Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 września 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna - Betuś rośnie w siłę :D


    A ja melduję katar i ucisk w głowie. Zawsze przechodziły mi takie atrakcje po 2 dniach. Ciekawe jak będzie na sterydach i w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2018, 08:57

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 września 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo! Super! Rosnij synku!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 września 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Reset nie spodziewałam się że będę się kiedyś cieszyć i gratulować @ :P super że HSG się odbędzie! :) spokojnego wykrwawiania ;)

    Aksamitna synio się rozkręca <3

    Miłego dnia everyone!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna-widzę bez okularów!:) Super!

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 18 września 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna moje gratulacje <3


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W noc po transferze mialam sen. Śnił mi się chłopak taki z 20kilka lat, który mówi do mnie : zejdę do Ciebie na ziemie, i zostanę z Tobą a Ty będziesz moją mamą. Sny bardzo często mi się sprawdzają, tak jak z płcią dzieci w poprzedniej ciąży , z tym jak ona się zakończy. Wiec teraz wierze i czekam na moje tęczowe dziecie

    Izape_91, Bocianiątko, nick nieaktualny, Karolina90, nick nieaktualny, Emiilka, Malgonia, Lunaris, Kaczorka, StaraczkaNika, Morusek, Karma88, KateKum, Kotowa, Meśka, nick nieaktualny, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 września 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna gratuluję :) kreseczka już ładna się zaczyna robić

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 września 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dinusie <3 <3 <3

    Czytam Was kochane, aby być na bieżąco.

    Gratuluję pozytywów i melduję, że moje kciuki też należą do Was :*

    Miłego dnia <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna.
    Udało się po 7 latach !!!
    ( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 18 września 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna super! :)


    Jedna <3 co u Ciebie? :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 września 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna az mi łezki w oku stanęły <3

    Jedna milo Cie widziec :)

    Karolina a jak u Ciebie sytuacja?

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 września 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna- beta musi rosnąć. Mówię to jako specjalista od kresek przy becie 2 :P Taka ładna kreska to z bety minimum 10 :) Juhuuu!

    KateKum- już zaczęłam trzymać kciuki za jutrzejszą wizytę. Zaczęłaś Kochana zieloną falę, więc teraz czas na kolejne dziewczyny! Do roboty!

    Iza- może musisz poczekać z tydzień do @, a może i z rok?;) Kto wie... A co do rozpraw, bo widziałam wczoraj, że pytałaś - jedna z kolejnym terminem (ale zmierza ku dobremu), druga wygrana (choć było masakrycznie w trakcie, sąd oddalał mi wszystkie wnioski dowodowe, ja wnosiłam zastrzeżenia w trybie, wyszłam na korytarz przed ogłoszeniem wyroku to prawie płakałam z bezsilności, a potem sad uzasadnił, że wnioski były spóźnione, ale i nieprzydatne, bo sąd już wtedy uważał, że sprawa jest dostatecznie wyjaśniona). Dziś za to ugoda w sądzie pracy - w sumie mało satysfakcjonująca, choć... na koniec klient (pozwany, który ma zapłacić) przyznał mi, że w sumie zapomniał, że przyszło wezwanie komornicze do zajęcia wierzytelności. Suma sumarum ugodę zapłacimy, ale nie do pracownika, a do komornika. Trochę mi to osładza triumfalne spojrzenie pracownika :P

    A ja się cieszę jak głupek z @ :) Nawet M. obudziłam radosnym krzykiem: "mam okreeeees" :D Jeszcze tylko niech posiew wyjdzie ujemny (ale na to liczę, wyniki w czwartek) i potem plan taki:

    25.09 - HSG (to będzie 8 dc, od 5 dc zapodam sobie małą dawkę Clo, a co - może akurat zaskoczy?);

    początek października - konsultacja w szpitalu z polecenia i równolegle konsultacja w klinice niepłodności => jeśli HSG wyjdzie ok to chyba wtedy od kolejnego cyklu 2-3 miesiące z gonadotropinami i jak taka stymulacja nie zadziała to IVF. Jak HSG wyjdzie nie taki albo jak ktoś stanowczo odradzi ze względu na kiepskawe HBA u M. to od razu przygotowuję się do IVF (i najchętniej bym jeszcze diagnosytyczną histeroskopię z laparoskopią ogarnęła plus resztę immunologii na wszelki wypadek- subpolacje i cytokiny). Brzmi chyba rozsądnie, nie?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 18 września 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Aksamitna az mi łezki w oku stanęły <3

    Jedna milo Cie widziec :)

    Karolina a jak u Ciebie sytuacja?

    U mnie bez zmian :) wróciliśmy z greckich wakacji do szarej rzeczywistości. Teraz 9.10 idę na laparo. Natomiast potem wspólna nasza decyzja jest odpuszczenie. Widocznie tak ma być, że mamy być we dwoje :) ja się nawet cieszę i odzylam od kiedy nie krzątam się po lekarzach. A laparo robię też bardziej sama dla siebie, żeby sprawdzić czy nie ma endomendy. Wiecie, że ja dopiero teraz czuję,ze żyje i po części żałuję prawie 3 straconych lat. Przeżywamy z mężem ponowny miesiąc miodowy:D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 września 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset oby wsztstko potoczylo się po Twojej mysli i za te wwzelkie komplikacje czekal Cie teraz szybki happy end :)

    Karolina jesli Wam z ta decyzja jest dobrze, to nsjwazniejsze. A kto wie co ostatecznie jest Wam pisane. Zycze Ci, zebys byla przykladem ciazy z odpuszczenia :) oby udalo sie wszystko usunac co stoi Wam na drodze. Ale przede wszystkim musisz byc zdrowa. Bez tego ani rusz.

    Karolina90, reset lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 18 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna życze pięknych przyrostów bety, kreseczka na tescie jest i trzymam kciuki za pozytywny koniec ciazy za wiele, wiele miesiecy. :*

    Reseciku cieszysz sie z @ to i ja się cieszę z Twojej radości. Plan na najbliższy czas macie to najwazniejsze.

    reset lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 18 września 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia dokładnie tak ;) co ma być to będzie...Nic na siłę :) plus musze byc zdrowa psychicznie i czuć się dobrze, a dopiero teraz się tak czuje :)

    Ale będę Was z ukrycia podczytywała i kibicowała! <3 <3

    Malgonia, Izape_91 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 września 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, uzupełniam plan: idealnie byłoby, gdyby Clo wspomagane metą i estrofemem dało owulację już w tym cyklu i żeby wszystkie wizyty stały się zbędne ;)

    Karolina- nie dość, że widziałam piękne, szczęśliwe zdjęcia z wakacji, to teraz jeszcze czytam o drugim miesiącu miodowym! Cieszcie się sobą, a niespodzianka może się trafi jak u Kate?
    Bo nie pamiętam - ivf wykluczyliście, tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2018, 10:57

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 września 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset- plan ambitny ;) Nalatasz się po lekarzach. Rozpisz nam potem plan wizyt, cobyśmy wiedziały kiedy i w jakiej intencji kciuczyć.

    Karolina - Ty masz praktycznie te same problemy co ja. Mnie życie zaskoczyło po 4 latach. Myślę że Ciebie też tak kiedyś zrobi w balona (dosłownie i w przenośni).

    reset, Karolina90 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 18 września 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset in vitro nie wykluczylismy :) i nie mówię, że nie wrócę do tematu za jakiś czas. Ale jak na razie chyba oboje nie czujemy się na siłach. Chodzi tylko o kwestie psychiczne :)

    Nika może tak będzie :) oby! :) a jak nie to też będzie dobrze:)

    reset lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 września 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Reset in vitro nie wykluczylismy :) i nie mówię, że nie wrócę do tematu za jakiś czas. Ale jak na razie chyba oboje nie czujemy się na siłach. Chodzi tylko o kwestie psychiczne :)

    Biorąc pod uwagę, że jesteś młodziutka to macie kupę czasu na czekania na niespodziankę :) A co do tego, że taka przerwa w staraniach dobrze robi to zgadzam się i rozumiem - dla nas te dwa miesiące bez stresu były bardzo cenne i odbudowujące wzajemne relacje.

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4761 3478

    Wysłany: 18 września 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Biorąc pod uwagę, że jesteś młodziutka to macie kupę czasu na czekania na niespodziankę :) A co do tego, że taka przerwa w staraniach dobrze robi to zgadzam się i rozumiem - dla nas te dwa miesiące bez stresu były bardzo cenne i odbudowujące wzajemne relacje.

    I seks taki fajniejszy! :D W Grecji prawie z siebie nie schodziliśmy, więc robić u siebie "zakończenie" sezonu staraczkowego nasikam na test 26 września! A co! :D

    reset, Izape_91, Bocianiątko, summer86 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ