X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej nie ma i nie oddzwonili na razie :D serio jaja, pewnie będą chcieli żeby powtórzyć. Naprawdę jakby się zgubiło komuś w ciąży to serio słabo, u mnie to jest i tak dla formalności ale kurna. Dziwnie w ogóle będzie dostać wynik sprzed 4 dni jak go znajda :P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza nawet jeśli nie odbije( choć mam nadzieję, że będzie dobrze) to i tak już jakiś plus, zaskoczyło! Może za wcześnie od zabiegu, może się wszystko nie zregenerowało, ale skoro udało się raz, to i drugi raz zaskoczy. A organizm w trybie "ciąża" przyjmie kolejną b.szybko i ochoczo. Może marne pocieszenie, ale nic innego sensownego nie przychodzi mi do głowy.

    My dziś byliśmy na konsultacji z neurochirurgiem... Florek niestety będzie musiał przejść dodatkowe badanie pod narkozą 😖 i dopiero po wynikach będzie decyzja czy operacja czy nie.... Strasznie mnie to załamało... Bo to jednak głowa, czaszka, mózg itd... no rozumiecie... Boję się samej narkozy i reakcji na nią, a co dopiero dalej. Aż mnie żołądek rozbolał z tego wszystkiego

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Frez, współczuje stresów :/. Na każdym etapie życia człowieka nie odpuszczają a przy dzieciach to się dopiero zaczynaja. Kciuki żeby wszystko było ok

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, przykro mi ,że czekają Was takie zabiegi :/ Mam jednak nadzieję i będę trzymać kciuki za dobre wyniki i żeby narkozę Florek zniósł łagodnie. Choć podejrzewam, że dla matki to jest ciężkie przeżycie..

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, kciuki tutaj mają magiczną moc, więc będziemy trzymać, chuchać, dmuchać, wysyłać ciepłe myśli, modlitwy i wszelkie wsparcie, by Florek dzielnie zniósł badanie, a także- albo przede wszystkim - by nie było konieczności operacji!
    A Ty, choć jesteś silna babka, to sobie pozwól na emocje i albo popłacz albo coś rozbij, bo potem będziesz musiała być silna dla Was obojga :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, nie wiedziałam, ze to tak poważna wizyta...jeju...mam nadzieje, ze obejdzie się na jak najmniej inzwazyjnym badaniu.
    Będę o Was bardzo mocno i ciepło myślała <3
    A Tobie życzę dużo sił Kochana, jesteś wyjątkowo dzielna!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez Kochana wszystkie myśli i modlitwy idą w Waszą stronę. Trzymaj się dzielnie i niech wszystko się szybko i dobrze skończy. całuję Florka w stoę i Ciebie mocno ściskam.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, kciuki <3

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Frezku jesteś silnie wierzącą osobą i wierzę że Bozia nad Wami czuwa i uchroni Florcia przed wszystkimi niebezpieczeństwami. Będę trzymać za niego mocne forumowe kciuki- za jego zdrówko i Twój spokój i siłę.

    Nowa z rana się znalazły wyniki? to już przegięcie tyle czekać :/

    Iza- zaciśnięte!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alleluja, mam! Beta 48. No tak obstawiałam po kresce na teście, pewnie jeszcze z 1,5 tygodnia do dwóch aż spadnie całkiem do 0

    Izape_91, by7mistake, Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    Dawno mnie nie było a tutaj sie tyle dzieje.

    Frez mocno kciukam za Florka i wiem jak sie martwisz. Mocno ściskam;*

    Nowa kurcze ale z tą beta przegieli trochę :( Czekamy wiec zeby jak najszybciej spadła.

    Iza jak sprawa u Ciebie? Kciuków nie puszczamy!

    Malgonia jak sie masz?

    U mnie laparo wreszcie ustalona! Pokroja mnie na same święta bo w Wielki Czwartek ale wierzę, ze nie pójdzie to na marne. Nie przekladalam terminu bo zależy mi zeby w maju juz ruszyc ze straniami i świadomościa, ze to krok do przodu. Wymazy, wyniki wszytko ok wiec czekamy;)

    Poczytuje Was kochane i myślami jestem w Wami :*:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 10:10

    reset, nowa na dzielni, Kargo31, Cabrera, Malgonia, Lunaris, Kaczorka lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa- laparo masz u siebie czy w Krakowie? Z mojego doświadczenia wynika, że ta dieta lekkostrawna to trochę naciągane, więc serniczka świątecznego bym skubnęła ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Anaaa- laparo masz u siebie czy w Krakowie? Z mojego doświadczenia wynika, że ta dieta lekkostrawna to trochę naciągane, więc serniczka świątecznego bym skubnęła ;)
    U siebie tak dla mnie łatwiej a ta babeczka dobrze robi laparo ;) oj nie jem słodyczy i chipsów cały post wiec dieta pójdzie w odstawke ;)

    reset lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa laparo służy Dinusiom. Już niejeden po zobaczył dwie kreseczki i tobie też na pewno się uda :)

    U mnie jako tako. Wczoraj sobie popłakałam przez pół dnia i dziś już troszkę lepiej. Biorę luteinę żeby ciut wyciągnąć ten cykl. Najbardziej @ by mi pasowała we wtorek (dzięki temu ominą mnie największe bóle na podróż - przy moich zawrotnie długich cyklach mogłabym się załapać na dwie małpy w ciągu jednego wyjazdu).
    Wiem, ze sama już nic nie wymyślę :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami tak jest, że potrzebujemy żeby ktoś powiedział co i jak bo już same nie wiemy co dalej, ja tak mam teraz, niby jestem zdeterminowana ale totalnie nie chce mi się myśleć samemu co mam robić, najchętniej jakby mi ktoś rozpisał nawet kiedy mamy uprawiać seks ;P. Taka jestem już w tym wszystkim zagubiona, mam niechęć do decyzji na własną rękę. Będzie dobrze! A Ty Małgonia w ogole się już poddałaś w tym cyklu? Wiesz, spadek temp na tym etapie przecież może dobrze wróżyć :)


    Swoją drogą nie chwaliłam się, że po naszej giga długiej przerwie zaliczyliśmy kolejny seks życia :D. W ogóle wymyśliliśmy, że do samej owu będziemy teraz używać prezerwatyw, może akurat takie odzwyczajenie się mojego organizmu od eMka jakoś dobrze wpłynie. Przerwy mieliśmy jakieś ponad 3 miesiące :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia przutulam mocno :( wiem jak boli taka niemoc. Mam nadzieję, ze @ wytrzyma do wtorku i wszytko uda się ładnie;) tak bardzo bym chciala, zeby nam sie wreszcie udało;*;*;*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa seks w gumce też ma plus, ze dzieci z niego nie będzie. a to już bardzo głowę uwalnia.
    Mnie to nawet nie temperatura zdołowała tylko ten progesteron. Z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Wydawało mi się po owulaku i obrazie usg, ze ta owulacja była i nie była najgorsza. Biorę tak dużo różnych rzeczy, które powinny mnie wspomóc a tu taki zonk..
    No i ciążę wykluczam. Na tym etapie powinnam już czuć, ze coś jest na rzeczy.
    Zła jestem bo naprawdę było mnóstwo okazji by się mną zająć, a nawet osławiony dr W nie czuję żeby jakoś poza wysłaniem mnie do kliniki się zaangażował. Z resztą jestem tak troszkę obrażona na niego, bo uważam, ze skoro wiedział, ze go nie bezie to powinien mnie wysłać do kogoś innego, a tak to latam jak kot z pęcherzem po lekarzach i nic z tego nie wynika :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale to biochem. Odstawiam luteine i daje przyjść @.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Niestety ale to biochem. Odstawiam luteine i daje przyjść @.

    Iza, to może w kolejnym cyklu warto wziąć Ovi na lamę? U dziewczyn po biochemach to pomogło. No i grunt, że coś się zadziało - teraz tylko trzeba wymyślić jak poprawić warunki do zagnieżdżenia i utrzymania ciąży.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza,skoro zaskoczyło zaraz po zabiegu to jest duża szansa na kolejną ciążę w bardzo szybkim czasie.Być może jajeczko miało problem z zagnieżdżeniem,ale w kolejnym cyklu jest bardzo prawdopodobne na szczęśliwe zakończenie.Trzymam kciuki by tak się stało.

‹‹ 786 787 788 789 790 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ