X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl zazwyczaj 30 dni, ten ostatni 35 ale jak przejrzałam wykresy to zdarza mi się taki cykl dłuższy raz na pół roku, więc to chyba normalne, wydaje mi się, że u mnie te długie są bezowulacyjne. Śluz miałam płodny ok. Tygodnia temu, potem lepki, teraz wodnisty, ale byłabym w szoku ze owu tak szybko, bo gin na monitoringu jak byłam 3 Mc temu potwierdził,że owu u mnie jest ok 22 dnia cyklu, i właściwie przez ostatni rok tak miałam, teraz jak odpuściłam monitoringi to takie cyrki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ej :D ja Was czereśnie mylę :D wybaczcie! Kajam się!


    :) :) :) wybaczam!

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli miałabyś 30 dniowe cykle i owulacje w 22 dc, to mialabyś fazę II tylko 7 dniową, a samo zagnieżdżenie trwa 6-12 dni. Może w tym cyklu owulacja przyszła o czasie ok 14 dnia i wszystko się uda? :)
    Mam nadzieję, że się staralaś dzielnie z mężem :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    :) :) :) wybaczam!
    Fenk ju <3

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dzielnie, maraton mieliśmy, ale to dlatego, że post długi był. Może i masz rację, zobaczymy testy dziś kupiłam to będę kontynuować zobaczymy co tam wyjdzie.

    Oda_33 lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, obserwuj się, nigdy niewiadomo, kiedy owu nas zaskoczy, nawet jeżeli zazwyczaj pojawia się o podobnej porze cyklu :)

    Trzymam kciuki, żeby to był ten cykl ;-) Dawaj znać jak dalsze testowanie!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ovulaki wychodzą piękne dopiero po porodzie. Jak je robiłam starając się o córkę druga kreska nigdy nie była tak samo ciemna jak kontrolna. Wybieralam najciemniejsza i uznawalam ja za pozytyw i ciąża była ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test ovu nie wyszedł a gin na monitoringu potwierdził owulacje. Wiec bywa i tak :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    U mnie test ovu nie wyszedł a gin na monitoringu potwierdził owulacje. Wiec bywa i tak :)
    A to też prawda. Jest jakiś odsetek kobiet którym testy nie wychodzą pomimo owulacji.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też właśnieo tym wspomniałam. Chyba kwestia organizmu, że do owulacji nie potrzebują aż takiego piku LH, a te testy są też jakiejś czułości. Najepiej monitoring robić, bo wtedy można ocenić.

    Teraz się mądrze bo raz byłam :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ej :D ja Was czereśnie mylę :D wybaczcie! Kajam się!
    Chyba zmienię obrazek :D

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego w następnym cyklu przymierzę się do monitoringu razem z testami i zobaczę czy to się pokryje. I oczywiście powiem lekarzowi że chcę coś na skrócenie cyklu, bo taka późna owulacja mi się wcale nie podoba

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej monitoring, żeby potwierdzić czy w ogóle masz owulację.
    Na skrócenie cyklu czy regulację stosuje się antykoncepcję głównie? Czy duphaston też (różne słyszałam już wersje).

    Ja odebrałam wyniki, progesteron mam ładny, 22,23 przy normie do 23,9, ale mam za niską prolaktynę: 100 na 127-637 norma.

    Jutro wizyta.

    A ja Was czereśnie rozróżniam po liczbie owoców w awatarze ale i tak łatwo się pomylić :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda wydaje mi się ze niska prolaktyna to nie problem. Wysoka blokuje czasem ovu ale niska raczej nie miesza w staraniach.

    Ja polecam dong quai na wywołanie ovu. To takie ziołowe clo ;)

    Oda_33 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless dzięki, ale na szczęście już 2 (a prawdopodobnie 3) ostatnie cykle miałam owulację :) Był sluz, pozytywne testy, a nawet monitoring :) Ale pewnie jak to zioła to nie zaszkodzą i mimo owulacji warto popijać, co? :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako młoda dziewczyna to i 3 miesiące potrafiłam nie mieć okresu. Potem zaczęłam brać tabletki i rowniotko co 4 tygodnie był. A po odstawieniu znów się wszystko porozjeżdżalo
    Na wynikach się nie znam moje ostatnie są u lekarza w karcie więc nawet nie mam podglądu

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to miałam w tabletkach. I pomimo ovulacji brałam i miałam turbo ovu bo normalnie zawsze jeden pęcherzyk byl a tu 3 urosły. Była tu taka dziewczyna której gin powiedział ze nie pracują jej jajniki i tylko klinika niepłodności wchodzi w grę. Wzięła donga i jest w ciąży.
    W wątku o ziołach dziewczyny pisały ze brały go żeby wywołać okres przy bezowulacyjnych długich cyklach i zawsze najpierw zjawiła się ovu. Myślę że on tak jak clo może przyspieszać ovu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi super, gdzie się kupuje?

    A lekarze tez go zalecają?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi ciekawie nie słyszałam o tym

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • boduszka Ekspertka
    Postów: 166 221

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wioloochna wrote:
    Mam cukrzycę i zwykle przed @ cukru mi skacza w górę teraz leca w dół ze insuliny czasem nie biorę więc to mnie też zastanawia
    A może owulacja przesunęła Ci się więcej niż o tydzień? Kto wie. Mi cukier około 5 dni przed @ mega spada, a 2 dni przed @ tak szybuje, że nie da się nad nim zapanować ;) odkąd zachorowałam to 1-2 razy w roku przesuwa mi się owulacja i wypadają mi cykle ponad 40 dniowe.

    Cukrzyca t1, niedoczynność tarczycy,
    l22ndf9hr2tr2g4j.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ