Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera nieprzerwanie jestem wzruszona.

    A co do heparyny to 0.4 to chyba taka standardowa dawka. Powodzenia z zastrzykiem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Cabrera nieprzerwanie jestem wzruszona.

    A co do heparyny to 0.4 to chyba taka standardowa dawka. Powodzenia z zastrzykiem.

    Lubię za wzruszenie, nie za zastrzyki, bo wiem, co one oznaczają ;)

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove, Cabrera jak pięknie u Was .Gratuluję Wam z całego serca ❤
    U mnie krew na betę oddana.Ale nie odświeżam, nie nastawiam się na nic...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade ;) ja co prawda zdazylam zrobic caly jeden, ale teraz bym byla mimo wszystko dzielniejsza bo juz wiem co i jak.
    Z reszta mysle, ze akcja laparoskopia ktora przeszlas Cie uodpornila ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, trzymam kciuki za pozytywną betę :)!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, Bazylkove cieszę się ogromnie!!!

    Nadzieja miło Cię widzieć :D

    Miłego dnia Dinusie, niech ta zielona fala trwa!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram sie kleić ten test.Szału nie ma,bo nawet nie wiem kiedy była owu,jestem tak zaabsorbowana młodą i pracą, że zapomniałam o sobie

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/1ab137b0066c.jpg.html

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ab137b0066c.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Izape_91, Malgonia, Kaczorka, Anaaa90, Bunia86, Siwulec, ibishka, Lunaris, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja,ależ to piękna kresunia!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, piękna różowa kreseczka :) trzymam kciuki!

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Ale ja 45 lat skończyłam :(
    Jestem totalnie zaniedbana,nie mam czasu na nic :(

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja to akurat bedzie dobra okazja żeby zadbać o siebie i znaleźć czas na swoje- i maleństwa potrzeby :) będziesz miała drugą młodość :) zobaczysz! Wszystko będzie dobrze i pięknie!

    Cabrera- powodzenia z zastrzykami mamusiu :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja sie zgodze z Frez :) bedzie dobrze, a teraz dbaj o siebie. Gratulacje :)

    Dziewczyny az zal mi sprowadzac dyskusje na takie przyziemne tematy, ale moze cos wymyslicie (w koncu kto, jak nie Wy).
    Zrobilam dzis proga. Wyszedl rowno 10 ng/ml. Ogolnie wynik ani zly ani szalowy, ale wg ginki (w sumie jak patrze na zdjecia usg to az trudno sie z nia nie zgodzic, bo duzo w jajnikach sie dzieje), owulacji nie bylo. W jajnikach poza torbielami byly male pecherzyki i nie bylo plynu w zatoce (choc ponoc ten po dwoch dniach teoretycznie moglby sie wchlonac). Jak wiec to interpretowac? Te torbiele produkuja proga bez owulacji?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nadzieja ja sie zgodze z Frez :) bedzie dobrze, a teraz dbaj o siebie. Gratulacje :)

    Dziewczyny az zal mi sprowadzac dyskusje na takie przyziemne tematy, ale moze cos wymyslicie (w koncu kto, jak nie Wy).
    Zrobilam dzis proga. Wyszedl rowno 10 ng/ml. Ogolnie wynik ani zly ani szalowy, ale wg ginki (w sumie jak patrze na zdjecia usg to az trudno sie z nia nie zgodzic, bo duzo w jajnikach sie dzieje), owulacji nie bylo. W jajnikach poza torbielami byly male pecherzyki i nie bylo plynu w zatoce (choc ponoc ten po dwoch dniach teoretycznie moglby sie wchlonac). Jak wiec to interpretowac? Te torbiele produkuja proga bez owulacji?

    Kurcze, Malgonia, ja nie pomogę. Wydaje mi się, że próg ok 10 świadczy o owulce. Może rzeczywiście była wcześniej, a płyn się wchłonął??
    Pozostaje chyba czekać....

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nadzieja ja sie zgodze z Frez :) bedzie dobrze, a teraz dbaj o siebie. Gratulacje :)

    Dziewczyny az zal mi sprowadzac dyskusje na takie przyziemne tematy, ale moze cos wymyslicie (w koncu kto, jak nie Wy).
    Zrobilam dzis proga. Wyszedl rowno 10 ng/ml. Ogolnie wynik ani zly ani szalowy, ale wg ginki (w sumie jak patrze na zdjecia usg to az trudno sie z nia nie zgodzic, bo duzo w jajnikach sie dzieje), owulacji nie bylo. W jajnikach poza torbielami byly male pecherzyki i nie bylo plynu w zatoce (choc ponoc ten po dwoch dniach teoretycznie moglby sie wchlonac). Jak wiec to interpretowac? Te torbiele produkuja proga bez owulacji?
    Moja córka na początku ciąży miała tylko 9 progesteronu ,później suplementowała go.

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia może ten próg taki niski bo owulacja była później? Ja takiego miałam chyba 5 dpo kiedyś, a 7 już miewalam koło 18 więc może zwyczajnie owu Ci się przwsunela?

    Ja nie wiem kiedy dostanę @. Ten cykl przez tą torbiel krwotoczna i chorobę jest jakoś dziwaczny i nic już nie wiem. :) dzisiaj 27 dc i tyle wiem.


    Przezzez chorobe, L4 i ten antybiotyk skłaniam się ku tej laparo w marcu...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera- ta krecha na 10 dpo to jakieś szaleństwo! Ja nie wiem, co tam rośnie, ale chyba jakieś gigantyczne Szczęście albo i dwa! <3

    Nadzieja- u Ciebie też kreska jak ta lala...Mam Wam przypomnieć, co to są bladziochy? To odsyłam do moich testów po Ovi w 14 dniu :P

    A mnie, o dziwo, lekko bolą sutki od jakichś dwóch dni i stąd poszłam dziś machnąć progesteron, estradiol i kontrolnie tsh, bo dziad nie spada :/ Czekam teraz na wyniki - niby wszystko przeczy owulacji, ale z drugiej strony może jednak coś tam było. Tyle, że i tak się nie wstrzeliliśmy, bo wg usg w ubiegły piątek ovi miało być dopiero ok. niedzieli i tak chcieliśmy zacząć działać, coby mieć zapasy siły i chęci. No ale odświeżam dzielnie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Cabrera- ta krecha na 10 dpo to jakieś szaleństwo! Ja nie wiem, co tam rośnie, ale chyba jakieś gigantyczne Szczęście albo i dwa! <3

    Nadzieja- u Ciebie też kreska jak ta lala...Mam Wam przypomnieć, co to są bladziochy? To odsyłam do moich testów po Ovi w 14 dniu :P

    A mnie, o dziwo, lekko bolą sutki od jakichś dwóch dni i stąd poszłam dziś machnąć progesteron, estradiol i kontrolnie tsh, bo dziad nie spada :/ Czekam teraz na wyniki - niby wszystko przeczy owulacji, ale z drugiej strony może jednak coś tam było. Tyle, że i tak się nie wstrzeliliśmy, bo wg usg w ubiegły piątek ovi miało być dopiero ok. niedzieli i tak chcieliśmy zacząć działać, coby mieć zapasy siły i chęci. No ale odświeżam dzielnie ;)
    Reseciku niby coś tam widać, tylko że brzuch mnie boli bardzo okresowo i w sumie tak się czuje :/

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak zwykle życie sobie, organizm sobie, wyniki sobie. Otóż, moje drogie, śpieszę donieść, że owulacja była! Dzisiejszy progesteron- 24,30 ng/ml, a estradiol 343,20 pg/ml. TSH 1,75 (wreszcie spada!).

    Yoselyn82, Malgonia, Black lady, nick nieaktualny, bazylkove, Bocianiątko, nick nieaktualny, Bunia86, ibishka, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 692 693 694 695 696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ