X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że to słabe pocieszenie - też przeżywałam bóle brzucha w pierwszych 2 miesiącach ciąży i tylko patrzyłam jak znowu poronię ale okazało się to na szczęście dobrym objawem.

    No właśnie : Cheresta jak tam pieseł się ma? bidulek :(

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- ja wiem, że trudno być spokojną. W teorii to my tu wszystkie wiemy, że plamienia są normalne, że brak objawów to też objaw itp., ale jak człowieka dotyka to osobiście to racjonalizm bierze w łeb.
    Kiedy powtarzasz betę? Ten jutrzejszy lekarz to jakiś sprawdzony?

    Aha, KONIECZNIE sprawdź czy możesz wwieźć do Wietnamu leki! Wiele krajów ma mocno ograniczenia w tym temacie, rodzice rok temu lecąc do Chin mieli problem nawet z p/bólowymi bez recepty. Są informacje na stronie MSZ oraz na innych stronach i portalach, ja również pisałam do ambasady. Część krajów wymaga np. co do leków na receptę zaświadczenia od lekarza, więc musiałabyś to szybko przetłumaczyć.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia - wyniki super :)
    W tej ciąży też miałam przez 2-3 dni plamienia i bóle małpowe. Pewnie kropek się mościł. Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie tak było a maluch wyskoczył z brzuszka za 8 miesięcy :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset na pewno mozna bo juz wwozilam. Z tego co wiem (choc nie sprawdzalam) to leki mozna tam kupic bez recepty. Jedyne czego bie wiem, to czy zastrzyki mozna zabrac na poklad bez kwitka, ale to jakos obejde i zrobid najwyzej przed lotem.
    Teraz to troche boje sie kluc :/
    No nic, zostaje mi czekac na jutrzejsza bete i wizyte i miec nadzieje, ze nie ma krwiaka.

    Kaczorka a pamietasz czy te plamienia byly przed czy po terminie @. Boje sie ze u mnie to za pozno na implantacje. W koncu beta powinna juz byc kolo 200.
    Swoja droga ostatnio mnie zaskoczyl Twoj suwaczek, bo wydaaalo mi sie, ze Ty kolo 7 tygodnia jestes i dopiero co test robilas.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, jeśli chcesz na pokład wniesc zastrzyki (czy to heparyna czy np. insulina) to na pewno potrzebujesz zaświadczenie od lekarza i trzeba to zgłosić wcześniej do linii lotniczych.
    Najlepiej zrób zastrzyk na lotnisku przed samym lotem.

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia wysoka ta beta :) oby kropek dalej się rozkręcał i trzymam kciuki za wasz wyjazd, żebyście nie musieli się niczym stresować i byli przez ten czas ze sobą i dla siebie <3 szczególnie teraz
    Moja niunia ma się dobrze, jeszcze jutro idziemy na zastrzyk. Ale zjadła już wczoraj trochę gotowanej ryby i nie zwróciła, także jest sukces. Krwiomocz ustąpił, tylko ciągle dużo śpi i dużo odpoczywa. Dzięki za wasze zainteresowanie moim skarbem, idziemy w dobrym kierunku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 15:15

    Kaczorka, Cabrera, Achia, Malgonia, nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia - plamienie miałam już teoretycznie po terminie @. 4.03 niby miałam termin @. 8.03 miałam betę 98 już po tym pojawiło się plamienie. Progesteron miałam wtedy 20. Po 3 dniach minęło i już nie wróciło :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta- to super ! Niech śpi ile wlezie, wszak wszyscy wiemy że podczas snu organizm się regeneruje. Psi na pewno też :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka to może to jednak nic groźnego. Tylko skąd ten nagły zanik ciążowego samopoczucia? No nic a nic?
    Ale, nie nakręcam się i czekam "spokojnie" do jutra.

    Cheresta uściskaj psinę ode mnie. Super, ze jej się poprawiło. mam nadzieję, ze szybko wróci do dawnej formy. Domyślam się, ze stres miałaś niemały.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, ja wpadam jak zwykle z opoznieniem, ale i z serdecznymi gratulacjami i zapewnieniem o trzymaniu kciuków aż trysna soki!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia super wyniki! I tak jak Cabrera pisze, jak trzeba to potrzymamy kciuki aż do porodu:)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuekuje
    Jutro te kciuki przydadza sie baaaardzo.

    Mam badzieje tylko, ze bete bede miec szybciej niz wizyte. Poki co brzuch mnie boli okresowo. Jak dojade do domu to wezme nospe. Staram sie odganiac zle mysli. Oby zdarzyl sie jakis cud.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - korzystaj, że się dobrze czujesz :) lada moment może się to zmienić :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marze o tym by nie wyjsc przez caly pierwszy trymestr z toalety. Serio, nic mnie nie przeraza byle dzieciatko sie urodzilo. Poki co zanik objawow kojarzy mi sie tylko z utrata ciazy. Gdyby obe sie w ogole nie pojawily to bym byla spokojba, ale jak sie pojawia i znikaja i to wszystkie na raz to ciezko myslec pozytywnie. Ale juz nie smece. Jutro bedzie wiadomo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoń krew oddana? :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam..
    Nie wiem co robia kobicie przede mna, ale trwa to i trwa.
    Masakra. Doplacilam do cito a zaraz pobranie bedzie o 10.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki!

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciskam kciuki i ja!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, melduje się z kciukami <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki kciuki!

    A tak czekałam na nowe starania, ale zaczyna mnie przerażać, że za max tydz. prawdopodobnie nowy cykl, pierwszy staropniowy. Boję się, bo jestem trochę nakręcona, wiadomo, organizm po ciąży dąży do ciąży itd., tylko u nas na ten moment jako główną przyczynę niepłodności uznajemy słabe wyniki nasienia. Mam nadzieję, że jajowody dalej są przeczyszczone i jakoś im znowu pójdzie :).

    Na pocieszenie zerknęłam znowu w wyniki eM i fakt, że plemników jest mało i żadne się szybko nie ruszają, ale za to morfologia 6%! W ogóle tego wcześniej nie zauważyłam :))). Było 1% wiec może się tam powoli poprawiają i zrobi się ich też więcej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 09:33

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ