X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzien dobry,
    ja dalej jestem zbita z tropu - temperatura nadal w fazie wyzszych, ale nizsza niz w ostatnich dniach. Dwa testy z bobo negatywne (bezlitosnie, nie ma nawet cienia, jedna kreska jak byk).

    Kurde, przyznam,ze wczorja nawet sie cieszylam,ale dzisiaj zaczynam sie martwic, bo czy temperatura nie powinna w ciazy rosnac? Tak samo poziom hcg? A on nadal i nadal nie rosnie, wiec jej nie ma albo cos jest nie tak?

    Jesli nie dostane okresu jutro od rana ide na bete, oby w moim laboratorium wyniki byly tego samego dnia.


    Mi zawsze temperatura spadała w dniu @, ale podajże w marcu lub kwietniu w dniu kiedy poszła mi dużo w góre dostałam @ więc bywa różnie. Życzę Ci jednak by się nie pojawiła:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 15:17

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaję niestety, że to nie mój cykl. Byłam raz w ciąży (poronienie) i pobolewał mnie troszkę brzuch, piersi przed @, dla mnie był to objaw ciąży, bo normalnie to nic a nic mnie nie boli ani piersi ani brzuch, dziś jest 6 dzień po i nadal nic, żadnych bólów, piersi w ogóle nie powiększone, nic dosłownie nic.. zobaczymy...

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Mi się wydaję niestety, że to nie mój cykl. Byłam raz w ciąży (poronienie) i pobolewał mnie troszkę brzuch, piersi przed @, dla mnie był to objaw ciąży, bo normalnie to nic a nic mnie nie boli ani piersi ani brzuch, dziś jest 6 dzień po i nadal nic, żadnych bólów, piersi w ogóle nie powiększone, nic dosłownie nic.. zobaczymy...

    Kochana głowa do góry. Mnie przed poronieniem też bolały piersi. Tzn. W ciążach zakończonych poronieniem, a potem w żadnym nastepnym cyklu nic. W tym cyklu tez wypatrywałam powiększenia i bólu i ku mojemu rozczarowaniu - nic a nic. Straciłam nadzieje, testy negatywne, jeden cień cienia, ale zobaczony po ponad 1h, a potem negatyw, więc się załamałam i spisałam cykl na straty. Ale @ nie przyszła, a za to zaczęły mnie bolec sutki i miałam mdłości - nie poranne, ale całodniowe praktycznie. Czego w 2 poprzednich ciążach nie miałam. Dzis jednak zobaczyłam cień cienia na popołudniowym sikańcu i jutro lecę na betę! Myślę jednak, ze się udało. Także brak objawów wcale nie musi być żadnym wyznacznikiem. Zwłaszcza tak krótko po owulce :-)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica mała - daj znać jak będą wyniki. Oby beta podwyższona ;-)

    A ja się zastanawiam jak u mnie... Robiłam testy owulacyjne, na początku kreska kontrolna, później pojawiła się słabsza testowa i z dnia na dzień ciemniala, ale nie mocniej niż kontrolna, po czym zaczęła zanikać i zniknęła całkiem. Myślałam, że ostatecznie do owulacji nie doszło ale przeczytałam gdzieś, że źle robiłam testy bo z porannego moczu a podobno powinno się z popoludniowego.
    W każdym razie od soboty zaczął mnie boleć jajnik i z ciekawości wczoraj zrobiłam owulacyjny test i tak jak wcześniej testowa kreska już zanikła to wczoraj -słaba bo słaba ale znów się testowa pojawiła. I teraz już sama nie wiem czy owulacja była czy nie była. Ale dziś znów sprawdzę test...

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • pozytywna Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączam do czerwcowego testowania pozytywnie nastawiona :)
    Chcę opisac Wam moja historie.
    Staram sie o dzidziusia 20 miesiecy. Teraz prowadzi mnie trzeli lekarz dlaczego trzeci? Pierwszy mnie totalnie olewal drugi przepisal mi CLO pózniej skierował mnie na HSG nastepnie znow przepisal przepisywal CLO na 4 cykle twierdzac ze po HSG jest wszystko w porzadku a gdy skoncze brac CLO czeka mnie klinika leczenia niepłodności. Stwierdzilismy z mężem ze znajdziemy innego jeszcze lekarza, Pani doktor gdy zobaczyła wynik HSG odrazu skierowala mnie na HSC po dwuch dniach od pierwszej wizyty udalam sie do szpitala w którym Pani doktor pracuje okazalo sie ze mniala polipa przy ujsciu do jajowodow a dodatkowo problemy z endometrium i zarodek nie moze sie zagniezdzic. Dostalam progesteron teraz mija 10dzien po owu. Jutro bede robila test :)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozytywna wrote:
    Hej dziewczyny dołączam do czerwcowego testowania pozytywnie nastawiona :)
    Chcę opisac Wam moja historie.
    Staram sie o dzidziusia 20 miesiecy. Teraz prowadzi mnie trzeli lekarz dlaczego trzeci? Pierwszy mnie totalnie olewal drugi przepisal mi CLO pózniej skierował mnie na HSG nastepnie znow przepisal przepisywal CLO na 4 cykle twierdzac ze po HSG jest wszystko w porzadku a gdy skoncze brac CLO czeka mnie klinika leczenia niepłodności. Stwierdzilismy z mężem ze znajdziemy innego jeszcze lekarza, Pani doktor gdy zobaczyła wynik HSG odrazu skierowala mnie na HSC po dwuch dniach od pierwszej wizyty udalam sie do szpitala w którym Pani doktor pracuje okazalo sie ze mniala polipa przy ujsciu do jajowodow a dodatkowo problemy z endometrium i zarodek nie moze sie zagniezdzic. Dostalam progesteron teraz mija 10dzien po owu. Jutro bede robila test :)


    No tak to już jest z tymi lekarzami, czasem mam wrażenie, że my starające się więcej dowiemy się z forum niż od lekarzy;p Trzymam kciuki na jutro:) Daj koniecznie znać:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:
    Chica mała - daj znać jak będą wyniki. Oby beta podwyższona ;-)

    Beta 11,7 teoretycznie w normie na 4 tydzień
    ib6exuk2dyyn_t.jpg

    Z drugiej jednak powinnam mieć już 5 (4t4d), więc chyba za mała. Niby temperatura ładnie podskoczyła dziś, a tu taka przykra niespodzianka... i do tego ból w krzyżu, skurcze w dole brzucha i różowy śluz w środku, rozciągliwy i z brązowymi nitkami...
    Czekam bardzo niecierpliwie na środę, żeby sprawdzić czy przyrasta czy mogę się pożegnać z groszkiem po raz kolejny przedwcześnie...

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby jednak pięknie przyrosła. Informuj nas tutaj.

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Patixxx Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje 13-go! :-)

    i wciąż staramy się ..
    05.08.2014r - Aniołek (6 tydzień )
  • blondi29 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 11:21

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 a może właśnie tak na spontanie wam się udało :)3 mam kciuki !

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Krótko o mnie 11 cykl starań.. właśnie miałąm zakupić termometr i rozpocząć zabawę z OF dzisiaj 2 dzień spoźnienia @ - zrobiłam test: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11391210_882033141843365_3003588293109290869_n.jpg?oh=b19d5a13c77e4cb0dc23a42d943c5b3b&oe=557908CF widzicie tu coś ?? czy ja mam omamy? :)

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel wrote:
    Hej Dziewczyny :) Krótko o mnie 11 cykl starań.. właśnie miałąm zakupić termometr i rozpocząć zabawę z OF dzisiaj 2 dzień spoźnienia @ - zrobiłam test: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11391210_882033141843365_3003588293109290869_n.jpg?oh=b19d5a13c77e4cb0dc23a42d943c5b3b&oe=557908CF widzicie tu coś ?? czy ja mam omamy? :)

    Jest druga kreska!! Gratulacje :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa Dziękuję! pocieszyłaś, też ją widziałam ale cięzko uwierzyć, cykl spisałam na straty, w lipcu czeka mnie lot samolotem więc odpuściliśmy takie intensywne starania jak co miesiąc, <3 przytulanko było ale nie co 2 dni jak to ginekolog przykazał.. aż mi się ręce trzęsą normalnie :) Jutro beta

    alicjaaaa, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel - faktycznie druga kreska ładnie widoczna :) daj znać jak beta :)

    Anabel lubi tę wiadomość

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co temperatura rośnie, planowo @ powinna przyjść za 2-3 dni, ale żadnych objawów... Mój cykl również odpuściłam, więc może może... w tym jest metoda ;) Zobaczymy!

    Anabel lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa- Trzymam mocno kciuki, chyba faktycznie banał ale jednak często się sprawdza.. szczerze mówiąc odkąd zaczeliśmy się starać nie wierzyłam że można odpuścić, co więcej nie wiedziałam jak to zrobić.. w końcu jak nie myśleć o czymś czego tak pragniesz.. a jednak, przyszedł maj, planowanie wakacji totalnie zajełam myśli.. aha i nie kochaliśmy się według kalendarza dni płodnych.. więc w sumie prędzej ducha się spodziewałam w tym cyklu zobaczyć niż 2 kresek na teście.. a jednak są. Oby tak zostały...

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro 11 dpo test:-(((

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabel wrote:
    Hej Dziewczyny :) Krótko o mnie 11 cykl starań.. właśnie miałąm zakupić termometr i rozpocząć zabawę z OF dzisiaj 2 dzień spoźnienia @ - zrobiłam test: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11391210_882033141843365_3003588293109290869_n.jpg?oh=b19d5a13c77e4cb0dc23a42d943c5b3b&oe=557908CF widzicie tu coś ?? czy ja mam omamy? :)


    Gratulację:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8dpo a mnie boli jedna pierś i na niej są żyłki...ale tylko przy dotyku i tylko jedna...bez komentarza;p dziś odebrałam wynik progesteronu i jest bardzo dobry, 45,7 ( 5-85) mam cichą nadzieję, że to ciąża, ale wiem że progesteron nie musi zwiastować ciąże...no ale nadzieja jest

    Jeśli jutro moja tempka nie pójdzie w góre...to nie ma opcji bym była w ciązy..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ