Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- słuszne podejście. Jeśli to Kropek to będzie tam i w poniedziałek, wtorek itp więc betę zdążysz zrobić :) zaciskam kciuki! Mam nadzieję, że moje wiruski dotarły wraz z przypinką i to jest TO :*

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taka nadzieje. Twoja ptzypinka dalej wirusuje mi lozko (chyba ja bede dzis nosic ze soba), a ta od Siwulca wirusuje testy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoniu, kciuki zaciśnięte! Obyś miała powód rezygnować z Wiegnamu :D

    Izulku, tak się czaję od wczoraj i nie wiem co napisać. Serce mi pęka. Też myślę, że kropeczka musiała trafić na niewygojone miejsce. A skoro laparo-histero faktcznie poprawiła sytuację, warto od nowego cyklu wprowadzić wszelkie zabezpieczenia. Nie przestaję Ci kibicować!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Tez mam taka nadzieje. Twoja ptzypinka dalej wirusuje mi lozko (chyba ja bede dzis nosic ze soba), a ta od Siwulca wirusuje testy :)
    Nie no z taką obstawą to kurcze musi być Kropek! Kciuków nie puszczam, choćby miały mi odpaść!;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustalilismy z mezem jeszcze nim zaczelismy sie starac, ze nawet jak sie uda to na wakacje lecimy, tylko ustawimy plan tak by nie byc w zbyt upalnych miejscach i nie chodzic za duzo.

    JustynaG, nick nieaktualny, StaraczkaNika lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Wietnamie chyba nie jest najgorzej jeżeli chodzi o zagrożenia dla ciąży :). Ja teraz zrezygnowałam z wakacji i za dużo mi to nie dało jak widać.

    Małgoś trzymam bardzo bardzo mocno kciuki, kreseczkę ładnie widac, niech nabiera koloru i mocy! :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż Zika jednak jest, na pewno musielibyście się dobrze przed komarami zabezpieczać, po prostu zamieniłabym surwiwalowe miejscówki na jakieś hotele :).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia jako specjalistka od nordow powiem Ci ze to jest pozytywny test:) mam nadzieję że kreska będzie ciemniala.

    A u mnie jak na złość jak odstawilam luteine pięknie czysto się zrobiło. Rano w łóżku bolał mnie brzuch @ a teraz jak gdyby nigdy nic. Czysto pięknie bezboleśnie he he... Mma nadzieję że dzisiaj dostanę @

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile Ci teraz Izka wyszła ta beta?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A ile Ci teraz Izka wyszła ta beta?
    Wtorek 6,90, środa 7,69 a wczoraj 6,40

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza no teraz to juz mnie wkrecilas ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Wtorek 6,90, środa 7,69 a wczoraj 6,40

    Ech, no ale faktycznie przynajmniej wiesz, ze raczej biolchem i nie musisz się już za dużo martwić i zastanawiać. W sumie chyba kilka dni taka mała beta może się jeszcze utrzymać. Ciekawe w jakim tempie w ogóle beta spada.

    Ja zrobię test za tydzień i mam nadzieje na śnieżna biel :). Będziemy kochana razem startować z jak to mówią - organizmem nastawionym na ciąże ;). Oby zaskoczyło. Mój gin mówił, żeby się strasznie nie nastawiać na to ze zaskoczy w pierwszym cyklu, ale on tez ma nadzieje na to ze zaskoczy w ciągu najbliższych kilku miesięcy

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia l, powiem tylko <3 <3 <3

    Ps. Mój nord ten pierwszy dziś wyschnięty tak wyglada jak Twój, a beta była 16 ;)

    nick nieaktualny, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja na zdjęciu mojego pierwszego norda do dziś kreski nie widzę. Na żywo, po kilku godzinach, wydawała mi się szaro-fioletowa, a beta była wówczas 6.47.
    Zrób dziś porządny zapas testów! 😁
    I oczywiście trzymam kciuki 😘

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :)
    Boje sie, ze sie powtorzy sytuacja z sierpnia. Tam kreska byla wyraznie rozowa a beta negatywna.pewnie w innych okolucznosciach bylabym pewna i kazdej innej mowilabym to samo co Wy mi mowicie.
    Cos czuje, ze sytuacja juz sie za kilka godzin rozwiaze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dziekuje :)
    Boje sie, ze sie powtorzy sytuacja z sierpnia. Tam kreska byla wyraznie rozowa a beta negatywna.pewnie w innych okolucznosciach bylabym pewna i kazdej innej mowilabym to samo co Wy mi mowicie.
    Cos czuje, ze sytuacja juz sie za kilka godzin rozwiaze.
    Za kilka godzin,albo za kilka miesięcy, a dokładniej 9 ;))

    nowa na dzielni, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bfad8961f0.jpg

    Brak mi slow tak jestem szczesliwa :)

    Siwulec, nick nieaktualny, Cheresta, nick nieaktualny, nowa na dzielni, Jeżowa, nick nieaktualny, pilik, summer86, Minnie89, Kaczorka, JustynaG, Bajkaaa, bazylkove, Yoselyn82, mi88, Karletka, Rucola, reset, Lusesita, Lunaris, Bocianiątko, nick nieaktualny, Jedna_z_Wielu, sliweczka92, golonat lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia <3

    Edit. Ogroooomnie się cieszę :)!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 16:13

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bfad8961f0.jpg

    Brak mi slow tak jestem szczesliwa :)

    Jakbym wiedziała to szybciej bym załatwiła ta przypinke
    Achia - piona ! Dobra robota :P :P

    Malgonia <3 <3 <3 już wiem czemu nikt nie chce ode mnie ciuszków kupić na olx :)

    Malgonia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulcu to wez jeszcze jakies spiochy podeslij zeby ciaza zdrowo rosla :)

    Siwulec lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 788 789 790 791 792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ