X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funia jakoś przetrwała noc, ale spałam może ze 4 godziny bo o północy zaczęła mocno wymiotować i doglądałam jej. Z resztą eMek też wstawał, a nad ranem wziął ją do naszego łóżka (sama nie dała rady wskoczyć) i nawet pozwolił jej zająć swoją połowę łóżka i oddał kołdrę. Także chociaż ciasno i zimno to przysnelam jeszcze na godzinkę i poleciałam do pracy. U weta dostała kolejne zastrzyki i kroplowke nawadniającą. EMek siedział z nią do południa a teraz ja przejmuje swoją zmianę. Głównie śpi i pije wodę ale ważne że żyje.
    Małgonia czekamy na betę :) ja mam chęć sikac, ale to dopiero 9dpo i to jeszcze po południu

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta to się wstrzymaj. Bo biel nic nie będzie znaczyć, a Ty się będziesz dodatkowo zamartwiać.
    i wspaniale, ze psinka walczy. dbacie o nią najlepiej jak się da i trzeba wierzyć, że lekarze jej pomogą.

    Ja staram się póki co myśleć o moim stanie błogosławionym jak o zwykłym cyklu, bo przez ten brak objawów masakrycznie się zamartwiam. Wiedziałam niby, ze tak będzie jak się uda, a mimo to jakoś się nie przygotowałam na ten stan. W gruncie rzeczy to na kolejnym usg będę jakoś tak w terminie następnej małpy, wiec wizyta u lekarza będzie jak robienie testu (tak to sobie próbuję wytłumaczyć żeby nie zwariować) i że skoro już tyle cykli wytrzymałam to i ten dam radę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 15:17


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:


    Cabrera, jak tam u Ciebie? :) Ty już po wizycie?

    Kochana, z Bablem wszystko w porządku <3
    Dzis pierwszy raz już trochę inne badanie, długość szyjki, obwód główki, obwód brzuszka, długość kości udowej - wszystko wzorowo za wyjątkiem nóżek które są o tydzień do przodu (No ale skoro eM ma 190 cm, a ja 177, to dziecko raczej niskie nie będzie 😜).
    No i krocza dalej nie pokazało, lekarz nie chce zgadywać płci (jak na moje oko będzie dziewczynka, bo gdyby cos tam między nogami było, to już by to ktoś zauważył).
    Jutro odbieram Pappe, wysyłam ja mms do lekarza i wtedy decydujemy o ew. panoramie (jak wynik będzie niepokojący, to zrobimy badanie, a najwyżej maluch dostanie tańszy wózek ;))

    Tymczasem niezmiennie trzymam kciuki za Wasz nowy cykl <3 zmieniliście lekarza??

    Cheresta, mam nadzieje, ze psina dojdzie do siebie. Na pewno opiekę ma wyjątkowo dobra, wiec mam nadzieje, ze będzie dobrze! Melduj nam tu na bieżąco, jak sytuacja wyglada...

    Cheresta, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carbera fajnie że przynosisz dobre wieści z wizyty, czyli zapowiada się na piękna długonogą dziewczynę ;)
    Mnie bardzo boli ten prawy jajnik, więc może to faktycznie jest jakaś torbiel a ja tu na ciążę czekam... :/ ehhh ciężki tydzień przede mną

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolał prawy jajnik jak była ciąża ;), tzn bardziej mnie denerwował niż bolał, co chwilę go czułam.


    Super, że wszystk ok Cabrerka :). Kurcze to faktycznie wysocy jesteście :D.


    Nie nie, zostaje u swojego, najlepiej się u niego czuje no i jednak zorganizował nam ciążę ;). Te leki mnie wkurzają ale nie chciał mi ruszyć jajnik, była na nim jakaś mała pociążowa torbiel itd więc raczej te głupie tabsy są uzasadnione. W każdym razie kazał generalnie teraz kilka miesięcy popróbować totalnie bez niczego (tylko acard cały czas i eMek suple oczywiście)

    Cabrera, Malgonia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta - super że piesek ma taką Waszą opiekę. .mam nadzieję, że wyjdzie z tego! informuj na bieżąco! Jak wczoraj bylo 9dpo, dziś jest 10, to test jutro?:)

    Malgonia- kciuki za wynik!o której można się go spodziewać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 07:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń o której beta? Sikałas może dziś?

    Cheresta jak sunia?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, dajcie znać dziewczyny :).

    Mam nadzieje, ze psinka nabiera sił!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sikalam. Mam skurcze i plamie. Cycki pezestaly bolec. To juz koniec ;(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- mam nadzieję, że to tylko straszak i wcale jeszcze nie koniec. Kciuków nie puszczam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, nie poddawaj się...wiesz, ze bywają takie objawy na początku...
    Bez wyników się nie poddajemy!
    A zrobiłaś tez proga??

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki z wczoraj:
    Beta 134
    Prog 23.40

    Wzielam dwie 50 luteiny i nospe
    Zobaczymy jaka jutro bedzie beta. O 15.30 mam lekarza jutro.

    Cabrera, Achia, JustynaG, Yoselyn82, Kaczorka, golonat, Lucia88 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń nie poddawaj się złym myślom -takie objawy na początku są częste. Brzuch boli że człowiek myśli że to już koniec a czasem tak właśnie fasolki się wgryzają. Plamienie w czasie @ też bardzo często. Cycki nie wyznacznik- mnie nie bolały nawet przez minutę.

    Leć zrób betę i będziesz wiedziała co i jak i wyjedziesz spokojnie.

    Miłego dnia dziewczyny!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, zaciskam kciuki i zaklinam, żeby było dobrze. Plamienie w terminie @ jest bardzo częste, sama wiesz!
    A wyniki masz śliczne!

    Cheresta, kciuki za Twoją furbaby!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 08:30

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piękne wyniki Malgon, w sam raz na ten etap. Plamienia są w połowie ciąż, popatrz na wykresy :) i na nasze historie, spokojnie.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym nie wiedziala jakie jest ryzyko przy tym przekletym kariotypie to bym byla spokojniejsza.

    Jeszcze wczoraj biadolilam, ze mnie nie boli to teraz mam :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zobacz, skoro wczoraj miałaś normalne, idealne jak na ten moment wyniki to znaczy, że się póki co rozwija, a gdyby przestał to od wczoraj wyniki nie dałyby rady aż tak polecieć na łeb na szyję że zaczęłabyś już ronić, nie ma szans jak dla mnie! :) Zaczęłoby wszystko zwalniać najpierw, nie stresuj się! O wiele bardziej możliwe jest to, że wszystko zaczyna się powoli rozpulchniać i jakieś brudy po implementacji teraz Cię straszą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 08:55

    Malgonia, mi88 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to jest racjonalne. Wam bym powiedziala tak samo :)

    Gorzej ze po luteinie i tej nospe nie przechodzi. Nie jest gorzej ale i nie lepiej.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, wyniki piękne :)
    My tu będziemy trzymać kciuki bez przerwy, nawet jeśli to potrwa 6 tygodni albo i 9 miesięcy ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- wyniki śliczne, mam nadzieję że Kropeczek się wgryza i ze więcej mamie stresu przynosił nie będzie! Wiem że to trudne ale postaraj się jakoś zrelaksować.. ?

    Malgonia lubi tę wiadomość

‹‹ 792 793 794 795 796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ