X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka fajnie że się odezwałaś, dawaj znać co słychać. Nawet w niestaraniowych kwestiach :)

    U mnie dziś cisza, nic się nie dzieje, nic nie boli, plamień brak. Na samą myśl że jutro się okaże czy się udało, czy nie jest mi słabo. Mam złe przeczucia :/

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że czytam, że jestem myślami i z kciukami... tylko czasu brak na aktywność.
    Na 18.30 idę na podgląd (w środę pęcherzyk był 13.2 mm, endo 3.5 mm - zobaczymy jak dzisiaj) i albo od razu Ovi albo jutro badania poziomu lh i estradiolu i Ovi.
    No albo dupa blada, gdyby okazało się, że przestał rosnąć...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 bralaś ovi??, kiedy idziesz na monitoring??

    Małgonia niedzielnej owulacji Ci życzę :)

    Bunia i Lunaris dziękuje ze pytacie, miło. Od rana znowu temoeratura 39, spada dopiero po 1,5 godziny od napicia się fervexu. Byłsm dzisiaj u lekarza, dostałam L4 do środy i antybiityk... Wybrałam go, ale chyba niepotrzebnie... Obawiam się, że przerwa dwutygodniowa między jednym a drugim antybiitykiem to nic dbrego i jeszcze bardziej osłabi mój organizm... Nie wiem cz w takim wypadku mogę myślec o laparo w lutym...
    Ciągle mam mętlik co z tą cystą... czy usuwać czy nie.. ehh.

    U mnie ta owu chyba jednak była wtedy co miała być, był mega płodny śluz - już dawno nie miałąm takiego ładnego, mega pozytywny owulak, tylko, że ta nieszczęsna torbiel krwotoczna, może za późno wzięłam lamette??. Lekarz powiedział, że przy tym nie ma szansy na ciąże, albo jest ok 5%. Ostatnio mam jakiegoś pecha... W tamtym cyklu po owu zaczęły się moje problemy z gruczołem bartholina i zabieg, antybiotyk potem, a teraz zaraz po owu ta torbiel i choroba. Jak tak dalej pójdzie to nigdy się nie uda. W sumie to już 5 cykl pp i w sumie trochę odsapnęłam, do 3 spinałam się straszliwie żeby coś znowu było, a teraz mi to obojętne, więc wiem Mesia o czym mówisz. Jak sobie powiedziałam głośno, że nie muszę zajść w ciąże już to od razu zrobiło mi się lepiej... Inaczej bym się psychicznie wykończyła.

    Bazylku, z całych sił ściskam kciuki za dwa małe groszki!!!:)



    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d246ab9c0b75.jpg

    Dziękuję za kciuki.. coś czuję, że owu nie poczeka do niedzieli. Ale opatrzność czuwa nade mną i mamy weekend. Ja sobie powiedziałam, że w tym miesiacu zajdę i nie ma innej opcji.

    Iza przykro mi, ze tak sie sklada. Moj emek co trzy miesiace choruje, akurat tak zeby wymienic chore plemniki na.. chore. Moze to jest jakies fatum staraczki? Moze jak organizm zmeczy sie chorowaniem to nie bedzie walczyl z zarodkiem. Czy ja Ci mowilam o artykule lekarza z Salve na temat gmerania przy jajnikach?

    Bazylku jesli jestesmy w stanie dobrymi myslami jakos Ci pomoc to jutro wynik bedzie piekny. Jestem pewna, ze masa dobrych mysli i modlitw idzie w Twoja/Wasza strone.

    Reseciku a ten pecherzyk rosnie Ci sam? Eudaje sie obiecujacy po minionym cyklu.

    bazylkove lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza współczuje choroby :( kuruj się, mam nadzieję że emek się dobrze opiekuje!

    Malgoniu lubię za postawę walki :D

    Reseciku daj znać jak wizyta!

    A my jesteśmy po kolędzie i jakoś mi tak spokojniej na sercu. Co ma być to będzie, na nic już nie mam wpływu.

    Dziękuje Wam za wsparcie <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, chyba nie mówiłas, co to za artykuł? chętnie poczytam ! Może rozwieje moje wątpliwości... Swoją drogą, przecież cyste można zlikwidować hormonami tak? Czy naprotecholodzy nie wypiszą tabletek anty nawet w takiej sytuacji żeby się tego pozbyć? Mój lekarz nigdy nie wspominał o tym, że to się da usunąć jakkolwiek inaczej :/

    Bazylku, o której jutro będą wyniki? Jejku, ja bym chyba jajo zniosła...Myślę, że jesteś spokojna, bo podskórnie czujesz, że zbliża się coś pięknego :)

    Emek wrócił z pracy z bólem głowy, na szczęscie gorączki nie ma, ale mam nadzieję, że go nie rozłoży :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie teraz nie wiem gdzie go czytalam. Generalnie chodzilo o AMH i o to ile realbie mamy czasu na dzieci. Ale pojawil sie wlasnie watek usuwania torbieli, ze kiedys kobieta nie wiedziala, ze cos sie dzieje i po kilku miesiaczkach wiekszosc sama znikala. Dzis jak lekarz cos znajdzie to bierze sie za usuwanie, bo boi sie zostawic, w razie gdyby zrobilo sie z niej cos grozniejszego. I ze niestety czesto obniza sie przez to AMH wlasnie.
    Ja Cie do niczego nie namawiam bo kompletnie na cystach itp sprawach sie nie znam, ale warto pogadac z lekarzem jakie sa tego plusy i minusy.

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz przeczytam dokładnie , tylko napisze bo widzę ze zostalam wywolana do odpowiedzi. Wlasnie czekam w kolejce na monitoring, brałam i ovi i gonapeptyl. Kurcze taka u nas gołoledź ze 30 km jechałam 1,5 godziny. Juz nawet zawrocilam do domu bo stwierdziłam ze nie dojadę ale w drodze powrotnej zdecydowałam sie n inną drogę i oto jestem! W dodatku czarny kot mi przebiegl drogę. Mam nadzieje ze nie okaże sie ze taki wysiłek tylko po to żeby usłyszeć ze znowu nic ;)
    I boje się ze doktor powie żebym mu więcej nie zajmowala czasu dopóki nie zdecyduje się na in vitro.

    Meska, wpadaj do nas częściej. Mam nadzieje ze jak odpoczniesz psychicznie to jakos samo sie szczęśliwie poukłada?

    Malgon, uhuhu, zapowiada sie tulanie :D

    Iza, kilka dni temu pisałam Ci, ze u Was zawsze coś. No i u was zawsze cos! Jak nie urok...

    Bazylek, jutro całe forum jest z Tobą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 20:47

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam do domu dopiero i od razu melduję!
    Jest pęcherzyk 16 x 14 mm i ponoć endometrium 10 mm. Tylko, że... nie wiem, na ile wierzyć w te pomiary, bo endometrium w środę miało ponoć 3.5 mm, pęcherzyk w środę 13 mm.
    Idę jutro na estradiol i lh i wtedy sama- tudzież po konsultacji z moim nowym lekarzem prowadzącym, czyli Boćkiem- podejmę decyzję kiedy Ovi.
    Udało mi się też wydębić receptę na Ovi, bo teraz mam w zapasie w lodówce, ale gdyby nie było to wolę na kolejny cykl też kupić zawczasu.
    Będzie się działo w weekend ;)

    by7mistake, Kotowa, frezyjciada, Bunia86, Aga9090, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, wreszcie przynosisz dobre wiadomości :) bedziesz miała jeszcze jakiś monit bliżej obu czy tylko konsultacja z Bockiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 20:58

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Reset, wreszcie przynosisz dobre wiadomości :) bedziesz miała jeszcze jakiś monit bliżej obu czy tylko konsultacja z Bockiem?

    Już nie robię, bo ani się nie wyrobię, ani nic to nie da. Chyba sobie podam Ovi koło niedzieli i niech się dzieje wola nieba ;)

    by7mistake, Malgonia lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset mega sie ciesze, ze w koncu ruszylo :) teraz juz moze byc tylko lepiej :)

    My z tulakami czekamy na jutro. Oby to byl zloty strzal ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 i jak jajko?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jakie piękne endo wyhodowalas :D gratulacje :) I udanego weekendu :)

    By7 jak po wizycie ?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciłam do domu. Jest tak jak myślałam, nie pękło :(

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset super, że endo podroslo! No i pecherzyk sobie ładnie rosnie:) mogłabyś nam w końcu wysikac te dwie kreski!!!!

    By7 napisz mam tu cokolwiek! Bo się martwi y... Mam nadzieję że bezpiecznie wróciłaś do domu


    Wiecie co, zaczęłam się bać tej laparo, że będzie bolało i że będzie wszystko ok i na darmo ten cały stres... Szczerze powiedziawszy to ostatnio przestałam ufać jsakiemukolwiek lekarzowi...

    reset lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 lekarz jakoś to skomentowal? Do doopy....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset super endo!
    By7 kurna olek no! To już jest nagminne! Co doktorek na to?
    Izulku strach jest normalny... Pamiętaj, że robisz to po to, żeby później sobie spojrzeć w lustro i z czystym sumieniem powiedzieć "zrobiłam wszystko"
    Bunia jak się czujesz?
    Bazylku! KCIUKI!!!!!!

    Jestem, czytam na bieżąco, ale nie mam chwili wolnego żeby sklecić coś z sensem... Z rzeczy macicznych u mnie dziwne rzeczy. Brzuch mi wzdeło, jajniki bolą-nigdy mnie nie bolały, od tygodnia mnie łapie okresowy ból i teraz kminie czyżby jakaś @ chciała do mnie zawitać? Tak szybko? Po pierwszej ciąży musiałam wywoływać a tu by było już? Cieeeeekawe.... Te jajniki mi nie dają spokoju.
    Postaram się częściej coś napisać

    czekając_na_cud lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku, kciuki <3

    Dziewczęta, pamiętajcie, że to endometrium to może być jakiś fake... Trudno mi uwierzyć, żeby w 50 godzin od poprzedniego badania urosło o 7 mm.
    Właśnie siedzę w laboratorium i jest tu para... Kobieta czeka na betę i trochę jej zazdroszczę :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja podkoksowalam z 4 mm na 16 mm w ciągu kilkudni więc czemu nie? Chyba pilas dużo wina nie? A wtedy oblilam prawie 2 flaszki sama :D

    Bazyli kciuki trzymam mocno!!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 680 681 682 683 684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ