nie wytrzymują nadmiaru mąż w domu, mąż w pracy:). Może akurat teraz będzie przełomowy moment i wszystko się ułoży tak jak trzeba.
    Ja z kolei specjalnie zatrudniłam się tu gdzie pracuję dla bobo ze względu na warunki i umowę, tylko na "jakiś" czas. I tak najpierw wstrzymywaliśmy przez wyjazdową pracę męża a teraz się nie udaje. I będę musiała czekać,aż do przedłużenia umowy. I czuję,że marnuje czas robiąc coś co mnie zupełnie nie interesuje.
    a Ty nową pracę masz czy jeszcze nie?



    Jeszcze nie znalazłam, pracowałam rok czasu w call center, zarabiałam średnio 2-2,5tys więc nie jest źle, taką pracę dostanę od razu, w moim mieście jest sporo tego, ale nie ukrywam, że gadanie przez telefon i wciskanie komuś czegoś jest męczące:/

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka_wisienka wrote:
    Cześć dziewczyny, miałam jutro biec na betę ale jedna z dziewczyn na innym forum napisała, ze ma przeczucie, ze 4 czerwca bedzie dla którejś z nas szczęśliwy i ja dzis zobaczyłam słabiutką druga kreseczkę. Jeszcze nie wiem czy sie cieszyć, to taka niepewna radość, bo 12 dni temu miałam zastrzyk z ovitrelle, a dzis jest według moich wyliczeń 11 dpo. Mam obawy czy to nie ovitrelle zafałszowal mój wynik. Wrzuciłam zdjęcie mojego sikańcu do galerii, marka inne, 11 dpo. Jesli macie ochotę to zerknijcie. Na razie nie ma euforii, zobaczę jutrzejsza betę.

    Oby to było to! Kciuki :)

    asienka_wisienka lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura w kratkę pewnie nawet nie zdążę kupić testów na czerwcowe testowanie:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Ja się tak ciupeńkę cieszę, bo temperatura nie spadła,a minimalnie wzrosła. Ovu zupełnie źle wyznacza owulacje u mnie, już drugi cykl, więc nie patrzę na to, że wg owu powinien być okres, a go nie ma. Wg moich obserwacji okres powinnam dostać jutro, więc tak delikatnie się cieszę tym, że dzisiaj temperatura się nie obniżyła. Uch!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dokładam ci moje kciuki;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja juz - beta 142,8. Jest mały groszek!

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ