X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Już po wizycie. W sumie już dawno ale trzeba było zakupy zrobić i obiad zjeść.
    Tak więc jest pęcherzyk ok. 1cm. Ale jeden.
    Dostalam l4 i duphaston + kwas foliowy.
    Następna wizyta chyba 13go. :)
    Niech maleństwo się mości na dobre ♡♡

    aiwlys lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nowa na dzielni swój ostatni z torebki test oddała wczoraj przyjaciółce bo powiedziała że jej się @ spóźnia :D. I dobrze, bo by się zmarnował - zalało mnie :(. Naprawdę wierzę że ktoś tam próbował zamieszkać w tym cyklu ale widocznie to jeszcze nie był ten czas. Ale poproszę o jeszcze jedną szansę w czerwcu - 28 czerwca :).


    Anna Stesia - nawet wczoraj o tym myślałam oglądając outlander :D. Serial typowo pod babki - XVII wiek, przystojny Szkot i dużo scen seksu typowo pod damską część widowni :D. Pomyślałam że ludzie przez wieki uprawiali seks bez zabezpieczenia od bardzo młodego wieku i naprawdę nie mieli nie wiadomo ile dzieci w ciągu życia. Pewnie, bywało że ktoś miał i 10, ale częściej było to maksymalnie kilkoro dzieci więc też nie było tak, że od razu zachodziło się w ciążę :). Pewnie po prostu tak się o tym nie myślało. Czekało się "aż Bóg da" i dzieci też często pojawiały się dopiero po kilku latach od małżeństwa.

    Jesli interesuje Cię ten temat polecam książkę "Dziecko w dawnej Polsce", dobrze wyjaśnia, jak dawniej wygladała sprawa płodności, poronień, porodów, antykoncepcji itp. Jest też sporo pozycji po angielsku, jeśli będziesz zainteresowana, mogę dac namiary:-)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Flo właśnie wzięłam ketanol nie bede sie męczyć!!! Juz wystarczająco duzo wytrzymałam, niech trochę ból odpuści
    W kolejnym Dniu Dziecka będziesz tulić maleństwo w ramionach ♡

    Agniechaaaa, Karma88, Millvaa lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Wiem o czym mówisz Anna Stesia, mi się za kilka dni kończy abonament i mam do dalej w nosie, nie odnawiam bo to tylko niepotrzebnie nakręca :). Jak już mi początek okresu zidentyfikował jako objawy ciążowe to pomyślałam basta, wolę już ten smutny, szary wykres

    Tak, to zdecydowanie nie pomaga:-) Niby kolorowy wygląda ładniej, ale u mnie te detektory owulacji i ciąży pogłębiały szaleństwo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    W kolejnym Dniu Dziecka będziesz tulić maleństwo w ramionach ♡


    Obie będziemy tulić nasze cuda :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Obie będziemy tulić nasze cuda :)
    Już wyobraziłam sobie takiego tłuściutkiego cherubinka w wózeczku...ale fajnie.Od razu mi jakoś cieplej na serduszku ❤

    Flowwer, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Tak, to zdecydowanie nie pomaga:-) Niby kolorowy wygląda ładniej, ale u mnie te detektory owulacji i ciąży pogłębiały szaleństwo.
    Dlatego ja nawet temp nie mierzę bo przy monitoringu niepotrzebne.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dziś mam totalną ciszę w jajnikach wiec zaznaczyłam ovu ;) A M wyskoczył jak z konopi tekstem że to prezent na dzień Dziecka

    Anna Stesia, staraczka1111, innamorata88, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dlatego ja nawet temp nie mierzę bo przy monitoringu niepotrzebne.

    Też nigdy nie mierzyłam, ale głównie dlatego, że prowadze nieregularny tryb życia i byłoby to mylące. Poza tym zamiast szaleć próbuję żyć normalnie, zrozumiałam, że nie mogę wszystkich swoich działań i myśli podporządkowywać tylko staraniom, bo to mi nie pomaga, tylko pogłębia frustrację. A dziecko nie zechce wejść do domu, w którym jest źle i stresująco. Więc wprawdzie dbam o siebie, badam, biorę leki, szukam diagnoz, współżyję wtedy, kiedy trzeba, ale uszło już ze mnie to napięcie, które potrafiło zrodzić we mnie wiele obsesji, ale nie przybliżało mnie do celu. I powiem Wam, że zrozumienie tego i przepracowanie w swojej głowie przyniosło mi ulgę i spokój, jakąś formę akceptacji.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Też nigdy nie mierzyłam, ale głównie dlatego, że prowadze nieregularny tryb życia i byłoby to mylące. Poza tym zamiast szaleć próbuję żyć normalnie, zrozumiałam, że nie mogę wszystkich swoich działań i myśli podporządkowywać tylko staraniom, bo to mi nie pomaga, tylko pogłębia frustrację. A dziecko nie zechce wejść do domu, w którym jest źle i stresująco. Więc wprawdzie dbam o siebie, badam, biorę leki, szukam diagnoz, współżyję wtedy, kiedy trzeba, ale uszło już ze mnie to napięcie, które potrafiło zrodzić we mnie wiele obsesji, ale nie przybliżało mnie do celu. I powiem Wam, że zrozumienie tego i przepracowanie w swojej głowie przyniosło mi ulgę i spokój, jakąś formę akceptacji.
    Ja to nazywam ostatni level w staraniach jak już nie potrafi się nakrecać tak jak kiedyś, bardziej racionalnie i trzeźwo podchodzi do cyklu i testów.
    A ja się cieszę że za 2 tyg zacznę kolejny cykl bo będzie cień szsnsy na fasolka.

    Anna Stesia, Millvaa lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wlasnie dziś mam totalną ciszę w jajnikach wiec zaznaczyłam ovu ;) A M wyskoczył jak z konopi tekstem że to prezent na dzień Dziecka

    Haha! A ja w tym cyklu wróciłam z USG i mówie do mojego męża: "jeśli w tym cyklu zajdę w ciążę, to za 18 lat dam dziecku zdjęcia mojego jaja z tego USG i powiem mu, że to z czasów, kiedy składał się z siebie dopiero w połowie.

    Flowwer, staraczka1111, Millvaa, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja to nazywam ostatni level w staraniach jak już nie potrafi się nakrecać tak jak kiedyś, bardziej racionalnie i trzeźwo podchodzi do cyklu i testów.
    A ja się cieszę że za 2 tyg zacznę kolejny cykl bo będzie cień szsnsy na fasolka.

    Tak jest, nowy cykl, nowe jaja, nowe nadzieje. W tym cyklu też w teorii masz szanse, prawda? Choć nie wiadomo, czy te leki autoimmunologiczne tak szybko pomogą.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Haha! A ja w tym cyklu wróciłam z USG i mówie do mojego męża: "jeśli w tym cyklu zajdę w ciążę, to za 18 lat dam dziecku zdjęcia mojego jaja z tego USG i powiem mu, że to z czasów, kiedy składał się z siebie dopiero w połowie.
    Jak się uda to do ramki zdjęcie włóż ♡

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Już po wizycie. W sumie już dawno ale trzeba było zakupy zrobić i obiad zjeść.
    Tak więc jest pęcherzyk ok. 1cm. Ale jeden.
    Dostalam l4 i duphaston + kwas foliowy.
    Następna wizyta chyba 13go. :)

    aiwlys super. :)

    Agniechaaa cieszę się, że się ruszyło. Tzn wiesz o co chodzi. Potwornie, że tym razem się nie udało, ale dobrze, że organizm rusza dalej. Dla mnie przy jednym i drugim poronieniu to był dość mocny ból także łączę się z Tobą. Kobiety są mega silne. Dasz radę.


    Przedwczoraj ryczałam po południu jak głupia i wkurzyłam się na męża o byle głupotę. Wczoraj płakałam ze śmiechu z jakiejś pierdoły. Dziś znowu ciche godziny...
    Nie wiem jak do poniedziałku w takiej sinusoidzie wytrzymamy, a co dopiero potem. :/

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer!!! 18 dpo a temp poszła w górę!!!
    Test robiłaś ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sammer widzę że dziś masz 18dpo i temp idzie w górę!! Test dziś zrobiłaś?
    Gg nie chowaj się !

    Flowwer, wczoraj robiłam - negatyw. Pechowiec jestem, jak tak dalej pójdzie przepadnie mi termin laparo :(

    Dziś wieczorem chyba ćwiczenia i czerwone wino lub aspiryna. Muszę jakoś @ wywołać.

    Wlaśnie Was nadrabiam laski, nie miałam dziś ani chwili żeby zajrzeć. Mam taki zapieprz w pracy, że szok..

    Agniechaaa, dzielna kobitka jesteś! Mam nadzieję, że ból już jest mniejszy. Wypoczywaj.

    Flowwer, Inna - ale Wam zazdroszczę spotkania. Trzeba kiedyś jakiś zlot staraczek zorganizować :)

    Staraszka - ile jajec! super się spisała, teraz wypoczywaj i zbieraj siły na kolejny cykl i transfer. Trzymam mocno kciuki!

    Maja, rozumiem Cię z badaniami.. ja wczoraj byłam krew upuścić na badania przed laparo, dodatkowo dorzuciłam witaminę D (Flowwer mam nadzieję, że to badanie które trzeba wzięłam) i wyszło 5 probówek. Babka po pobieraniu oznajmiła, że żyła była słaba i pękła.. mam dziś siniaka na pół ręki jak ćpun.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 18:14

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer ale betę zrobiłaś przy okazji ?
    Ja raz na dupku dostałam 20 dpo @. Najwazniejsze by do laparo nie krwawić ja się na styk załapałam z dniem zabiegu i wiem jaki to stres.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer nie robiłam :/ lekarz napisał, że @ powinna przyjść do tygodnia po odstawieniu dupka a odstawiłam go w sobotę. Robiłam dwa testy, nigdy mi się to chyba nie zdarzyło w 1 cyklu. Nie było na nich ani cienia (sprawdzane pod światło ;) ).

    Trzymaj się tam jutro na tej kroplówce! Jakąś książkę bierzesz do poczytania?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:

    Trzymaj się tam jutro na tej kroplówce! Jakąś książkę bierzesz do poczytania?
    " jak zajść w ciążę " hahahah
    A tak serio to tym hybrydy zmieniła w tym czasie hihihi
    Będę czytać o tej immunologi nieszczęsnej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 18:33

    staraczka1111, summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki właśnie się obudziłam 23 h na nogach to trochę długo. Dochodzę do siebie. Czuję się dobrze. Tylko bóle miewam przy siadaniu sikaniu i jak idę po schodach. Mam.az tyle jaj??!! O matko co ja z tym zrobię, ( mój mąż żartowniś się śmieje że mnie na rynek sprzedawać wyślę.jaja Z wolnego wybiegu swojskie ) Wszystko poszło ok tam usłyszałam tylko że jestem,, dzielna dziewczynka,, obudziłam się w innej sali podali mi.az 3 kroplówki z tego 2 jak spalam. Lekarz powiedział że jak mi się zacznie powiększać brzuch mam się zgłosić natychmiast. Dużo pić. Mam brać
    DOSTINEX 1 tab przez 8 dni DUPHASTON. 2*1 przez 10 dni ZAMUR 1 Tab co 12 h 5 dni FRAGMIN 1zastrzyk przez 10 dni i czekać na miesiączkę.

    Anna Stesia, Millvaa, Lunaris lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ