X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Reset może głupio zabrzmi ale może na NFZ spróbować??

    Ja do mojego gin na NFZ o 9 dzwonię i wizytę mam o 10:30 zawsze


    Tylko jeszcze najlepiej po 17. Wątpię by na NFZ ktoś pracował o tej porze.
    Ale będę dzwonić.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    U nas jest z tym wielki problem. Już drugi raz szukam na cito i nic :/

    Edit: znalazłam, ale na 13. Mecenas poza kancelarią, reszta na L4, nie zamknę firmy na 1,5 albo i 2 godziny w ciągu dnia, bo gin.

    I właśnie teraz wkurza podwójnie l4 na katar :-(

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    I właśnie teraz wkurza podwójnie l4 na katar :-(

    Dokładnie. U nas zasada jest taka, że możemy wychodzić w ciągu dnia parcy (nawet nie bardzo musimy się tłumaczyć szefowi), ale a) robota ma być zrobiona (najwyżej w domu), b) ktoś ma być stacjonarnie w biurze, a nie wszyscy u lekarza/ u krawcowej/ na uczelni itp.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Tylko jeszcze najlepiej po 17. Wątpię by na NFZ ktoś pracował o tej porze.
    Ale będę dzwonić.
    Próbuj, ale myślę, że najlepiej na obrzeżach miasta szybciej by się coś znalazło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Tylko jeszcze najlepiej po 17. Wątpię by na NFZ ktoś pracował o tej porze.
    Ale będę dzwonić.

    Dzwoń, u mnie on-line (znany lekarz etc.) dają tylko część terminów, resztę zostawiają właśnie na takie nieplanowane wizyty...

    trzymam kciuki, żeby się coś znalazło :)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    czarna a jaką dawkę dhea zamówiłaś 25mg czy 50 mg?

    i jaką dawkę l argininy?? ktoś? coś ?
    z góry ogromnie dziękuję ;)
    Ja mam l-arginine z Green labs nutrition. Kupiłam w sklepie dla koksików :) Mam też od nich inozytol, bo to zachwalana firma i ponoć sprawdzone (chociaz nie wiem na ile mogę polegać na opinii moich osiedlowych karków). W każdym razie to są takie wielkie, kilogramowe paki, bardzo wydajne jak się je coś we dwoje i wychodzą taniej niż tabsy. Tylko że arginina jest gorzka i trzeba ją poprawiać - mężowi rozrabiałzm z soczkiem malinowym :)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset

    https://www.znanylekarz.pl/andrzej-balasz/ginekolog/krakow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, a tu?

    https://www.znanylekarz.pl/andrzej-balasz/ginekolog/krakow

    https://www.znanylekarz.pl/anna-kij-2/ginekolog/krakow

    https://www.znanylekarz.pl/iwona-gawron-2/ginekolog/krakow

    A tu na jutro
    https://www.znanylekarz.pl/magdalena-szafranska-3/ginekolog/krakow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 11:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie miałam to teraz wkleić :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Ja słyszałam o.przypadkach zajścia podczas @ ale jak to się ma z grubością endometrium to bez usg nie powiemy nic

    no tez czytalam ze to jest mozliwe ale myslalam ze jesli ktos ma dlugie miesiaczki i krotkie cykle. czyli np stosunek w 7 dniu kiedy jeszcze trwa miesiaczka a owulacja w 10 i ciaza. ale zeby w 3 dc?

    ja sama miewam raczej krotkie cykle, raz mi sie zdarzyk taki 24 dniowy. i kiedys mialam potwierdzona owulacje u gin wlasnie w 10 dc

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Patrzyłam, mój gin ma dziś wolne.
    Edit: w trzech miejscach, gdzie mam podgląd on line do rejestracji wizyt też nie widzę nic wolnego :/
    Zadzwoń do jakiejkolwiek kliniki leczenia niepłodności na rejestrację - jeśli im się zwolnił u kogoś jakiś termin - a tak bywa bardzo często - to Cię wcisną. Ja tak 2 razy byłam u nie swojego gina z emerdżensi situejszyn :) A raz nawet do swojego trafiłam.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Z reguły miałam opory... A dziś na dodatek się ze mnie leje jak nigdy:/ O fatalnym samopoczuciu nie wspominam nawet.
    Ale nawet jak to owulacja to przecież endometrium się nie odbuduje! Więc to chyba jakaś bezwartościowa owulacja musi być?
    Podobno kobiety z PCOS często tak mają! Trzeba się bzykać kiedy się da ;) Słyszałam o takich przypadkach ciążuni z bezpiecznych seksów w czasie @
    Ochrzciliście już prysznic? Rozluźnisz się a i higieniczniej będzie ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja mam l-arginine z Green labs nutrition. Kupiłam w sklepie dla koksików :) Mam też od nich inozytol, bo to zachwalana firma i ponoć sprawdzone (chociaz nie wiem na ile mogę polegać na opinii moich osiedlowych karków). W każdym razie to są takie wielkie, kilogramowe paki, bardzo wydajne jak się je coś we dwoje i wychodzą taniej niż tabsy. Tylko że arginina jest gorzka i trzeba ją poprawiać - mężowi rozrabiałzm z soczkiem malinowym :)


    a nie ma tego w tabletkach...??
    Bo ja to w sumie odruch wymiotny mam nawet przy szpinaku albo jajku (wiem sic!) :/

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie oddzwonił do mnie mój ginekolog, który powiedział, że jeśli to owulacja to nie będzie szans na nic, bo nie ma fizycznej możliwości na odbudowanie endometrium (zwłaszcza u mnie) w 2 dc.

    Czekam na szefa, jak uda mu się wrócić w miarę wcześniej, to mój gin mnie przyjmie w placówce pod Krakowem, gdzie dziś ma wizyty.
    Wolałabym iść do mojego, jak nie to umówię któregoś z tych wyżej.

    Dziękuję <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 11:56

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    a nie ma tego w tabletkach...??
    Bo ja to w sumie odruch wymiotny mam nawet przy szpinaku albo jajku (wiem sic!) :/
    Jest mnóstwo w tabletkach. Ja miałam z Solgara 1000 mg ale to drogo wyszło, jakoś ze 120 zł i wtedy znalazłam tę tanią alternatywę

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Na razie oddzwonił do mnie mój ginekolog, który powiedział, że jeśli to owulacja to nie będzie szans na nic, bo nie ma fizycznej możliwości na odbudowanie endometrium (zwłaszcza u mnie) w 2 dc.

    Czekam na szefa, jak uda mu się wrócić w miarę wcześniej, to mój gin mnie przyjmie w placówce pod Krakowem, gdzie dziś ma wizyty.
    Wolałabym iść do mojego, jak nie to umówię któregoś z tych wyżej.

    Dziękuję <3
    To umów tak czy siak, najwyżej odwolasz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jest mnóstwo w tabletkach. Ja miałam z Solgara 1000 mg ale to drogo wyszło, jakoś ze 120 zł i wtedy znalazłam tę tanią alternatywę

    Jesteś niezastąpiona :)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja myślę, że coś z tych supli podziałało na Ciebie aż za dobrze, skoro teraz masz owu co 2 tygodnie i nieważne jaki to dzień cyklu. Tylko co ma taką moc?!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    a nie ma tego w tabletkach...??
    Bo ja to w sumie odruch wymiotny mam nawet przy szpinaku albo jajku (wiem sic!) :/

    Wpisz sobie w google L-arginina. Ja ze Swansona za 90 kapsułek po 850 mg placiłam coś około 30 zł

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Reset, ja myślę, że coś z tych supli podziałało na Ciebie aż za dobrze, skoro teraz masz owu co 2 tygodnie i nieważne jaki to dzień cyklu. Tylko co ma taką moc?!
    Tez jestem ciekawa
    Ale bez obejrzenia endometrium to lekarz tez nie wie taka prawda...

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ