Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - jeszcze 2h ! Mam nadzieje ze maja świadomość tego ze lepiej będzie dla nich jak odbiorą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 12:57

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon już bliżej niż dalej!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia czekamy i trzymamy kciuki :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osiwieje..


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Osiwieje..
    móże sie uda dodzwonić o 14!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia to jeszcze 23 minuty..


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast ogarniać mieszkanie jak chłopcy śpią to siedzę przed kompem i odświeżam jak jakaś wariatka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia jestem i odświeżam!!!!!

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez co chwile zaglądam, miałam jechać do mamy na weekend No ale najwyżej pojadę jutro ;) przecież kciuków nie puszczę : D

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta negatywna :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Beta negatywna :(
    Fu## tule kochana :*

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee Malgo:( tule mocno ❤

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Beta negatywna :(
    Tulę <3

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie powiem, jestem zaskoczona i to nie miło..
    Widać nordom też już ufać bezgranicznie nie można :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możliwe !!! :( :(

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, moim zdaniem można... to naprawdę mógł być bardzo wczesny biochem...

    tulę mocno...

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boćku, beta jest poniżej 0,1
    Gdyby było choć powyżej jednego to ok..
    no trudno, więcej testów nie robię. Szkoda moich nerwów


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera....

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Beta negatywna :(

    tule :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 14:18

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia kurde :/ cholernie przykro


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
‹‹ 408 409 410 411 412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ