X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Jezu panienski... moja najlepsza impreza ever hehehe oczywiście wróciłam o 6 do domu z zakrwawionym kolanem i wielkim siniakiem bo mocno wial wiatr i nie.ogarnelam heheheh mama sie darla jak ja w sukience bede wygladac hahahahhah to było dobre

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po panienskim wracam do domu w niedzielę wieczorem :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie maz o 4 nad ranem z taxi prowadził do domu ;) buhahaha

    s1985 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :*

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Jak najbardziej zniesiemy tylko jak dla ogarniecia sie napiszemy spokojnie, nie nakrecaj się.zebys sie.nie zawiodla itp itd to sie nie obrazaj
    Spoko :) ja jestem z tych co im na każdym teście po wyschnięciu pojawiają się cienie i juz się nauczyłam ze szary cień nic nie znaczy a różowy a i owszem ;)
    Poza tym po 3 poronieniu zaczniemy się starać dopiero wrzesien/ październik.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Spoko :) ja jestem z tych co im na każdym teście po wyschnięciu pojawiają się cienie i juz się nauczyłam ze szary cień nic nie znaczy a różowy a i owszem ;) (...)

    Ja już też się nauczyłam co to szary cień :-)
    Dzień dobry dziewczyny, już osuszyłam łzy i zakończyłam poprzedni cykl. Musiałam dojść trochę do siebie. Ta niby-choroba z bólami jajnika i dziwnym śluzem nie oznaczała zupełnie nic. Mimo, że nigdy się nie nakręcam to ten cykl był zupełnie inny niż wszystkie poprzednie i to dało mi złudną nadzieję.
    Ale już się ogarnęłam i mimo, że zakończyłam starania z pomiarami i liczeniem (będzie co będzie-niczego nie liczę) to będę zaglądać na pogaduszki z Wami :*

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate Kochana ściskam mocno! Oddech niezbędny jest. Lepiej czasami rzucić w cholerę te wszystkie wspomagacze, sprawdzacze itp a dać się ponieść chwili !!

    Musi być coś z tą blokadą w głowie, mówie Wam. Ze wszytkim im bardziej się staramy, kombinujemy, tym gorzej wychodzi :-)

    A przecież ciągle jest nadzieja i szansa, tto chyba najlepszy powód zeby próbowac. Zostan z nami <3

    Ja swój panienski przetanczylam tez do bialego rana!

    KateHawke, Halszka112 lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek!
    Ahh te panieńskie... Ja ze swojego wróciłam o 6 nad ranem bez głosu, zaczęłam w miarę mówić ok. czwartku, moja mama była załamana, powiedziała, że przysięgę na migi będę pokazywać... Co to były za czasy
    :) :)
    Hopeless ja jak już zrobię test to też zawsze coś widzę, czekam jak wyschnie i oglądam, paranoja. Dlatego nie robię ich. Staram się dać zwyciężyć rozmowi, ale to trude do zrealizowania.
    Mnie coś brzuch od rana boli, czyżby aż tak późno owu? 21 dc, jeśli tak to coraz gorzej mi się robi.

    Idę zaliczyć plac zabaw.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 lipca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja się witam ale uprzedzam lojalnie ze jak wrócę do starań nadal będę szczac od 9 dpo :) zniesiecie to? ;)

    A tera idę Was czytać :)
    Ja też lubię szybkie wczesne sikance

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 11:01

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 lipca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Spoko :) ja jestem z tych co im na każdym teście po wyschnięciu pojawiają się cienie i juz się nauczyłam ze szary cień nic nie znaczy a różowy a i owszem ;)
    Poza tym po 3 poronieniu zaczniemy się starać dopiero wrzesien/ październik.
    My tez myślimy o wrześniu, choć już sie w ogóle nie zabezpieczamy co ma być i kiedy to będzie:-)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie bo mi wróci cheć sikania przed 14 dpo :p ale przynajmnjej nauczyłam się nie odczytywać wyniku po czasie. U mnie niemal zawsze szara kreska po wyschnięciu, a raz po czasie rożowa ale cieniitka, też nic z tego nie było. A potrafiłam oglądać test pod takimi kątami, że nie dziwie się, że mąż powiedział basta :)

    Owu w 21 dc - jak najbardziej. Ja głowenie miałam cykle 33-34 więv jeżeli miałam to koło 20 dc owu. W zeszłym cyklu w 29 dc. Wzzystko możliwe :) działaj!

    Ja dziś równy tydzień po poozytywnym teście owu, pewnie 6 dpo, czas zaczyna się wlec! :))

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 18 lipca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się mentalnie przygotowuje do IUI, miała któraś ??

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 18 lipca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja też się własnie zastanawiam czy przez te temperatury, liczenie, myślenie, sprawdzanie tylko mi się gorzej psychicznie nie robi. Chyba dokończę ten cykl z mierzeniem, żeby mieć jakiś obraz swojego organizmu i rzucę go w kąt.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Hej!
    Ja też się własnie zastanawiam czy przez te temperatury, liczenie, myślenie, sprawdzanie tylko mi się gorzej psychicznie nie robi. Chyba dokończę ten cykl z mierzeniem, żeby mieć jakiś obraz swojego organizmu i rzucę go w kąt.

    Ja.odrzuciłam po roku. Polecam ;)

    KateHawke, Oda_33, Halszka112 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda ale ja mam cykle 30 dniowe, 9 dni to za mało żeby mi coś wyszło, lipa po całości, w dodatku mój M. ma nocki, a w łazience przed dzieckiem nie będziemy się zamykać :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    A ja się mentalnie przygotowuje do IUI, miała któraś ??
    A powiedz jak to wygląda od początku, ja w styczniu chce działać z IUI. Co najpierw?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A powiedz jak to wygląda od początku, ja w styczniu chce działać z IUI. Co najpierw?

    Jesteś pod opieką kliniki niepłodności?
    Jeśli chcesz podchodzić do IUI to powinnaś udać się z mężem razem do kliniki. Tam przeprowadzi lekarz z Tobą i z mężem wywiad pozna wasza historię starań i ewentualnych dolegliwości. Mi zalecił jeszcze 3 miesiące spróbować z CLO. jak to się nie uda to wtedy IUI. No i za tydzień mam inseminacje. Jeśli on wam od razu zleci IUI powinien dbać wam listę badan do zrobienia koszt u mnie to był ok 900 - 1 000 zł badania ważne są pół roku. idziesz na wizytę z wynikami i jak wszystko ok ustala termin IUI. aha zanim w ogóle pojdziecie do klinikimusicie mieć wyniki nasienia męża to jest obowiązkowe ja. Chyba też cytologie musiałam mieć i coś jeszcze. Teraz nie pamiętam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 13:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie jestem, póki co sprawdzamy opinie i się decydujemy na jakąś, ale myślałam, że badanie nasienia to nam zrobią tam na miejscu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Jeszcze nie jestem, póki co sprawdzamy opinie i się decydujemy na jakąś, ale myślałam, że badanie nasienia to nam zrobią tam na miejscu.

    Owszem zrobią Ale to i tak musicie mieć zrobione i stracicie na to jedną wizytę. Oczywiście zrobisz jak będziesz chciała. ;) w mojej klinice jak sie umawialam na pierwsza wizytę to się pytała babka w rejestracji czy mam badania nasienia aktualne. Jak zdecydujesz się już na jakaś klinikę zadzwoń do rejestracji i dowiedz się czy jakieś badania trzeba będzie przynieść na pierwsza wizytę. Tak będzie najlepiej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię. Ja myślałam, że w ramach pierwszej wizyty jest jakiś wywiad, i wtedy lekarz mówi jakie badania należy zrobić.

    Madzix88 lubi tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ