X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - mierzycie temp normalnym rtęciowym termometrem czy elektrycznym? I o stałej porze? W pochwie czy ogólnie ważne, żeby zmierzyć? Bo nie mierzyłam sobie nigdy w cyklu, ale moze warto zacząć..

    Emy lubi tę wiadomość

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba wszelkie objawy ciążowe przechodziłam i na razie nic... Myślałam, że się nigdy nie pojawiały, ale doszłam do wniosku, że najwyraźniej wcześniej nie obserwowałam tak swojego organizmu...
    Za tydzień @, a ja czuję ból jak zwykle przed miesiączką, jedyna róznica, że zwykle kłuje mnie lewy jajnik, a w tym cyklu oba się wymieniają.

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma opcji bym była w ciąży, temp. poszła minimalnie w górę więc czekam na @ w sobotę, oby przyszła w terminie:(

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może coś doradzicie:/ Mam cykle zazwyczaj 27/28 dniowe. Zeszły cykl trwał tylko 25 dni, dziś jest mój 29dc i okresu nie widać na horyzoncie, dziś robiłam test paskowy z allegro i nawet cienia cienia nie ma :( nie chce iść jeszcze na bete.
    Dodatkowo zazwyczaj na 2 dni prze okresem mam plamienia a teraz nic. Czy to możliwe, że przez wcześniejszy skrócony cykl obecny mi się wydłuża???? Czy była jakaś późna owulacja i jeszcze test nic nie wykazał? A może te testy z allegro są do d... i lepiej zrobić kasetowy?
    Witki opadają:/

    PS. Temperatury nie mierze i nie robię testów owulacyjnych, w tym miesiącu wszystko odpuściłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 08:57

  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello Ja robiłam z allegro wczoraj w sumie dla picu bo miałam ich dużo, i pokazał bladą kreskę, zresztą dodawałam wczoraj zdjęcie. Ja mam cykle 27/28 dniowe z minimalnymi odchyleniami od czasu do czasu. Test robiłam w 29 dc dziś powtórzyłam płytkowym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff92651cb19e939e.html. Oczywiście wiadomo że 1 dzień spóźnienia to jest nic bywa że testy wychodzą później także @ mogła się przesunąć. Myślę że poczekaj i powtórz test za jakieś 2 dni o ile @ nie przyjdzie czego Ci życzę :)

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    Hej dziewczyny może coś doradzicie:/ Mam cykle zazwyczaj 27/28 dniowe. Zeszły cykl trwał tylko 25 dni, dziś jest mój 29dc i okresu nie widać na horyzoncie, dziś robiłam test paskowy z allegro i nawet cienia cienia nie ma :( nie chce iść jeszcze na bete.
    Dodatkowo zazwyczaj na 2 dni prze okresem mam plamienia a teraz nic. Czy to możliwe, że przez wcześniejszy skrócony cykl obecny mi się wydłuża???? Czy była jakaś późna owulacja i jeszcze test nic nie wykazał? A może te testy z allegro są do d... i lepiej zrobić kasetowy?
    Witki opadają:/

    PS. Temperatury nie mierze i nie robię testów owulacyjnych, w tym miesiącu wszystko odpuściłam.


    Są dwie opcje na różna długość cyklu

    1. Owulaja wystąpiła poźniej ( II faza cyklu powinna być taka sama zawsze)

    2. Masz problem z progesteronem albo prolaktyną


    Ja poprzedni cykl miałam dłuższy niż zawsze ( faza lutealna trwała 16 dni gdzie zawsze trwa 11 dni, okazało się że mam nadmiar prolaktyny)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl dlaczego nie ma opcji? są serduszka opcja jest :)

    A robicie testy owu? ja mam teraz tak rozregulowane cykle że szkoda gadać. Ide dziś do ginki niech podejry co tam widać :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    mkl dlaczego nie ma opcji? są serduszka opcja jest :)

    A robicie testy owu? ja mam teraz tak rozregulowane cykle że szkoda gadać. Ide dziś do ginki niech podejry co tam widać :)


    Nie mam żadnych objawów, dosłownie żadnych, a i wykres jakiś super nie jest (nie ma bólu piersi, tylko jedna trochę boli, nawet najmniejszych bólów brzucha, nic dosłownie nic)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję @ !

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Nie mam żadnych objawów, dosłownie żadnych, a i wykres jakiś super nie jest (nie ma bólu piersi, tylko jedna trochę boli, nawet najmniejszych bólów brzucha, nic dosłownie nic)

    Nie zawsze muszą być objawy. Ja za pierwszym razem nie miałam żadnych, ból piersi dopiero po spodziewanej @ a za drugim razem od owu ból sutków i w ogóle pełno wszystkiego. Także nie ma reguły. Badź dobrej myśli :)

    u mnie nawet na owu się nie zapowoada :(

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia - u mnie też chyba owulki nie było... w ogóle nie miałam prawie śluzu...Za to dzisiaj - na tydzień przed @ "pływam", ale owulacyjny test bez cienia drugiej kreski... Dodatkowo boli jak na okres :/

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę że jeszcze się pojawi :) zazwyczaj owu była koło 20 dc więc czekam :D
    Chić teraz po poronieniu to raczej loteria jest, plamienia, długie cyle, krótkie @..

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi jak to jest z szyjką? Bo przyznam, że pierwszy raz dzisiaj sprawdziłam i od razu poznałam, że to ona, bo nigdy nie czułam tam nic takiego twardego i to bardzo nisko, bo nie musiałam głęboko wkładać palca. Nie wiem tylko czy jest otwarta czy zamknięta, chociaż raczej żadnego wgłębienia nie wyczułam.

    Czytałam, że to raczej normalne, jak się ma okres pojawić? U mnie za 6 dni...

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie mam problem z szyjką :) czy wysoko czy nisko to ogarniam ale otwarta czy zamknięta to zawsze wydaje mi się taka sama :) miękka czy nie też średnio :) no chyba że wyjątkowo u mnie się nie zmienia :P

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja popołudniu jak sprawdzałam, to po prostu trafiłam na taką twardą ścianę, bo mnie zaskoczyło, bo nigdy czegoś takiego nie czułam (chociaż specjalnie jakoś nigdy nie badałam szyjki)... teraz za to jak sprawdzałam, to już nie ma tego twardego i ogólnie nie wiem czy ją potrafię znaleźć :P

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rezygnuje z testowania, w sobotę wypada mi @, moją szyjka jest już nisko i jest otwarta także nie ma szans na fasolkę, trzymam za was kciuki dziewczyny:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie!
    Dzisiaj kolej na moje testowanie. Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test wczoraj wieczorem. Niestety był negatywny. Wynik odchorowałam, do tego mam ostatnio trochę nerwów i ostatecznie cały wczorajszy wieczór byłam szczególnie podenerwowana, źle się czułam aż w końcu zwymiotowałam.
    Dzisiaj postanowiłam poczekać na @, choć właściwie nie wiem kiedy ma przyjść, bo jak długo miałam cykle regularne 27/28 dni, tak dwa ostatnie kolejno 30 dni i 24 dni, więc kiedy @ miała by przyjść to nie wiem.
    Na razie nie mam żadnych oznak nawet na @.
    Niby piersi bolą, inaczej niż zwykle bo na kłująco i czasem miałam mrowienia, ale ostatnio przed @ często miałam bóle,wyskoczyło mi trochę jakby trądziku na twarzy, ale w ostatni weekend był straszny upał, który mógł wpłynąć na zmianę cery, w jajnikach czułam kłucie, ale teraz już jakby mniej, zmęczenie też wiążę ze zmianami pogody, więc właściwie mogę uznać, że cykl stracony i pozostało mi czekać na @.
    Trzymam oczywiście kciuki za wszystkie testujące!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 08:52

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że nie mierzyłam temperatury, bo moja Mała często nad ranem się budzi i domaga mamy, która bierze ją do łóżka ;), więc nie mam okazji do prawidłowego pomiaru niestety. W tym cyklu zastosowałam testy owulacyjne, ale test dokładnie w środku cyklu był pozytywny tylko jeden dzień, nie wiem czy tak powinno być. Serduszkowanie oczywiście zgodnie z przyjętymi zasadami co 2 dzień od końca @ do kilku dni po pozytywnym teście owulacyjnym.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laya trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 09:27

    Laya lubi tę wiadomość

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję!

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ