X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to mogą być poerwsze objawy ciąży?
Odpowiedz

Czy to mogą być poerwsze objawy ciąży?

Oceń ten wątek:
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika,faktycznie cos widać! Ale dla pewności lepiej zrobić inny:) albo bete

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniu wrote:
    No a ja dzisiaj dostalam @. Wyniki bety rowniez negatywne.
    Juz wymiękam...

    Miniu, trzymaj się. Wszak zaczyna się kolejny cykl. Trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu ;)

    Miniu lubi tę wiadomość

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w podobnej sytuacji dziewczyny :) wysoka tempka, bóle podbrzusza jak w pierwszy dzień @, zmęczenie i osłabienie oraz pdowyższona temperatura ciała od rana do wieczora. Termin @ w piątek, testy robione już były zupełnie negatywne. Boję się, że nawet jeśli to ciąża, testy i tak będą negatywne, bo mi nawet owulacyjne nie wychodzą, a owulacja na pewno jest :P chyba się dwóch kresek nie doczekam :P a na betę się boję iść... ale jak nie będzie okresu do nastepnej środy to idę, bo w nastepny piątek 12.02 jestem już umówiona do gina, to będę miała wynik czarno na białym jakby co.
    3mam za Was kciuki kochane <3 oby były 2 kreseczki i fasoleczka <3

  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika może to mój ekran ale ja niestety nic nie widzę :/ Może otwórz test i poświeć latarką czy choćby ekranem telefonu na sam paseczek to będziesz pewna czy coś widać :)

    Ja w te cienie cieni nie wierzę zbytnio, wydaje mi się, że to błąd testu. Bo te cienie pojawiają się na bokach kreski testowej, która powinna być różowa. Wiadomo, niejednej kobietce najpierw wychodziły takie a potem normalne kreski ale nie łudziłabym się.

    Mi w 7dpo z popołudniowego sikania (check&go z rossmanna czułość 25) wyszedł cień cienia (nawet specjalnie go otworzyłam żeby się upewnić), w 9dpo bobo test (czułość 10) również robiony po południu też cień cienia, ale już kolejnego dnia rano ten sam bobo test całkowicie czyściutki.

    Ja mam już dwie piękne córeczki - 5,5 i 2,5 lat :) Młodszą nadal karmię piersią i na powrót płodności musiałam czekać 14 miesięcy ;) Potem z pewnych powodów odkładaliśmy poczęcie a teraz zaczynamy staranki.

    O starszą staraliśmy się 6 cykli, w drugą ciążę zaszłam za pierwszym razem ale zakończyła się obumarciem w 7tc natomiast w ciążę z młodszą zaszłam też od razu w pierwszym cyklu po poronieniu :) Miałam szczerą nadzieję, że i tym razem pójdzie szybko i sprawnie :D

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tu ta kreska jest pełna i różowa ;) Ale lecę dziś po inny test i zrobię jutro. W pierwszej i drugiej ciàży testy pokazywały blade kreseczki ok.tygodnia po terminie @. W drugiej ciąży miałam bladziutką kreseczkę przy 43 hcg.

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach no to jak różowa to chyba można pogratulować ;) No właśnie w moich poprzednich ciążach testowałam dopiero 2-3 dni po terminie miesiączki i wychodziły straszne bladziochy ;) w pierwszej ciąży test robiłam akurat w pracy i musiałam koleżanki wołać i pytać czy one też coś widzą czy mi się wydaje :D Dlatego w sumie nie powinnam spodziewać się pozytywnego testu wcześniej jak myślę 26-27dc (zważywszy, że w tym cyklu owu szokująco wcześnie - tzn 13dc) ;)

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny :) a ja próbuje dalej ;)

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, popędziłam dziś do Rossmana i kupiłam ich test paskowy. Zrobiłam przed chwilą i są dwie kreski!!! Cieszę się i boję, żeby nie było jak ostatnio :/ 3majcie kciuki, a ja będę trzymala za Was :* :* :*

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kika! Będzie dobrze :)

    Kika5 lubi tę wiadomość

  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 16:56

    Kika5 lubi tę wiadomość

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika5 Super! Ja czekam do poniedziałku. Jeśli w weekend nie przyjdzie @, będę testować. Kika5 masz jakieś objawy?

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika gratulacje!

    Aurelka ja też do poniedziałku czekam z testem jak @ nie przyjdzie, bo powinna dziś. Jak się czujesz?

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa jak fajnie, to czekamy razem, żeby nie przyszła :). Czuje się trochę jak podziebiona, głowa pobolewa, dwa dni temu bolala mocno, trochę przytkany nos z drobinkami krwi i podbrzusze pobolewa juz tez kilka dni. Jeden dzień bol byl mocny, Myślałam że okres przyjdzie,a tu nic. Nie mierze temperatury, dopiero zamówiłam termometr...a Ty jak się czujesz?

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się czuje przeziebiona, taką polamana i słaba. Do tego boli mnie brzuch, od kilku ładnych dni jak w pierwszy dzień @. Tak mocno, czasami mnie bardziej zakluje, że muszę usiąść i bola mnie plecy w krzyzu. No i czuje że mam mokro :P cały czas latam sprawdzać czy to @ juz

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mdli mnie,ale to już nie wiem czy nerwy czy co ;)

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też właśnie mdli od wtorku gdzieś. Ale myślę że to netwy, bo na ciążowe za wcześnie chyba...

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piersi mam mięciutkie :/ dziś odbiorę wyniki prolaktyny, ciekawe jak wyszła...to czekanie mnie meczy hahha musze się czymś zająć :)

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ją mam twarde w środku piersi. I wyczulam takie zgrubienia, jakby guzki. Bola mnie troszkę ale nie jak przed @ zwykle bardzo. Aż mi dziwnie.... A po co prolaktyna?

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srodku to mam twarde :) ale nie są jakieś mega nabrzmiale. I właśnie nie bola a w poprzednich cyklach tak...prolaktyne robie z ciekawości. Robiłam progesteron i jest ok,a dziś wynik prolaktyny,tak kontrolne, bo nigdy nie robiłam.

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co to będzie kochana ;) bądźmy dobrej myśli ;)

    Aurellka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ