X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 marca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada- dziękuję za oddanie w opiekę Pączka! Już Ci kiedyś pisałam, że Twoja głęboka wiara porusza we mnie coś szczególnego. A co do rozprawy i Twojej pracy - poczytam jutro, dziś z emocji nie ogarniam, ale jutro znów będę zwarta, gotowa i merytoryczna!

    Malgonia- mam nadzieję, że plamienia się nie rozkręcą!

    Cheresta- co z Twoją @? Byłaś u ginekologa po coś na wywołanie?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkreca jak wszystkie sie rozkrecaly. Niczego juz sie nie spodziewam.
    Ide zjesc troche morwy bialej... przez moja walke z cukrem nawet czekolady nie mam na te okolicznosc.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 20 marca 2019, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset gratuluję pięknego Pączka <3 I nawet widzę, że z tej okazji przestalas być dinozaurem ;)
    U mnie @ nadal brak, luteina od środy już, więc jutro ostania i zobaczymy. Jak nic się nie wydarzy to będę się pchać do jakiegoś gabinetu u siebie w mieście.
    Iza kciuki żebyś gładko przeszła przez wszystkie szpitalne niedogodności :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko chciałam dać znać, ze jestem już po, dzisiaj wychodzę ze szpitala. Zajęli się tu mną super, wszyscy mili i empatyczni, kilka babeczek z personelu mówiło, ze samemu to przeżyło. Nawet przytulać na pocieszenie im się zdarzało co mnie bardzo zaskoczyło pozytywnie. Dostałam tabletki, długo nic się nie chcialo ruszyć ale jak się ruszyło to musieli aż wcześniej zabieg zrobić. Z tego co słyszałam przed narkoza to prawie wszystko się samo oczyściło wiec pewnie dużo nie doczyszczania. Buziaki, jestem w dobrej kondycji psychicznej ale przerwę od forum na pewno zrobię :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Trzymaj sie Kochana, odpocznij i wracaj. ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 07:14

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Wpadam na biegu bo u mnie ciężki tydzień -też sądowy niestety z exiorem :/ Frez przybijam piątkę w temacie. (po wychowawczym miałam stracha z powrotem bo mogą nie przywrócić ale po macierzyńskim na umowie na czas nieokreślony to nie takie proste jak piszą dziewczyny).
    Dużo nerwów, brak głowy do wszystkiego. Jeszcze zęby Stasia żyć nie dają.

    NOWA jeszcze raz napiszę że bardzo mi przykro, że wiem przez co przechodzisz i żebyś się nie poddawała <3 odetchnij, poukładaj wszystko w głowie. Jak już zaskoczyło to jakiś postęp w temacie. Trzymam kciuki za Was mocno jak zawsze <3

    IZA powodzenia na zabiegu! Weszlam podczytać głównie co i jak u CIebie- mam nadzieję że to już dziś i bedzie z gorki.

    RESET cudny pączek :) i taki okrąglutki <3 rośnij zdrowo!

    CHERESTA nie pozostaje nic tylko życzyć Ci tej @.

    MAŁGONIA no musi się tam panoszyć jakaś @? nie może iść się kręcić gdzieś indziej?

    Trzymajcie się dzielnie dziewczyny. Uciekam stresować się w sądzie.

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- dziękujemy za wieści, wszystkie tu myślałyśmy o Tobie. Daj sobie czas... i pamiętaj, że my tu ZAWSZE jesteśmy dla Ciebie!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :* ja właśnie doszłam do siebie, w sensie że czuję się normalnie, głowa nie boli ani nic, trochę mi było z rana niedobrze, ale to pewnie przez nerwy. Jestem przeczyszczona, wymyta, pachnąca i czekam na zabieg. Nie wiem o której będę wezwana, nie wiem też czy będzie histeroskopia, ale podejrzewam, że nie będzie bo nikt nic nie mówi.

    Lunaris kciuki za pomyślna rozprawę! :*

    Nowa tule Cie mocno, bo wiem że bardzo pragnęłas tej ciąży, i wiem przez co przechodzisz... Czasem wsparcie zupełnie obcych ludzi jest potrzebne i działa jak nic innego.

    Cheresta oby ten @przylazl i żebyś rozpoczęła nowy cykl.

    Właśnie zabierają jedna z 3 do laparoskopii, więc albo będę druga albo ostatnia.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa tule Cie mocno. Wyplacz sie i pozbieraj mysli. Pamietaj, ze jak coz to jetesmy.

    Iza kciuki za zabieg. :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa! Pamiętaj, że jakbyś czegokolwiek potrzebowała to jesteśmy tutaj! Tule mocno!

    Lunaris przybijam piątkę w zębowej gehennie :/ i powodzenia w sądzie! Orżnij dziada z ostatnich skarpetek!

    Reset śliczny awatarek! :) Odpoczywaj Kochana i nie zaprzątaj sobie głowy moimi problemami, wystarczy, że mnie łeb boli od tego wszystkiego.

    Cheresta oby@ była szybka, bezbolesna i ostatnia na dluuuuugi dluuuuuuugi czas!

    Malgon jakbyś potrzebowała pojojczyć to wiesz gdzie mnie szukać :*

    Izulku piękności! Już bliżej niż dalej do celu :) zaciskam kciuki!

    U nas paskudna noc, Tysiek marudził, zasnął przed północą, Florek nie wiele spał przez zęby, nie chciał cyca, nie chciał szumisia, nic nie pomagało... Całą noc się tulilismy, zasnęliśmy siedząc na łóżku, Florek na mnie na CAŁE 2h, od 6 jesteśmy na nogach, już padam na twarz, a tu kolejna noc nie zapowiada się lepiej....

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada- co do zawiłości procesowych nie pomogę, nie znając sprawy, ale sądy często uwzględniają kolejne wnioski o opinię biegłego. Niestety, boją się wziąć odpowiedzialność za orzekanie...
    Co do pracy - jak postanowisz, że chcesz wrócić to wtedy przecież spokojnie na rok obniżasz etat (nawet na tą 1/2) i masz ochronę przed zwolnieniem. Więc przemyśl sobie, na czym Ci zależy... Ewentualnie rozważ wychowawczy? Zwłaszcza, gdybyście jednak myśleli o trzecim?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, trzymam mocno kciuki <3

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę w łóżku i zagluszam myśli muzyka i puszczam sobie filmiki jak ludzie szyja na maszynie, także pełen chillout :D myślę co by tu uszyc

    reset, Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 marca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal na sali. Pewnie do godziny jeszcze albo i dluzej

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza,jak tam?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, trzymam kciuki!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset myśleliśmy o trzecim, ale ciut później. Tzn małż chce już, teraz, natychmiast. Ale cóż, może sobie chcieć, a ja nadal nie mam okresu po ciąży :/
    Na zupełny brak pracy nie mogę sobie pozwolić, ze względów finansowych. Dlatego też rozważałam opcję wychowawczy+coś gdzieś dorywczo, na zlecenie, nie wiem... Jak powiedziałam eMkowi o sytuacji w pracy, to ten jeszcze się ucieszył, bo "wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że MUSISZ zajść w ciążę-teraz". Eh... Faceci... No i na nic moje tłumaczenia, że to nie jest takie hop siup no!

    Iza mam nadzieję, że masz dobre sny :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wiem, ze Ci z dzieciakami ciężko, bo jednak takie maluchy są bardzo wymagające, ale jeśli macie warunki to jesteś stworzona do tego by być mamą :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 marca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada- ja, przynajmniej na tym etapie życia, jestem przeciwnikiem zbyt długich przerw zawodowych. Różnie się życie układa i wracanie na rynek pracy po długich przerwach jest ciężkie, więc pewnie - pomijając brak okresu i sił - nawet z tego względu byłabym przeciwna pomysłowi M. Z opcją dorabiania na zlecenie to różnie bywa, choć oczywiście zależy od branży. Dlatego ja bym rozważyła jednak pracę w zmniejszonym wymiarze godzin przez ten rok (zawsze przecież możesz się zwolnić), a najwyżej w ciągu tego roku starania o kolejne (i od razu na L4).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku moja branża ma się nijak z branżą w której powinnam pracować po studiach :P i nie jest na tyle wymagająca, żeby zostać "w temacie" po dłuższej przerwie. Pożyjemy, zobaczymy... Nudzić na pewno się nie będę, bo w razie to czeka mnie życie typowego rolnika- sadzenie, pielenie, zrywanie, czyszczenie itd... i tak źle i tak nie dobrze. Poszukam chyba sobie jakiegoś patrona i znajdę nowennę, co by nie tkwić w tych rozmyślaniach non stop i stresowaniu się, co będzie dalej.

    Malgon nie wiem czy taka stworzonam do bycia mamą. Mój dwulatek dziś powiedział, że mnie nie kocha i jestem bleeeeeee, bo go w nocy przełożyłam od tatusia do jego łóżka :D

‹‹ 769 770 771 772 773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ