X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku! Brzuszek przesłodki😍

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny brzuszek :)
    Zaglaskalabym go :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia <3 <3 <3 koko jumbo i do przodu! :)

    Bazylkove pięknie wyglądasz! rośnij okrąglutka :)

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, wiedziałam że jest dobrze :)!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- <3

    Bazylku piękny brzuszek!!:))

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Poki co wszystko wyglada jak nalezy. W jajniku jest tirbiel ale to sie wchlonie. Zadnych krwiakow nie widac, endonetrium pogrubione.
    Dostalam clexan i luteine 200mg dopochwowa. Pierwszy raz sie z taka spotykam. Brala ktoras z Was liteibe tylko raz dziennie? Troche mnie to stresuje.
    No ale poza tym humor super. Zaraz wracam do domu sie w koncu pakowac.

    Cabrera, Lunaris, nowa na dzielni, summer86, Rucola, JustynaG, KateHawke lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, bardzo się cieszę! <3

    Bazylkove, piękny brzuszek <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, gratulacje! No to jeszcze tylko 36 tygodni ciąży przed Tobą :) 10% ciąży za Tobą!
    A jak wrócisz z wakacji to już będzie prawie 20%.

    Wiem, że mdłości by Cię uspokajały ale może lepiej niech Cię ominą bo przytulanie toalety w trakcie urlopu nie brzmi najprzyjemniej.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Jestem po wizycie. Poki co wszystko wyglada jak nalezy. W jajniku jest tirbiel ale to sie wchlonie. Zadnych krwiakow nie widac, endonetrium pogrubione.
    Dostalam clexan i luteine 200mg dopochwowa. Pierwszy raz sie z taka spotykam. Brala ktoras z Was liteibe tylko raz dziennie? Troche mnie to stresuje.
    No ale poza tym humor super. Zaraz wracam do domu sie w koncu pakowac.

    Malgonia- ja brałam luteinę 2x dziennie, ale 100mg więc w sumie na jedno wychodzi, a przynajmniej aplikujesz raz co jest chyba wygodniejsze ;)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem z luteina sie rozwiazal, bo nigdzie tej 200 nie bylo. Bede wiec aplikowac standardowo.

    Nudnosci trosze mam, ale falami. Ogolnie czuje sie jak w ciazy ale takuej bezproblemowej. Troche jestem spokojniejsza, ze mimo ladnego przyrostu objaewy raz sa raz nie to nie bede panikowac za kazdym razem gdy sie lepiej poczuje.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, w sumie większość objawów pewnie pojawi się dopiero po powrocie wiec akurat jeszcze sobie skorzystacie z dobrego samopoczucia. Bardzo się cieszę! :) w sumie to się super wstrzeliliście z tymi ostatnimi wakacjami :)

    Bazylek brzuszek cudo :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- udanych wakacji! Będziesz miała tam dostęp do neta żeby rzucić jakimś zdjęciem cobyśmy z zazdrości zieleniały?:D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to która teraz wysika nam dwie kreseczki? Hmmm?😏

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia ogromne gratulacje takiego pieknego przyrostu!!! Progesteron tez masz bardzo ładny, o wiele wyższy niż w ciąży którą zaczynałyśmy razem. Jestem bardzo dobrej myśli.
    Bazylku piekny brzusio!!!!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    No to która teraz wysika nam dwie kreseczki? Hmmm?😏

    Juz chyba zostalam jako jedna z nielicznych która nigdy nic nie wysikała :P

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny.

    By 7 nie mow tak prosze. Mi tez sie wydawalo, ze skoro rok sie nie udalo to naturalnie juz nie zaskoczy. A zaskoczylo - zwlaszcza mnie.

    Buziaki dla Was, obiecuje sie odzywac. Poki co jestem po pierwszym zastrzyku, mdlosci mam na tej bezclowce takie, ze oszalec idzie.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia dostałaś bonus za narzekania o braku objawów :D Tak to jest- jednego dnia się martwisz że nic nie czujesz a na drugi dzień prosisz żeby już minęło.
    Udanego urlopu!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak... Lunaris ma rację.
    Miałam mdłość dość długo bo do 23 tygodnia. I jak miałam dzień/dwa przerwy to panikowałam czy na pewno maluch dobrze się rozwija.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Juz chyba zostalam jako jedna z nielicznych która nigdy nic nie wysikała :P

    Bo to trzeba raz, a skutecznie <3 Ale znam te odczucia - też nie raz i ni dwa myślałam, że choćby jakiś biochem dałby mi nadzieję... a tu zawsze biel (no poza sikaniem po Ovi :P). Po czym, nieco z zaskoczenia, się udało. I tu akurat mamy podobną sytuację - sądzę, że u Ciebie też kluczem może być doprowadzenie do normalnych, wartościowych owulacji. U mnie zaskoczyło w drugim cyklu z owulacją, choć nie ukrywam, że miesiącami miałam obawy, że wcale to nie wystarczy, że wrócą owulacje, a potem zaczną się schody z immunologią, wynikami M. itp.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, udanego urlopu we Trójkę <3

    By7 - my będziemy kibicować tak długo, jak będzie trzeba. Wiem, ze kiedyś i u Was zaskoczy. A wiem, bo tylko na tym forum byłam świadkiem ciąż, które mogłyby śmiało nosić znamiona cudu, a się udało <3
    Najtrudniej tylko w tym wszystkim nie tracić nadziei...także pamiętaj, ze jak tylko będzie ci gorzej, to śmiało pisz, a my tu podniesiemy cię na duchu 😘

‹‹ 795 796 797 798 799 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ