X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje maleństwo się dzisiaj strasznie pochorowalo 😢 byliśmy od razu u weterynarza bo sikala krwią, dobrze że akurat wpadł po coś do lecznicy. Już nawet nie podnosiła lebka, taka była słaba 😪 dzisiejsza noc będzie decydująca czy leki zadziałały. Jeśli ją stracę to chyba musiałam być jakimś bardzo złym człowiekiem w poprzednim wcieleniu, bo nie wiem za co to wszystko :( dobrze chociaż że mamy z eMkiem różne zmiany w pracy to zawsze ktoś będzie czuwał przy niej

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta trzymam mocno kciuki! a weterynarz powiedział co jej jest?mam nadzieję,że leki zadziałają!

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia najpewniej od kleszcza, w ciągu jednego dnia tak ją wzięło. Jeszcze wczoraj była w miarę normalna, tyle tylko że mniej ruchliwa, bardziej apatyczna. Ale dziś to już dramat. Jeśli macie zwierzaki domowe to uważajcie, bo jest plaga zachorowań od ugryzienia kleszcza. Sprawdzajcie, zakraplajcie, odkleszczajcie! Szkoda cierpienia i zwierzaka i właściciela

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasi znajomi tak mieli, nie pamiętał jak to się nazywało, babeczjoza? Jakoś tam, wyszła z tego chociaż z tego co opisywali była w podobnym stanie, kciuki wielkie! Masakra z tymi kleszczami

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta- kurcze, mamy psiaka. zawsze o to dbamy, ale teraz tym bardziej zwrócę uwagę. mam nadzieję,że z Twoją wszystko będzie dobrze!

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, tylko pamiętaj, że przy dziecku w domu nie są zalecane obroże przeciwkleszczowe.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta współczuję! Biedna psinka :( mojej koleżanki z pracy pies miał tą chorobę, o której pisze Nowa. Niestety skończyło się to tragicznie.... Trzymam kciuki żeby się dobrze to wszystko skończyło

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja przyjde z dobrymi wiesciami, zeby szala byla w ta optymistyczniejsza. Pies kolezenki kilka miesiecy temu to zlapal ale wyciagbeli go z tego. Trzymam kciuki by i u Ciebie bylo szczesliwe zakonczenie.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń sikałaś? Beta?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide oddac krew, ale wyniki jutro. Omal nie zwrocilam porannej kawy wiec jest dobrze ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Achia, tylko pamiętaj, że przy dziecku w domu nie są zalecane obroże przeciwkleszczowe.
    Nie wiedziałam. Ale to żeby dziecko nie polizało czy dotknęło tej obroży tak? Dobrze ze są tabletki bravecto , u nas się super sprawdzają, żadnego kleszcza przy tym nie złapała.

    Malgonia- jutro wyniki?o retyyy

    Cheresta- a jak u Was po nocy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 08:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze...nie może być inaczej !!!

    Małgonia, niezmiennie kciuki <3 a nie masz innego labo, żeby wynik był dziś?? Do kutra to my oszalejmy, a co dopiero ty ;)
    Ps. Kiedy wyjeżdżacie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 08:33

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera to był celowy zabieg. zastanawiałam się nad tym i raz ze ta pani jest mi przyjaźnie nastawiona a ja wierze w takie dobre energie, a dwa jeśli wynik będzie kolo 10 to bym się już denerwowała ze za mało a tak to jestem jeden dzień do przodu.

    Wylatujemy w czwartek

    Cheresta daj znać jak piesek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 09:41

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia a będziesz powtarzać bete? tzn chyba nawet nie zdążysz co?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia chyba powtórzę tylko w innym labie. Nie chce brać leków przez 3 tygodnie gdyby się okazało, ze nic z tego.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- kciuki żebyś musiała brać leki ;) a Maluszek w pięknych okolicznościach przyrody będzie się mościł u mamusi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 11:32

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Malgonia, kreska jest ciemniejsza na moje oko! 😍
    Co do heparyny- jakie masz wskazania do jej brania? Ja zaczynałam z acardem, heparynę miałam włączoną dopiero od 6t2d i jak widać wystarczyło. Tyle że u mnie obie mutacje hetero i bez aps, a heparyna głównie przez za niskie białko S w ciąży (normalnie nie wiem jakie mam).
    Za to przy heparynie mój lekarz kazał brać dodatkowo duphaston mimo mojego proga wyższego nawet niż norma dla I trymestru. I w ogóle dupek działa też na immunologię dobrze, więc ja bym rozważyła branie go z luteina równolegle.

    Reset, a wiesz w ogóle coś więcej czy się różni dupek od luteiny? Ja w ogóle dochodzę do absurdalnego wniosku, że mam uczulenie na progesteron. Po dupku się czułam super, a każdy inny progesteron (łącznie z moim własnym ;P ale to tylko przez chwilę) powoduje że chce mi się strasznie pić, mam ogromny katar i w ogóle czuje się fatalnie. Teraz też zaraz nie wyrobię na tych tabletkach, promolut biorę, mam jak się da wytrzymać minimum 10 dni ;P, czyli jeszcze do piątku. OKROPNIE się po nim czuję, bez kitu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Reset, a wiesz w ogóle coś więcej czy się różni dupek od luteiny? Ja w ogóle dochodzę do absurdalnego wniosku, że mam uczulenie na progesteron. Po dupku się czułam super, a każdy inny progesteron (łącznie z moim własnym ;P ale to tylko przez chwilę) powoduje że chce mi się strasznie pić, mam ogromny katar i w ogóle czuje się fatalnie. Teraz też zaraz nie wyrobię na tych tabletkach, promolut biorę, mam jak się da wytrzymać minimum 10 dni ;P, czyli jeszcze do piątku. OKROPNIE się po nim czuję, bez kitu

    Różnica jest taka, że duphaston to dydrogesteron, czyli syntyteczny analog progesteronu (sztuczny progesteron). Luteina natomiast ma skład chemiczny taki jak nasz naturalny progesteron. Nie mam pojęcia, czy można być uczulonym na progesteron, ale na pewno można się po nim źle czuć.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Weekend mnie nie ma a tutaj takie wiadomości:)

    Malgodnia super ale sie cieszę <3

    Czekamy na wyniki bety z mocnymi kciukami :*:*

    Malgonia lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ten primolut ma z kolei octan noretysteronu, który też jest niby progesteronem, ale po tym to jest w ogóle masakra. Przemęczę się jeszcze kilka dni z tym gównem skoro ma mi ładnie zresetować cykl ale nie polecam ;P Słyszałam też, że czasami się to właśnie przypisuje w niepłodności na lepszy cykl.


    Cabrera, jak tam u Ciebie? :) Ty już po wizycie?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 791 792 793 794 795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ