X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, czekamy grzecznie na betę!
    Z taka ilością forumowych kciuków, dobrych myśli i fluidów mam nadzieje, ze będzie dobrze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, ty tez proszę mi się tu nie łamać...czekamy i trzymamy kciuki :)

    By7, u mnie tez przez rok owulki były praktycznie tylko z jednego jajnika (drugi był mocno zmaltretowany po pierwszej laparo). Nawet pytałam lekarza, czy to ma wpływ np. na Amh, ale żaden lekarz się tym nie przejmował w sumie. No i z tego tez jajnika udało się zajść, wiec wszystko jest możliwe :)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, trochę podnioslyscie mnie na duchu :( właśnie zauważyłam u siebie ze testy poranne są słabsze od tych popołudniowych/wieczornych. Wczoraj jeszcze to plamienie pomyślałam że bardzo dobrze bo widać że się pwgryza, a tu rano taki zonk.

    Dzwoniłam wieczorem do lekarza, wszystko udało mi się ogarnąć, heparyne sobie załatwiłam, kazał brać luteine rano i wieczorem dopochwowa 100. Powiedział żeby przyjść w piątek na 20:45 na wizytę z powtórka bety z jutra.

    Pewnie wyniki bety będą koło 12, to dam znać... bardzo się wystraszylam... :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza moje testy też były raz mocniejsze, raz słabsze. A raz gdzieś przy becie mniej więcej 200 w ogóle test był biały.
    Wierzę w Twojego Kropka, kciuków nie puszczam ani na moment :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka na spokojnie, czekamy na betę! Przecież przy takiej małej becie w moczu każdy dodatkowy milimetr wody wpływa na to jak ta kreska jest wyraźna :). Teraz już ważna jest krew!

    A ja się mojej bety wczoraj nie doczekałam. Gdyby to było normalne czekanie na betę to bym się ostro wkurzyła ;P, w tej sytuacji spokojnie, grzecznie czekam i liczę na jak najmniejszy wynik :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to czekamy na Wasze betki- jedną rosnącą drugą spadającą (niestety :( ).

    Iza jesteś obstawiona lekami i naszymi kciukami. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wszystkie wiemy jaki to stres to oczekiwanie. Mocne kciuki za betę!

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo za wsparcie, przepraszam że tak panikuje, ale chyba mi serce pęknie jak znowu nic z tego nie będzie...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jestem z Tobą i trzymam kciuki✊ przy tak wczesnej ciąży mogą być wahania na teście, czekamy na betę
    A ja właśnie dostałam telefon, że w końcu jest wydane pozwolenie na budowę! Nic tylko odebrac i budować jupiiii 🤩😄

    Malgonia, frezyjciada, Izape_91, nowa na dzielni, JustynaG, bazylkove, Achia, Yoselyn82, Cabrera, Lusesita, by7mistake, Lunaris, Kaczorka lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta chociaż u Ciebie dobre wieści :) super, bardzo się cieszę!! Własny domek to jest spełnienie marzeń :)

    Cheresta lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape trzymam kciuki! I zagladam co chwilę jak wariatka... ;)

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też odświeżam!

    Cheresta, piękny ale zarazem ciężki czas przed wami :)

    Cabrera, dziękuję za podniesienie na duchu ❤

    Cheresta lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 7,69 czyli raczej nie ma nadzieji skoro nic praktycznie nie urosła przez 24 h...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ja bym jeszcze nie składała broni, rośnie wiec powtórzyłabym jutro i porównała ale do wczorajszego wyniku. Pamietam ze córka Nadzieji jak zaszła w ciąże to tez tu fajerwerków nie było bo beta raczej bardzo powoli rosła a dziś Nadzieja jest szczęśliwa babcia.
    Kciuków nie puszczam <3

    Cheresta życzę jak najmniej wkurwu a najwiecej radości z budowania własnego gniazdka :*

    Cheresta lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia co ja Ci tu madrego mogla napisac. Ciagle trzymam kciuki za szczesliwe zakonczenie. Oby Kropus nadrobil. Sciskam Cie bardzo mocno.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja tylko napisze, że przytulam Cię mocno! Bez względu na to w którą stronę to pójdzie (myślę, że w tą dobrą, bo jednak 48h nie minęło, plamienia nie ma- pewnie się bąbel wgryzał, beta coś tam rośnie, nie spadła a to najważniejsze) jakbyś czegoś potrzebowała, to jesteśmy tutaj! A nie tutaj to i na IG i na fb. 😘

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izku może powtórz na spokojnie teraz za 48h? W sumie skoro po 48 h powinno być 12, to po 24 ile właściwie, 8 prawidłowo? Na razie się nie nakręcaj w żadną stroną, trzymam kciuki bardzo!

    A gdyby nawet wyszło, że nie udało mu się wgryźć to i tak świadczy o tym, że ten szpital pomógł i że możesz zachodzić w ciąże, może trochę szybko, może się jeszcze nie pogoiło i małe ma problem z zainstalowaniem, ale zadziałało, kropek jest!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 14:23

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś to ja dodam, że u mnie też beta źle rosła na początku. a potem nagle odbiła nie wiem kiedy bo zrobiilam chyba z 8 dni przerwy między badaniami. Ciężko też powiedzieć czy to prawidłowy przyrost czy nie bo ponoć beta rośnie skokowo. Tak czy inaczej ja kciuków nie puszczam!

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izus ja też trzymam kciuki za dobre zakończenie. Może beta jeszcze odbije, w końcu wykryłaś ją szybciutko. Ściskam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ja tez kciuków nie puszczam.
    Wiele już tu widziałyśmy...były ciąże z ultra niskim progesteronem, były ciąże ze słabo rosnących bet...
    Dopóki beta rośnie, to proszę Cię, bądź dobrej myśli i nie składaj broni...
    <3

‹‹ 784 785 786 787 788 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ