X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Spóźnione ale szczere życzenia zdrówka, szczęścia oraz mnóstwa miłości i spełnionych marzeń Izunia!

    Małgonia fajnie że coś takiego zorganizowali, oby więcej takich warsztatów w wielu miastach.

    Znowu jestem w plecy z czasem ale nadrabiam kiedy się da.
    Udanej niedzieli!

    Ps wyskoczyło mi info że Warszawa zwiększa dofinansowanie do IVF do 90% ! Klinika Bocian prowadzi rekrutację. Szkoda że nie wszędzie można skorzystać :(

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia babeczki :*

    Resecik ja do szpitala idę dopiero we wtorek, jutro (na szczęście!!!!) ostatni dzień w pracy. Przestałam czytać i nie myślę o operacji, mam tylko nadzieję że w czwartek wszystko się wyjaśni, czekam ponad 2,5 roku poczekam jeszcze kilka dni.

    Malgonia, frezyjciada lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulka powodzenia jutro w szpitalu! Obyś dostała ładną, pachnącą salę i w pakiecie jakieś fajne współlokatorki ;) bo pewnie Cię nie wypuszczą od razu, nie?

    Reset! KCIUKI za wizytę! Dobrze pamiętam, że to jutro?

    Nowa(-podczytałam na exach)okropnie mi przykro, niech Mateńka przytuli Cię do siebie i ukoi ten ból. Żadna babka nie powinna tego przechodzić... To takie niesprawiedliwe :( :( :(

    Kto jutro znajdzie wolnego kciuka to zaciśnijcie go koło południa za prawidłowy finał sprawy. Jutro jedziemy do sądu na rozprawę z naszym byłym ubezpieczycielem, mam nadzieję, że mąż odzyska to co powinien. Od kilku dni tak się stresuje tym wszystkim, on znów wszystko przeżywa, roztrząsa, atmosfera taka, że można siekierę w powietrzu powiesić. Do tego w mojej pracy jest nowa kiero i "delikatnie zasugerowała", że nie mam do czego wracać :( jest kiepsko no..

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 marca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada- dobrze pamiętasz! Dziękuję Kochana <3
    A ja będę trzymać kciuki za nasz wymiar sprawiedliwości. Mam nadzieję, że wyrok będzie dla Was korzystny! Jak nie, to będziemy myśleć z Pączkiem nad apelacją :*

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!!

    Izape kciuki za laparo i histero!!!! Mam nadzieję, że będą 2 zabiegi. Trzymaj się tam! <3

    Reset kciuki za wizytę!!

    reset, czekając_na_cud, Izape_91 lubią tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza,powodzenia :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- napiszę Ci jeszcze tu: życzę Ci, byś za cztery miesiące od zabiegu była w tym miejscu co ja. Wyśnij sobie podczas narkozy swojego bobasa, a potem działaj zmotywowana :* Resztą się nie martw, nasze kciuki załatwią temat <3

    Achia, mi88, Izape_91, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, również melduje się z kciukami i mam ogromna nadzieje, ze zabieg przyniesie taki efekt jakby Reset czy u mnie. Trzymaj się dzielnie <3

    Frez, dla Was tez duże kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Waszej myśli <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez w pierwszej kolejności to oczywiście mocno zaciskam kciuki za rozprawę, A w drugiej żeby w pracy się poukladalo po Twojej myśli. A powiedz mi jak to jest, czy pracodawca może nie wyrazić zgody na powrót do pracy? Bądź dac od razu wypowiedzenie?

    Iza jak tam w szpitalu ? Dostałas już swoje łóżko?
    O konsultacjach pamietam Ale ostatnio u mnie dość ciężki czas, odezwę się na pewno jak to wszytako w końcu minie :)
    Co do snów to jak zaczęłam się wybudzać to babeczki na pooperacyjnej mówiły coś o serniku. Ponoć powiedziałam że chce kawałek :D A potem chyba z tydzień snil mi się ten sernik ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, mam nadzieję, że sprawa pójdzie po Waszej myśli.
    A jeśli chodzi o pracę - to naprawdę słabe, że nowa kierowniczka zachowała się w ten sposób. Jaką masz umowę w tej firmie? Z tego co wiem, to jeśli zmniejszy się etat np. do 7/8 to przez rok nie mogą Cię zwolnić.
    No chyba, że stwierdzisz,że wolisz szukać innej pracy niż współpracować z tą babą, co nie ma za grosz empatii.

    Iza, trzymam kciuki!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada- jak będziesz po sprawie to napisz tu albo na priv co z tą pracą - pomyślimy jak temu zaradzić! Nie tak łatwo jest kogoś zwolnić :*

    mi88 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kciukam z całych sił, zeby wszystko potoczyło się po waszej myśli. i w sądzie i w pracy. I tak jak dziewczyny piszą, nie tak łatwo zwolnić kogoś po macierzyńskim.

    Iza Za Ciebie również wszystko zaciskam żeby zabieg nie był dokuczliwy a skutki wynagrodziły Ci wszelkie niedogodności.

    Reset powodzenia i daj znać po wizycie. Ja nie zaglądam na ex testerki wiec jak się tu nie pochwalicie to nic ne wiem.

    Nowa jeśli tu zaglądasz to wiedz, że najgorętsze modlitwy kieruję w Twoją stronę.

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki! Sprawa jeszcze w toku :/ powołany został rzeczoznawca, nie wiem co będzie dalej, bo nasz prawnik leciał na kolejną rozprawę i nawet nie mogliśmy zagadać jak on to dalej widzi, jak poszła rozprawa itd... z tego wszystkiego to głowa mnie rozbolała, tylko wróciliśmy to od razu kawę z cytryną sobie zrobiłam, ale nie pomogło :(
    Jeśli chodzi o pracę, to ja wiem, że zwolnić ot tak nie mogą, tym bardziej, że mam umowę na czas nieokreślony. Jeszcze nawet nie myślałam o tym czy wrócę, czy będę miała z kim chłopców zostawić, bo praca na zmiany, a tu Tyś do przedszkola od września, ja do pracy mam 40km, mąż też nie da rady się nimi zająć. Pojechałam do pracy, tak po prostu, w odwiedziny i wziąć stempelek do papierów do przedszkola. A tu o... Ona już ma swój zespół, nie zatrudnia matek, bo za dużo wolnego chcą itd. z mojego starego zespołu zostały dwie osoby, bo taka zołza z kiero. A ja na prawdę lubiłam tą pracę... Uwielbiam ludzi, chciałam wrócić choćby na pół etatu. Pieniądze śmieszne, bo co to jest niecałe 2 na rękę w dzisiejszych czasach, ale lubiłam swoją pracę, swoich klientów, swój dział-przez długi czas jak byłam na l4 dzwonili do mnie z pracy i im tłumaczyłam co i jak, obsługiwałam klientów przez telefon, no czułam się tam dobrze... A teraz... Co mam robić? Kto przyjmie młodą matkę z dwójką małych dzieci. Ta kiero na wejściu do mnie "a już myślałam, że Pani do mnie z kolejnym L4 ciążowym, bo to się opłacać będzie tylko" o.O także no... Fajnie, że nawet dzień dobry nie odpowiedziała, nie podała ręki, nie przedstawiła się itd. No lipton total!

    Iza jak tam?

    Reset?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :* Ja już jestem w szpitalu, mam swoje wyro i leżę. Głowa mnie bolała ale już jest lepiej. Właśnie ominęła mnie kolacja :( ale i tak mi nie burczy w brzuchu jak na nic nie jedzenie :p

    Obok leży dziewczyna z poronieniem... Tak mi się przynajmniej wydaje.

    Frezik jak sprawa?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja myślałam, ze ty już po.. no to ciągle kciukam.

    Frez gadać to ona sobie może. A Ty masz prawo wrócić i ona nie ma prawa Cię zwolnić. No ale może Ci robić pod górkę tak, ze sama będziesz się chciała zwolnić. Szczerze w takiej sytuacji to bym babkę o mobbing pozwała i jeszcze bym nagrała jej wypowiedzi na temat zwolnień. Dziś już nie są czasy, ze pracodawca może się tak odzywać do kogokolwiek. To z resztą baaardzo złe by wpłynęło na wizerunek firmy wiec obawiam się, ze ona pierwsza by poleciała. No ale nie wiem czy Ty masz taki charakter by jej smrodu koło tyłka narobić.

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Małgoń ja wyznaję zasadę, że gów**na nie ma co ruszać, bo jeszcze gorzej będzie śmierdziało... Zresztą ja nie z takich "walecznych", raczej ugodowa jestem... Ale przykro mi... Martwiłam się czy wrócić, czy iść na wychowawczy i coś kombinować gdzieś dorywcza... A teraz cóż...

    Izulku łóżko wygodne?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez baba jest wredna, nie wiem skąd się tacy biorą... Ale ja też mam nową kierownicze, która chciałaby wcisnąć do pracy nowa osobę, oczywiście jakąś znajoma, więc obawiam się że mi nie przedłuża umowy. Baba jest pracoholikiem i myśli że wszyscy inni też będą siedzieć w robocie 24/7

    Frez łóżko wygodne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 17:08

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek pozdrawia z całego - nomen omen - serca! 25 mm Człowieka 😍 ciąża młodsza o trzy dni niż suwaczek.
    Dostałam zastrzyki z neoparinu przez obniżone białko s.
    Uff!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd212ce328ab.jpg

    blue00, Magda_87, Cheresta, frezyjciada, Malgonia, -Mamunia-, by7mistake, Lunaris, JustynaG, Anna Stesia, APrzybylska, moyeu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośnij zdrowo Pączusiu! Dziś wspomnienie św.Józefa, to taki trochę dziadek ludzkości ;) patron rodzin, niech więc trzyma nad Tobą, Twoimi rodzicami, przyrodnią siostrą, dziadkami i ciociami płaszcz swojej opieki 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 20:01

    reset, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Czlowieku :)
    Rosnij zdrowy.

    U mnie plamienie. Jutro pewnie pierwszy dzien kolejnej urojonej ciazy.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 768 769 770 771 772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ