X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 27 maja 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zolla wrote:
    Cześć :) mogę dołączyć? Jeśli będą ku temu powody to zamierzam testować dopiero koło połowy miesiąca.
    Zastanawiam się ostatnio właśnie nad tymi badaniami. Choć podstawowymi takimi jak hormony tarczyc, prolaktyna, progesteron. Wiecie może, czy skierowanie na nie można dostać od lekarza rodzinnego? Bo do mojego ginekologa czeka się miesiąc na samą wizytę i nie chce tyle czasu marnować. Termin mam do niego też na połowę czerwca i dobrze byłoby już wtedy z czymś do niego pójść żeby coś wiedzieć szybciej niż po roku starań tak jak mówicie.


    wiem, że jest to wydatek, ale ja wole robić badania na własną rękę, nie na nfz, chodzi o to że np. prolaktynę trzeba zbadać w 1-3 dniu cyklu, progesteron 7-8 dni po owulacji itp., nie wiadomo w którym momencie cyklu trafisz na wizytę, potem będziesz musiała odczekać na odpowiedni czas by zrobić badanie, ja się w to nie chce bawić, idę i robię badanie kiedy mi pasuje ( no ale niestety muszę płacić:/). Myślę że robiąc te badania na nfz zajęło by mi to dużo czasu, bo raz bym musiała czekać na wizyte, dwa potem czekać na odpowiednie dni, np. wkurzyłabym się gdybym miała wizytę w 5 dniu cyklu i musiałabym czekać na następny cykl by zbadać prolaktynę

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki też bym chętnie dołączyła. Mogę? Ja planuje testowanie na 3.06 i codziennie sobie powtarzam - wytrzymasz do terminu, wytrzymasz:):). Jak się nie powiedzie to tak jak pisze mkl idę się badać. Trzymam za wszystkie kciuki i licze, że wyczyścićmy ten wątek;)

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, no to na 3.06 są nas już dwie :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, zaraz obok Nas jest jeszcze Fiona88 tak więc w kupie siła:) potrójna zieleń:) kkkaaarrr, a 3.06 robisz betę czy sikany?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Super, zaraz obok Nas jest jeszcze Fiona88 tak więc w kupie siła:) potrójna zieleń:) kkkaaarrr, a 3.06 robisz betę czy sikany?

    Razem razniej ;) Ja 3.06 albo bede robic dopiero bete, albo ja odbierac juz - u mnie czeka sie jeden dzien na wyniki niestety.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie u mnie nie chcą robić bety dla sprawdzających tylko hcg ilościowo. Beta kosztuje ok 50zł a ilościowo ok 20zł. I myślę,że może zrobię sikańca i jak wyjdzie ok to śmiało walę na betę pieniądze nieważne wtedy:)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Właśnie u mnie nie chcą robić bety dla sprawdzających tylko hcg ilościowo. Beta kosztuje ok 50zł a ilościowo ok 20zł. I myślę,że może zrobię sikańca i jak wyjdzie ok to śmiało walę na betę pieniądze nieważne wtedy:)


    Mi tak kazala ginka. W poprzednim miesiacu tez robilam, zeby sprawdzic, bo jestem na dupku i nie wiedzialam czy mozna odstawic.
    Mnie beta kosztuje 30 zl

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Boję się,że mi znowu się nie udało.W piątek 22.05. robiłam test owulacyjny,który wyszedł pozytywny.Potem był cały weekend staranek i teraz czekam na efekty.Martwi mnie to,że nie mam żadnych ciążowych objawów.Nie boli mnie podbrzusze,jajniki ani piersi.Śluzu też mam mało.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena32 wrote:
    Hej dziewczyny.Boję się,że mi znowu się nie udało.W piątek 22.05. robiłam test owulacyjny,który wyszedł pozytywny.Potem był cały weekend staranek i teraz czekam na efekty.Martwi mnie to,że nie mam żadnych ciążowych objawów.Nie boli mnie podbrzusze,jajniki ani piersi.Śluzu też mam mało.

    Brak objawow czasem tez moze byc objawem, ale najlepiej sie nie nakrecac...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 maja 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena32 wrote:
    Hej dziewczyny.Boję się,że mi znowu się nie udało.W piątek 22.05. robiłam test owulacyjny,który wyszedł pozytywny.Potem był cały weekend staranek i teraz czekam na efekty.Martwi mnie to,że nie mam żadnych ciążowych objawów.Nie boli mnie podbrzusze,jajniki ani piersi.Śluzu też mam mało.

    spokojnie Bożena to dopiero 6 dni, od pozytywnego testu jest 24-48 godzin na wystapienie owulacji czyli tak naprawde to moze byc 4-5 dzien po niej Fasolka zwykle się zagnieżdza ok. 7-9 dnia a nawet do 12 dnia po owu wiec jeszcze jest dużo za wcześnie na jakiekolwiek objawy nie przejmuj się bo to tylko smuci fasolke postaraj sie czyms zająć i nie myśleć o tym po prostu cierpliwie poczekaj jeszcze kilka dni :) wiem że trudno bo sama miałam z tym problem ale trzeba się postarać podejść do tej sprawy na spokojnie:) a tak na marginesie nie które dziewczyny przez kilka miesięcy nie odczuwają żadnych objawów :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Super, zaraz obok Nas jest jeszcze Fiona88 tak więc w kupie siła:) potrójna zieleń:) kkkaaarrr, a 3.06 robisz betę czy sikany?
    Ja jestem po IUI i mam 'w pakiecie' betę, więc myślę, że skorzystam. Sikaniec mógłby tak wcześnie jeszcze nie wyjść, a chcę mieć 100% pewność przed długim weekendem.

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki AMH. 4,36 czyli PCOS. Nie pójdzie mi chyba tak łatwo :(

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Ja jestem po IUI i mam 'w pakiecie' betę, więc myślę, że skorzystam. Sikaniec mógłby tak wcześnie jeszcze nie wyjść, a chcę mieć 100% pewność przed długim weekendem.

    Mi tez wlasnie ginka poradzila od razu bete, bo test moze nie wyjsc jeszcze tak wczesnie, a beta do 100% pewnosci czy odstawiac dupka, czy nie.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa nie martw się na zapas ! dasz rade wszystkim nam sie uda czerwiec będzie zielony :) a jak nie to dostaniesz odpowiednie leki i najpóźniej lipiec będzie dla Ciebie zielony :) 3 mam za Ciebie kciuki :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Odebrałam wyniki AMH. 4,36 czyli PCOS. Nie pójdzie mi chyba tak łatwo :(

    Niunqa spokojnie, ja tez mam PCOS i nie jest to wyrok. Moze byc troche ciezej, ale wcale nie musi :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, proszę o dopisanie mnie na 5 czerwca (robię betę).

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena32 wrote:
    Hej dziewczyny.Boję się,że mi znowu się nie udało.W piątek 22.05. robiłam test owulacyjny,który wyszedł pozytywny.Potem był cały weekend staranek i teraz czekam na efekty.Martwi mnie to,że nie mam żadnych ciążowych objawów.Nie boli mnie podbrzusze,jajniki ani piersi.Śluzu też mam mało.

    Ja przy moim Aniolku poza brakiem @ tez nie mialam zadnych objawow, wiec czekaj kochana spokojnie i za kilka dni zrob test:)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    Ja testuje 26 czerwiec:)

    Ja co prawda juz jestem w czerwcowych babelkach ale co tam zapisze sie i u Was :) Tak samo jak Ania poprosze na 26 czerwca :)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane co się bierze na PCOS?
    Przyznam szczerze, że nie miałam nigdy kłopotów z jajnikami i nawet nie wiem jak się wspomóc. Najgorsze jest to, że ja nie za bardzo mogę podchodzić do stymulacji hormonalnej. Smutno mi teraz...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Kochane co się bierze na PCOS?
    Przyznam szczerze, że nie miałam nigdy kłopotów z jajnikami i nawet nie wiem jak się wspomóc. Najgorsze jest to, że ja nie za bardzo mogę podchodzić do stymulacji hormonalnej. Smutno mi teraz...

    PCOS sie nie leczy jako tako. Jesli nie chcesz ciazy to tylko tabletki antykoncepcyjne, a jesli chcesz byc mama to stymulacja ratuje choc sa przypadki, ze i bez leczenia sie udaje, ale to rzadko niestety :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ