Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅
Odpowiedz

Daj mi dobry prezent Mikołaju 🎅🏼 bo jestem już na skraju 😅

Oceń ten wątek:
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8054

    Wysłany: 30 listopada 2025, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    @motylku @Julia @Krysiu @Ann na Wasze wiruski 🦠 też czekam 🤞❤️
    Witam w grudniu i życzę Wam, żeby ten grudzień mimo wszystko był magiczny i pełen cudów... mój grudniowy cud śpi koło mnie... a cykl zaczął się 6.12... 🥹

    Wiruski będą jak beda wyniki Panoramy i po prenatalnych ... bo że mi pappa dobrze wyjdzie to się nawet nie ludze 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2025, 23:22

    Vergeet, Biochemiczka, Lisik, Wyobraźnia87, Motylek93 lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1343 2919

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w grudniu! Ten miesiąc z racji braku środków jest troszkę na przeczekanie ale nie ukrywam że stresuje się okrutnie środową wizytą żeby ustalić kiedy możemy działać dalej 😔

    Biochemiczka, Bajka92, Wyobraźnia87, Motylek93, Sylaada lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    07.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2827 6965

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clara wrote:
    😂

    Ja dziś 2dc🩸✋
    Wczoraj na obiad obaliliśmy z mężem kubełek KFC 💀
    Ale dziś jednak zrobiłam nam zdrowotne koktajle, żeby komórki trochę poratować po tym wyskoku.🤭
    My z mężem byliśmy dumni, że w niedzielę wybraliśmy się na długi spacer z Dexim a później nawet na siłownię na 1,5h! Po czym wieczorem objedliśmy się pierniczków i czipsów i mieliśmy wyrzuty sumienia 😂😂😂😂

    Witajcie w poniedziałek, oby nie był zły! :)

    Biochemiczka, Lisik, Wyobraźnia87, Motylek93, clara, Sylaada, Piret lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spieszę z informacją, że pod wpływem chwili już umówiłam nas na rozpisanie stymulacji! 🤭Miałam czekać do okresu, ale nie wytrzymałam i dobrze, bo to gorący okres i ciężko o dogodne godziny. 29.12 robię kolejny krok po maleństwo 🥰

    PaulinKA, Biochemiczka, Lisik, Bajka92, Liora , Wyobraźnia87, Księgowa, Motylek93, clara, Zielone.Słońce, Sylaada, brilka, Julia24, BuBu90, Vergeet, Piret lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w grudniu🌲
    Trzymam ✊️ za wszystkie wizyty w tym tygodniu.
    Ja prosiłabym dopisać mnie na testowanie 6.12🫣 mam nadzieję, ze dotrwam😅

    Dostaliśmy wyniki genetyczne, wszystko w porządku, nie było żadnych wad wgenerycznych 🥹 więc to musiała byc sytuacja losowa..

    Biochemiczka, Wyobraźnia87, Motylek93, Sylaada, brilka, Julia24 lubią tę wiadomość

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy niskie ryzyka!!! 🌈😭 w końcu są wyniki.
    Mam nadzieje ze prenatalne potwierdza, ze wszystko jest Ok !

    Później jadę odebrać z moim wyniki osobiście , żeby poznać płeć 🥹🥹🥹❤️

    aszin, Aksandra, Loraa, Liora , Wyobraźnia87, Księgowa, Aga.f, Bajka92, Biochemiczka, Aaagaa, Motylek93, Zielone.Słońce, Sylaada, Lisik, Jaszczureczka, brilka, Julia24, Migotka96, ellevv, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8054

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Mamy niskie ryzyka!!! 🌈😭 w końcu są wyniki.
    Mam nadzieje ze prenatalne potwierdza, ze wszystko jest Ok !

    Później jadę odebrać z moim wyniki osobiście , żeby poznać płeć 🥹🥹🥹❤️

    Ann 🥰 cudownie informacje od początku grudnia, przy poniedziałku 🥰.
    Ja oddałam krew na panoramę i tez czekam na jutro 🙏✊️

    Ann35, Motylek93, Sylaada, Lisik lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ann 🥰 cudownie informacje od początku grudnia, przy poniedziałku 🥰.
    Ja oddałam krew na panoramę i tez czekam na jutro 🙏✊️
    Trzymam za Was również mocno kciuki ❤️
    Ile się czeka na wyniki panoramy?

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 964 1537

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami w grudniu. Paulinko dziękuję za poprzednie miesiące, teraz odpoczywaj ile potrzebujesz przed styczniem 💖Mam nadzieję, że grudzień przyniesie Nam wszystkim tylko dobre informacje 🍀 ja tydzień temu miałam wizytę startową, dziś powtórna bo nie było jeszcze owulacji. Od jutra startuje, tym razem długi protokół. Do 22 grudnia mam brać gonapeptyl, 22 grudnia 📆 wizyta u doktorka i jeśli wszystko będzie wyciszone to zaczynam stymulację. Jakoś się obawiam tego Gonapeptylu, ma któraś z Was doświadczenie z tym lekiem ? Ja od ostatniej stymulacji przytyłam kilkanaście kg, zatrzymałam dużo wody, boję się że teraz będzie jeszcze gorzej. Z jednej strony cieszę się że jest jakiś plan już i działam a z drugiej mam dużo obaw.

    Motylek93, Jaszczureczka, Lisik, clara, brilka, Julia24, Bajka92 lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f przykro mi 🥺 jestem w tej samej sytuacji. Trzymaj sie jakos!

    Sylaada, Aga.f lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy dziewczynkę 🩷🩷🩷😭

    Biochemiczka, Loraa, aszin, Motylek93, Zielone.Słońce, Sylaada, CoolKat, PaulinKA, Lisik, Wyobraźnia87, Aga.f, Liora , Kingus 1, clara, Księgowa, Julia24, HimalayanDream, Bajka92, Migotka96, ellevv, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 932 1631

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ❤️ Witam w grudniu. Dziękuję @PaulinKA za piękne miesiące ☺️

    Ogłaszam 1dc (ładnie się zgrało z początkiem miesiąca 🤭). Na jutro 2.12 🗓️ mam USG będzie decyzja co robimy z histero/biopsją. Liczę, że zrobimy diagnostykę w grudniu ☺️

    PaulinKA, Wyobraźnia87, Loraa, clara, Ann35, Bajka92, Lisik, Motylek93, Vergeet lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Aga.f przykro mi 🥺 jestem w tej samej sytuacji. Trzymaj sie jakos!
    Odebrałam dzisiaj akt martwego urodzenia i dopiero wszystko chyba do mnie dociera.. to jest ciezki i trudny dzień:( nie potrafię sobie znaleźć miejsca

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Odebrałam dzisiaj akt martwego urodzenia i dopiero wszystko chyba do mnie dociera.. to jest ciezki i trudny dzień:( nie potrafię sobie znaleźć miejsca

    Jak chcesz pogadać, wyżalić sie to smialo. Znam ten ból 🥺 ja tak mialam jak odbierałam histpat wlasnie.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Dzień dobry w grudniu🌲
    Trzymam ✊️ za wszystkie wizyty w tym tygodniu.
    Ja prosiłabym dopisać mnie na testowanie 6.12🫣 mam nadzieję, ze dotrwam😅

    Dostaliśmy wyniki genetyczne, wszystko w porządku, nie było żadnych wad wgenerycznych 🥹 więc to musiała byc sytuacja losowa..
    Polubiłam tylko za zapisanie na testowanie, za pozostałą część bardzo mocno przytulam. Nie wiem co czujesz w związku z tymi informacjami, czy brak wad genetycznych to dla Ciebie ulga czy wręcz przeciwnie, więc po prostu przytulam 🫂

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8054

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f ja te wiem co czujesz, bo sama do dzisiaj nie wiem co się wydarzyło, wszystkie wyniki dobre... jedynie sekcji zwlok małej nie zrobili, bo ktoś nie podumał... ale każdy dobry wynik to wcale nie była dobra informacja 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • clara Autorytet
    Postów: 466 960

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zwolniło się u mojej dentystki miejsce na wyrwanie jutro drugiej ósemki.
    Idę za ciosem, żeby mieć to z głowy przed ciążą.
    Trzymajcie kciuki, żeby poszło lepiej niż ostatnio 😬😟

    Sylaada lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Aga.f ja te wiem co czujesz, bo sama do dzisiaj nie wiem co się wydarzyło, wszystkie wyniki dobre... jedynie sekcji zwlok małej nie zrobili, bo ktoś nie podumał... ale każdy dobry wynik to wcale nie była dobra informacja 🫣
    Właśnie nie wiem czy się cieszyć czy nie. Mój lekarz mowi, ze to dobrze i kolejna ciaza juz powinna przebiegać prawidłowo, ale tego nigdy nie wiemy i nie można być pewnym na 100%

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clara wrote:
    Dziewczyny, zwolniło się u mojej dentystki miejsce na wyrwanie jutro drugiej ósemki.
    Idę za ciosem, żeby mieć to z głowy przed ciążą.
    Trzymajcie kciuki, żeby poszło lepiej niż ostatnio 😬😟
    Trzymam ✊️ wyrywałam jedna w sierpniu, druga w październiku bo założyłam aparat. Na szczęście zostały wyrwane szybko i bezboleśnie, komplikacji też żadnych nie miałam, nic mnie później nie bolało. Będzie dobrze!😊

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 1 grudnia 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór!
    Aga tulę mocno 🫂❤️‍🩹
    Ann cudowne wieści, gratulacje! 🥳

    U mnie… nie zgadniecie, kto od wczoraj ma silny ból gardła i gorączkę 🤒 🤡🤡🤡 Przypominam kto tydzień temu wyszedł z covida 🤡

    Ale wracam do wizyty:
    Jajnik prawy niedrożny pęcherzyk 24 mm
    Endo 14 mm doktor stwierdził bardzo ładne
    Jajnik lewy drożny… pęcherzyk 23 mm 🤭🥹🩷
    Podał zastrzyk ale nie ovi tylko gonapeptyl.
    Dał mi też zaświadczenie do kliniki i podał trzy kliniki i trzech lekarzy. Będę dzwonić w środę. Chciałabym się umówić. Żeby jak juz wysikam te jedną kreskę na same święta, to żeby był plan działania.

    PaulinKA, clara, Ann35, aszin, HimalayanDream, Motylek93, Księgowa, Vergeet, Sylaada lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ