X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro albo w piatek zrobię ostatnia betę i nie sikam już na nic.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja wierzę w tego kropusia- pamiętaj że jesteś rekordzistką forumową w wyłapywaniu 2 kresek, to nawet jeszcze nie termin @ KCIUKI!
    Uciekam się wietrzyć, miłego dnia dziewczyny!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, że owulak biały jak śnieg. Jajniki ucichły... Pokręcone to wszystko. W piątek jednakże idę do gin...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie pokręcone, chociaż owulaki to tez potrafią w jeden dzień przeskoczyć z bieli na bordo :)

    Ja się mojej bety nie doczekałam, jaja jakieś :P jakbym czekała na ta betę będąc w ciąży to bym tam chyba z karabinem strzelać poszła :P

    Tak poczekam sobie jeszcze jutro i będę dzwonić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 22:47

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no to grubo z tą betą. Niezłe jajca! Albo robią ją w godzinę i do tego nieumiejętnie, albo kuźwa dwa dni. Paranoja.
    Owulak z rana był bledszy od wczorajszego z południa, a dzisiejszy wieczorny biały jak pranie po vizirze... Akurat zwolniło się miejsce u mojej gin to mi się udało z tą wizytą. A tymczasem zdrówko 🍻 dziś przyszedł mój inofem do picia. I troszku innych rzeczy z apteki, w tym ashwaganda dla eMka, bo mi przy kp nie wolno(CHYBA). Mam nadzieję, że na jego libido podziała to raz, a dwa sezon się zaczyna, to przyda mu się do ogólnego wzmocnienia organizmu

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, sikałaś dziś..powtarzałaś betę ??
    My niezmiennie trzymamy mocno kciuki za pozytywny rozwój sytuacji <3

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopiuję z ex testerek:

    Jest dobrze! Serce 167/minutę, Pączek ma 2.7 cm, zaczął odpowiadać terminowi z OM, a nie z owulacji. Machał rękoma i nogami 😍 Powiem Wam, że to machanie rączkami i nóżkami wzruszyło mnie chyba nawet bardziej niż serduszko. Dziś zobaczyłam, że tam faktycznie nie siedzi żadna fasolka czy inna jagoda/ winogrono/ malina (aplikacja mi co chwilę podrzuca owoce porównawczo:P), a mały człowiek. Mój człowiek <3

    I przy okazji wróciłam do ex ginekologa i to będzie mój drugi lekarz prowadzący, zwłaszcza, że jest na PZU, więc wszystko mam w pakiecie u niego.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1dbe917c677d.jpg

    Cabrera, nowa na dzielni, APrzybylska, frezyjciada, Lunaris, Lusesita, golonat, moyeu, Bunia86 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset! Przecudownie!!! :)

    Iza, Nowa, jak tam wasze bety?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* dzisiaj ani bety ani sikancow, nie mam zdrowia do tego. Jutro ostatnia decydującą beta i albo lekarz albo czekanie na @, z czego ja obstawiam @, bo mam różowo-brązowy śluz. Jestem od wczoraj na luteinie 100 rano i wieczorem, więc pewnie ona trzyma @ w ryzach, a jak odstawie to popłynę.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zadzwoniłam i chyba zgubili próbkę ;P Szukają i mają dzwonić

    Reset - cudownie! Myślę, że już możesz zacząć byś spokojna :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no nie żartuj! 😱😱😱

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no co Ty! Jakby co to pisz skargę...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- kpina z tą próbką! Ja wiem, że teraz ta beta ma inne znaczenie, ale oni nie wiedzą, czy to początek ciąży czy poronienie, a dla kogoś mogło mieć to fundamentalne znaczenie... ech.
    Co do spokoju - sama wiesz, jak jest... Trudno o spokój, mając z tyłu głowy tutejszą wiedzę i tutejsze doświadczenia. A jeszcze u mnie gdzieś tam się tłucze ten nieszczęsny pęcherzyk żółtkowy, który wyszedł za duży. Ale obiecałam sobie, że jeśli po genetycznych będzie dobrze, to zacznę cieszyć się tą ciążą, bo może być to moja jedyna okazja w życiu.


    Iza- jutro będę trzymać kciuki. Przede wszystkim za to, byś uzyskała jednoznaczną odpowiedź, co się dzieje. A plamisz dalej?

    by7mistake- idziesz gdzieś na dodatkowe konsultacje czy na razie zostajesz u Przybycienia?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rest, tak cały czas już drugi dzień, ale jest tego tyle, że nawet nie brudzi bielizny tylko na papierze... Różowo brązowy śluz

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Rest, tak cały czas już drugi dzień, ale jest tego tyle, że nawet nie brudzi bielizny tylko na papierze... Różowo brązowy śluz

    Cholera, nawet ten objaw jest taki niejednoznaczny :/ Trzymam kciuki, żeby jutrzejszy dzień przyniósł jakieś odpowiedzi :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia a jak poza tym się czujesz? lepiej, gorzej? energii masz więcej, czy mniej? Czujesz się bardziej czy mniej ciążowo? Ja mam nadzieję, ze dzidek się mości i zaraz może wszystko się ustabilizować.

    Reset gratuluję potomka :)

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izunia a jak poza tym się czujesz? lepiej, gorzej? energii masz więcej, czy mniej? Czujesz się bardziej czy mniej ciążowo? Ja mam nadzieję, ze dzidek się mości i zaraz może wszystko się ustabilizować.

    Reset gratuluję potomka :)
    Małgonia czuje się bardzo okresowo. W ogóle nie czuje się ciazowo :( więc myślę że pozamiatane jest, no ale odpowiedź da beta jutrzejszą, a to jeszcze całe 24 godziny oczekiwania. Dzisiaj musze sobie jakoś czas zapełnić po pracy żeby nie zwariować. Może okna pomyje i zawieszeń firany i zaslonki, bo zdjelam że 2 tygodnie temu, wypralam i tak leżą:p

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To "bardzo okresowo" przy tej ilosci luteiny to calkiem dobry objaw. Moze na pozniejszym etapie mniej, ale na tym wczesnym toze swiadczyc o tym, ze sie dzieje.
    Trzymam kciuki mocno

    Ja zapisalam sie do poradni na Starynkiewicza za muesiac. Zobaczymy co oni powiedza.

    Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, staram się być neutralna, i bez emocji podchodzić, choć wiadomo że mam nadzieję, że jednak odbije, ale rozsądek mówi że nie odbije. Także jedna wielka niewiadomą. Mam nadzieję, że trafisz na lekarza, który będzie wiedział co robić :*

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mam nadzieję, ze to będzie miła niespodzianka.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 785 786 787 788 789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ