X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa strasznie podziwiam Twoją postawę i bardzo się cieszę że nie dałaś się czarnym myślom tylko bierzesz się od razu do roboty! Mam nadzieję że nie będziecie musieli długo czekać <3

    Iza duuuużo odpoczynku i zero dźwigania! Pamiętaj :) wracaj do sił i ciśniecie tą wiosnę razem z Nową i resztą dziewczyn :)

    Anaaaa kciuki za testowanie w takim razie :)

    nowa na dzielni, Anaaa90 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wynik jest ładny :) natomiast na wątku miesięcznym jest koleżanka, która ma homa IR prawie 6 i ginekolog ani żaden inny lekarz nie zwrócił na to uwagi, co jest przy staraniach nie do pomyślenia...

    Ana laparo to nic strasznego, ale mam nadzieję, że nie będziesz musiała się zapisywać na operację :)

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 marca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama też poroniła jedną ciążę po 30 rż, po kimś to homo mam, tak sobie myślę, że może jest tak, że przy super silnych zarodkach i młodszych ciążach ta mutacja nie ma jeszcze aż takiego znaczenia, problem zaczyna się później.

    Zła jestem bo kurde siedzę tutaj tak długo a taka głupia że w ogóle ten temat olałam, założyłam, że największy problem był z zajściem to z utrzymaniem nie będzie no bo jak, przecież na tyle problemów na raz nie ma szans. Głupia! Ech, no ale teraz ode mnie tylko zależy czy się będę załamywać, czy zmotywuję, więc wybór jest prosty.

    Jest nas ty tyle z takimi już skomplikowanymi historiami (wiele o wiele trudniejszymi) że kurde aż wstyd by było się załamać na amen po pierwszej szancie i pierwszej stracie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa też tak miałam.... Myślałam, że jak już się udało zajść, to teraz będzie kolorowo, a okazuje się, że wcale tak nie było i że z utrzymaniem teżjest problem. Aczkolwiek teraz jesteśmy mądrzejsze i wiemy jak działać, żeby było dobrze, i to mnie pociesza. A czy zostało wam coś jeszcze do zbadania?

    U mnie dzisiaj z rana śluz płodny jakby. zobaczymy co powie owulak, ale chyba będziemy dzisiaj działać. Wzięłam ostatni antybiotyk więc spróbujemy, może akurat się uda, bo nie mogłabym tak bezczynnie siedzieć, a mąż już rano się przymierzał haha :P przynajmniej sobie potestuje jak jutro na usg wyjdzie, że owulacja była albbo będzie.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie, to sporo. Kariotypy ma zrobione tylko eM (ma dobre), ale nie wiem, czy jest sens je akurat robić. Nie wiem, czy robić zespół antyfosfolipidowy, tak na szybko na feralnej wizycie zapisał mi to na kartce, ale powiedział, że sądzi, że jest sens je już robić. Że to na bank dlatego, że była jakaś poważna wada typu zespół Downa itd. (ale podejrzewam, że to było takie gadanie na gorąco, żeby mnie "pocieszyć" ;))

    On jeszcze nie wie, że ja mam mutację, w ogóle na razie nie skupiał się na diagnostyce ponad to, że stwierdził, że akurat wydaje mu się, że plemniki nie dają rady. Wrócę do niego jak się zagoję i dopytam. Ufam, że jakoś sensownie podejdzie do tematu fajna doktor w szpitalu mówiła, że się znają i on ogarnia takie tematy.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje chwilowo komuś zaufać i dać się poprowadzić za rękę w temacie, nie mam akurat chwilowo totalnie ochoty samej szukać (chociaż może powinnam). Na razie poczekam też na wyniki histo, pewnie nic tam ciekawego nie będzie ale poczekam. Jedyne co to mam jedną jeszcze wątpliwość, tak z tydzień przed poronieniem do teraz miałam lekką biegunkę i teraz nie wiem, czy to ma związek z poronieniem (czytałam, że może) czy też kurde jest możliwość że złapałam jakieś cholerstwo

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza i Nowa mogę Wam podesłać tego bociana co to i dziś mi krąży nad domem ;)

    A tak na poważnie to Nowa! Bardzo się cieszę,że tak zadaniowo do tego wszystkiego podchodzisz. Silna babeczka jesteś!

    Iza, jak się ogólnie czujesz?

    Ana! Kiedy testujesz?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik jesteś niczym troskliwy miś :3 czuję się dobrze, czasem czuję flaki i takie mam odczucia lewego jajnika :P poza tym jest mi świetnie, odpoczywam sobie w domu, niczym się nie martwię i mogłabym tak żyć :D Trochę mi zaczyna brakować nauki, ale nie wiem skąd takie uczucia się biorą :D to chyba efekt uboczny antybiotyku który brałam.

    PS ja chcę tego boćka! Ostatnio jak była mowa o boćku na forum to ujrzałam dwie kreski :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Zatestuje w czwartek :) bedzie juz czarno na bialym. Okres w niedziele wuec będę miec czas na przygotowanie. Estradiol z soboty 228 wiec wiem ze owu była i to najważniejsze:*
    Iza jak sie czujesz? Wiem laparo jest ok ale jakos mam stracha. Szpitale średnio mi sie kojarza a od tamtych przeżyć to omijam szerokim łukiem..ale trudno jak mus to mus i dla dziecka warto.

    Milego popludnia ;)

    Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulku przepraszam! Tak już mam jakoś... Zamartwianie się to moje drugie imię i wiem, że bywa to irytujące dla innych...
    Odpoczywaj ile możesz, znając Ciebie pewnie coś tworzysz na maszynie, bądź w głowie, przyznaj się!

    Ana to czwartek to już w sumie zaraz jest! Trzymam kciuki co by laparo nie była potrzebna. Ale tak jak mówisz:Matka jest w stanie zrobić WSZYSTKO dla swojego dziecka. Nie ważne czy ono JUŻ jest, czy dopiero BĘDZIE na tym świecie :)

    Cheresta! Gdzie Ty się podziewasz? Melduj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 16:05

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa- ja w czwartek rano wizytuję, więc sikaj przed 8.30, bo inaczej będę forum na kozetce odświeżać!

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Anaa- ja w czwartek rano wizytuję, więc sikaj przed 8.30, bo inaczej będę forum na kozetce odświeżać!

    Masz jak w banku bo na 7 mam do pracy :)
    Kciuki bedzie dobrze :*

    reset lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do podsłuchu Frezik to stety/niestety zero doświadczenia :) Kiedyś tylko jedną firmę która nas naciągnęła nagrywaliśmy na jakiejś apce na telefon do nagrywania rozmowy ;) Tyle szpiegowania

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana trzymam kciuki za czwartek :) może jeszcze uda mi się załapać na fotke Twojego testu zanim uderze w kimke po nocnej zmianie
    Frez póki co nie mam co meldować, czekam na wyniki androstendionu, 17OH progesteronu i homocysteiny. Miałam zbadać jeszcze kwas foliowy po miesiącu brania tego metylowanego ze Swansona ale zapomniałam dodać to do koszyka i dupa. Może na początku kwietnia powtórzę
    Poza tym jutro ostatni aromek i na poniedziałek (12dc) będę próbowała ustawić się na monit

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:39

    Anaaa90, frezyjciada lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak dla mnie to możesz chociaż raz w tygodniu zameldować, że jesteś, żyjesz, jadłaś śniadanie itd... oszczędziło by mi to dumania czy wszystko ok, czy nie porwali Cię kosmici,albo jacyś apacze z Pirenejów :P

    Cheresta, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Powiem Wam że trochę mi brakuje takich naszych pogaduszek o d...e Maryni :P Wiadomo fajnie pogadać o dzieciach na ex testerkach, ale pamiętacie nasz fotki o niczym? o tym co gotujemy, co kupujemy, jak pijemy wino :D wiiiinoooo no ja nie wiem co mi jest ... mam ochotę na lampeczkę czerwonego bardziej niz na tabliczkę czekolady!

    Dobrze że Iza wrzuca uszytki to chociaż moje oko nacieszą piękne wzorki :D

    Anaaa jutro jedziemy od rana z kciukami :)

    Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ja nigdy nie zapomnę wina z Muchą : D noo, watek dinusiow trochę przymiera, ale to dlatego że już nas tu coraz mnieeej, a to chyba dobrze :) żebys trochę się nie nudziła to wrzucam ostatnie uszytki, a ja dzisiaj jadę na kontrolę po operacji i zdjęcie szwów, rano zaliczylismy seksy, było fajnie, czyli już mozna! :p

    Zgadnij dla kogo Lew
    :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8488e7fc474.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/beea7d686569.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a11f7563c0f5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 10:18

    Cabrera, Achia, frezyjciada, Bunia86, nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza widziałam Twoje piękności na insta! <3 słodki Lewko :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 napisałam do Ciebie mega długa wiadomość I na samym końcu padł mu komp. Napisze wieczorem raz jeszcze jak siądę do kompa :)

    Iza do Ciebie mniej treści to pisze już :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 27 marca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, a ja czytam Twój wpis i już tak się cieszę że zaraz będę czytać coś fajnego, a tu zonk :D

    Iza, po raz kolejny napiszę że rozpływam się nad Twoim talentem! a w tych matach jestem całkowicie zakochana:) Robisz takie w dużych rozmiarach? zamówiłabym sobie i leżałabym na takiej na tarasie :D

    Bazylek, jak się czujesz? co u Ciebie?

    Ana i Reset, kciuki za jutro :)

    Izape_91, reset lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
‹‹ 772 773 774 775 776 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ