X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tej nieludzkiej w niedzielę porze już czekam na kolejny tescik Malgoniu :D

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/156fbdd9db8d.jpg

    Troche mnie zestresowal bo wydawalo mi sie ze nic nie sciemnial od wczoraj, ale nie ma po porownywac popoludniowych skoncentrowanych sikow do tych porannych. Dzien do dnia jest ciemniejszs.
    Ja dalej nic nie czuje, poza tym, jakby mnie goraczka brala. I az sama sobie sie dziwie jali spokoj zachowuje.
    Zastanawiam sie co robic z heparyna. Hematllog mnie wystraszyla, ze w terminie @ moge przez nia krwawic i sie waham czy zrobic najpuerw proga. Z drugiej nic a nic mnie brzuch nie boli.

    Achia, frezyjciada, Cabrera, Kaczorka, APrzybylska, Siwulec, moyeu, Lunaris, blue00, Yoselyn82, JuicyB, summer86, Lusesita, Aga9090, StaraczkaNika lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie ma co porównywać popoludnia do rana, ale dla mnie nawet od popołudniowej jest ciemniejsza:)
    Z heparyną na pewno zaraz Dziewczyny pomogą. A co do gorączki, to pamiętam że ja też czułam się gorzej ,jak na chorobę, tylko chwile przed testowaniem. Taki objaw ciąży ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jakis keden mam, bo cycki tez takie niemrawe :/
    No nic jutro beta. Najchetniej bym nie powtarzala ale nie chce brac konskich dawek proga jesli mialby to byc biochem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz termin @?

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, kreska jest ciemniejsza na moje oko! 😍
    Co do heparyny- jakie masz wskazania do jej brania? Ja zaczynałam z acardem, heparynę miałam włączoną dopiero od 6t2d i jak widać wystarczyło. Tyle że u mnie obie mutacje hetero i bez aps, a heparyna głównie przez za niskie białko S w ciąży (normalnie nie wiem jakie mam).
    Za to przy heparynie mój lekarz kazał brać dodatkowo duphaston mimo mojego proga wyższego nawet niż norma dla I trymestru. I w ogóle dupek działa też na immunologię dobrze, więc ja bym rozważyła branie go z luteina równolegle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2019, 08:20

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie skonsultuj się najlepiej ale ja tez w ogóle zrozumiałam, ze heparyna jest tak naprawdę najbardziej potrzebna później, na początek chyba acard i duphaston jest wystarczający. Tzn ja tak zrozumiałam :P, ze heparyna najbardziej potrzebna jest właściwie między 7-8 a 10 tygodniem jakoś. Kreska tez jak dla mnie ciemniejsza :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie nie chodzi mi o to, żeby tak długo się z heparyna wstrzymywać ale tak z tydzień jeszcze poczekać da pewności wydaje mi się ok :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - pięknie test ściemniał ;)
    Niestety co do heparyny i innych leków, to się nie wypowiem, bo nie mam doświadczenia.. ale widzę, że dziewczyny już coś radzą :) słuchaj się ich, bo są mądre <3

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Pai hetero i nic poza tym
    Wszysykie wyniki bialek i tej calej reszty w normie. Moze poslucham tej hematolog. Teoretycznie termin @ mam jutro, we etorek bede 14dpo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam porównywałam wszystkie testy w szczęśliwym cyklu, a jeśli pamiętacie to było ich sporo :) :) :)
    Dlatego Malgoniu podtrzymałam dla Ciebie tradycje i skleilam Twoje testy w jedno - dla porównania i jak dla mnie każdy sik daje ciemniejsza kreskę <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3d656c08e41a.jpg

    Cabrera, nowa na dzielni, Kaczorka, Malgonia, JustynaG, summer86, Lusesita lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia <3

    W kwestii heparyny, to na pewno rozważyłabym ja chociażby ma czas długiego lotu. Pogadaj jeszcze z lekarzem na ten temat.

    A my tu nieustannie będziemy trzymać kciuki za wspaniałe rosnąca betę ✊✊✊

    Ps. U mnie jutro tez ważny dzień z wizyta, niestety nie mam jeszcze wyników pappy, ale może lekarz jakiś je wyciągnie...już zgrzytam zębami :/

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAŁGONIA <3 <3 <3 ale niespodzianka! :) bardzo się cieszę i gratuluję.

    Nie było mnie chwilę , brak czasu na cokolwiek.

    Przykro mi niezmiernie Iza że to nie tak jak wszystkie Ci życzyłyśmy :( mam nadzieję -tak samo jak u Nowej, że szybko uda Wam się zaskoczyć z kolejną ciążą.

    Z pozytywnych przemyśleń to zobaczcie jak od początku roku się dzieje na dinusiach: tyle dodatnich testów! W końcu coś zaskoczyło i wierzę że niebawem wszystkie już będziemy po drugiej stronie brzucha.

    Miłej niedzieli!

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny. Ja sie pewnie zdacyduje na zastrzyki tylko chetnue bym sprzwdzila jaki jest ten prog zeby nie zaczac plamic czy cos.

    A poki co pokibicowalam mezowi. Ten juz caly szczesliwy ze bedzie mogl znow biegac ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia <3
    Tak! Tak! Tak! Jesteś w ciąży! :)
    Moje gratulacje!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- robiłaś test popoludniu?:p nie wiem czy w ogóle chciałas, to tak pytam ;)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam kolo poludnia.. i chyba narazie dam sobie spokoj, bo mnie to wykancza ;)
    Jak ja wytrzymam do czerwca to nie wiem.
    Patrze na suwaczki innych to leca te ciaze ze nie wiem. Z drugiej strony gdybym miala poronic to chce sie ta ciaza cieszyc jak najdluzej.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrerka powodzenia jutro, dawaj znać :)

    Do mnie dopiero dotarło dostanę okres dopiero jak odstawię tabsy które biorę ;). Wiec pobiorę je jeszcze do piątku, bo jak za późno dostanę @ to pierwsza owu wypadnie mi pod nieobecność emka. Super się nie nastawiam ale byłoby szkoda wiec będę brała kilka dni krócej niż miałam :P

    A Ty Malgonia sprawdzałas proga wcześniej? Bo zglupialam :), wydawało mi się, ze tak ale nie pamietam wyniku

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle z tym progiem to akurat nie wiem bo ja cały czas uważam, ze mój niski prog na początku mógł świadczyć o tym, ze ciąża jest słaba a mój gin się ze mną kłoci ze to akurat w ogóle o niczym nie świadczy. Ze o ile tylko nie jest skrajnie niski to nie ma specjalnie znaczenia. Nie żebym się znała ale nie wiem czy akurat tutaj się z nim zgadzam :P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzalam 7 dpo i byl ciazowy jak diabli ;) cale 6.98... widac u mnie ciaze mozliwe tylko jak progesteron jest ponizej 7.

    Cabrera kciuki za Ciebie mocne. Ciocia macha kropusiowi.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ