X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to mogą być poerwsze objawy ciąży?
Odpowiedz

Czy to mogą być poerwsze objawy ciąży?

Oceń ten wątek:
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka- gratuluję! :)))

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Grotka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Postanowiłam napisać i ja :)

    W grudniu 2015 zaczęłam pierwszy cykl z CLO. Myślałam, że się już udało, ale niestety nie.

    21 stycznia 2016 rozpoczęłam drugi cykl z CLO. 5 lutego (16dc) był piękny pęcherzyk, a 10 lutego (21dc) pani doktor potwierdziła, że owulacja się odbyła :)

    Teraz jest 27dc. I sama nie wiem, czy znowu sobie wkręcam, czy rzeczywiście to są objawy. Ostatni cykl trwał 33 dni.

    Temperaturę zaczęłam mierzyć dopiero 4dpo, bo wcześniej nie miałam termometru. Temperatury były około 36,8. Raz był spadek do 36,6. Dzisiaj 36,9 a w ciągu dnia 37,4 ... Ale nie mam porównania z innymi cyklami.

    Bolą mnie piersi. Ale nawet nie przy dotyku, tylko tak po prostu je czuje.

    Boli też podbrzusze tak jakby na miesiączkę, ale inaczej. I czuje lewy jajnik, a to z niego była owulacja.

    W ciągu dnia mam trochę śluzu wodnistego, trochę kremowego. A szyjka jest zamknięta i tak średnio ułożona (bywała wyżej).

    Zostało mi czekać. Boję się kolejnego rozczarowania :(

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ