X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaaaaaaaaaaaaaa <3 <3 <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza progesteron nie jest zły. to w sumie początek ciąży a już na tym etapie by Ci progesteron spadał na @. to taki najgorszy moment teraz. Bierz dupka i będzie dobrze. Wszystkie e ciocie tej malusiej kreseczki trzymają za Was mocno kciuki.
    I niech cię mąż tak szybko nie wygania z pokoju bo najpierw trzeba będzie poszyć te wszystkie śliczne kocyki, kokoniki i inne cuda.

    Cheresta chętnie bym się załapała na tą falę. Trochę się łudzę, bo się tak ładnie wstrzeliliśmy z tym seksem.. tylko cycki nic mnie nie bolą :(
    Ale fakt, ze takich udzielających się Dinusiów bez ciąży to zostało nas tu z sześć :P (nie licząc świeżo upieczonych mam).

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczeta mam jeszcze jedna sztukę przypinki i chętnie oddam w chętne ręce :)

    Wirusujemy od wczoraj <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 18:45

    Malgonia, Izape_91, Cabrera, Yoselyn82, JustynaG, Bunia86 lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza,czułam to :) niech się kropek dobrze zadomowi.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, ja tu podtrzymuje dla Ciebie falę!!! mnie cycki nic nie bolą, ale za to jajniki naprzemian tak dają popalić...

    Nowa bardzo się cieszę, że będziecie mogli wrócić do starań :) mam nadzieję, że szybko zaskoczy !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 20:00

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D micha mi się cieszy! Wiedziałam że to nie może być taka kreska bez bety! Laborantowi należy się porządny kop w dupsko! od wszystkich dinusiów najlepiej :D

    Dopiero ogarnęłam dzieci i mogłam poczytać co się działo w ciągu dnia. Nie załapałam się na Tysia ale domyślam się Frez że masz wesoło :P

    Małgonia, Cheresta nie ważne czy zostało 6, 15 czy choćby 1 my tu będziemy do ostatniego dinka który 2 kreski wysika!

    Nowa wspaniale ze dalej próbujecie :) wg porady doświadczonych położnych- organizm jeszcze nastawiony na ciążę to większe prawdopodobieństwo że zaskoczy szybko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 20:03

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Malgonia, ja tu podtrzymuje dla Ciebie falę!!! mnie cycki nic nie bolą, ale za to jajniki naprzemian tak dają popalić...

    Dzieki. Chetnie skorzystam :)

    Mnie pierwszy raz od dawna boli brzuch po owu (choc to nie taki bol jak z ciazy pamietam, no ale i 6dpo ciezko sie spodziewac czegos wiecej) tylko boje sie, ze to od kregoslupa ciagnie moze jakis przyczep), ale i tak ludze sie ze moze...
    Dawno nie bylo tak sprzyjajacych warunkow i ludze sie, ze na tyle razy mogloby w koncu zaskoczyc. I ta Twoja historia z negatywna beta dala mi nadzieje ze ta sierpniowa kreska to jednak nie byl blad testu tylko ze cos sie zadzialo. A jesli wtefy sie zadzialo to moze znow cos sie stanie.
    A powiedz kiefy zaczelas podejrzewac ze cos jest na rzeczy? Ja pamietam jak dzis ze w tym szczesliwym cyklu 8dpo zaczal mnie bolec brzuch tak, ze niemal bylam pewna ze sie udalo, tylko testy za nic nie chcialy potwierdzic moich przypuszczen.
    No nic koniec biadolenia ;) dzis swietujemy Twoja ciaze :)

    P.s. czy udalo nam sie utrzyman stan min jedna ciaza na miesiac?
    Z dziewczyn ktore sie pojawiaja jest nas ok 10 (z tych ktorych dawno nie bylo tez moglo juz kilku sie udac). Moze ten 2019 bedzie dla nas laskawy i sie wyrobimy do gwiazdki.

    by7mistake, nowa na dzielni lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nowa wspaniale ze dalej próbujecie :) wg porady doświadczonych położnych- organizm jeszcze nastawiony na ciążę to większe prawdopodobieństwo że zaskoczy szybko!

    Taką mam nadzieje, nie chce się nastawiać, ale po @ idziemy na żywioł :). Mam nadzieje, ze w ciągu kilku miesięcy coś się może uda wyseksić ;)

    Malgonia to co, teraz trzymamy kciuki za Ciebie :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wtedy kiedy się udało bolał prawy jajnik, w którym była ciąża :) tak dosyć wyraźnie przez kilka dni go czułam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 22:41

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi temperatura znow spadla.. co za los. Dzis 7dpo to nawet jak na moje standardy za szybko na @.
    No i juz nawet z nakrecania nici. Czlowiek by chcial byc w tej urojonej ciazy choc chwile a tu nic z tego :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po monitoringu takie wieści:
    Dobrze bo: Jest pęcherzyk
    Źle bo: Ma dopiero 11 mm, endometrium 6mm a zwykle w tym dniu cyklu dostawałam juz ovi na pęknięcie i endometrium bylo piękne.
    Dobrze bo: Pęcherzyk jest znowu w tym lepszym jajniku
    Źle bo: wszystko wskazuje na to, ze ten drugi jajnik juz przestał pracować.

    Doktor póki co nie przekreśla cyklu, twierdzi ze to opóźnienie mogły spowodować torbiele które być może dlugo schodziły. W każdym razie za kilka dni mam się ponownie zgłosić na monit i zobaczymy co się bedzie działo

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake pora na duże ilości wina ....i sexów za kilka dni ;) kciuki! niech rośnie- i endo i pęcherzyk!

    by7mistake lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic z tego nie będzie. Wczoraj po spacerze wieczornym miałam plamienie. Jednorazowo więcej na bieliźnie, teraz już tylko lekko różowy śluz. Oczywiście zrobiłam test o 23 i kreska ładna. Dzisiaj rano już prawie nic nie widać. Zrobiłam betę żeby zobaczyć czy spadła, ale raczej tak.... Test z północy na górze i test z 6 rano na dole.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/092800b0a32d.jpg

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon, zawsze możesz uznać ten spadek za implantację :)

    Izus, mam nadzieje ze wszystko będzie ok i dzisiejsza beta Cie uspokoi:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 08:19

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś czekam na betę!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izus bardzo mpcno kibicuje Twojemu kropeczkowi. Niech walczy. Wiem, ze ciezko o optymizm alr ten proces implantacji jest malo zbadany, moze on jeszcze trwa i stad zawahania.


    By7 a skad pomysl, ze drugi jsjnik wygasl? Nic w nim nie bylo, nawet malutkiego? Moze organizm jest na tyle madry, ze eie, ze musi stymulowac pecherzyki na prawym.
    Kciuki mocne za owulacje.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela- po pierwsze, też miałam dwa razy plamienia, a właśnie zaczynam 10 tc! Po drugie- jak porównałam 10 dpo kreskę z 9 dpo wieczorem i 10 dpo rano to moim zdaniem ona nie była ani trochę mocniejsza (zresztą to były niuanse - 9 dpo beta 6.47, 10 dpo beta 11.5, więc dalej w sumie w granicy czułości testu!). Idź na betę!
    Sama cały czas panikuję, więc nie napiszę Ci, żebyś była spokojna, bo wiem, że się nie da. Ale Hope już kiedyś pisała, że są dwa typu kobiet- te, którym testy wychodzą lepiej rano i te, które powinny testować wyłącznie wieczorem. Pewnie jesteś tym drugim typem!

    Izape_91, Bunia86, JustynaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, myślałam o Tobie od rana. Wiesz myślę, że na plamienie inne niż implantacyjne za wcześnie biorąc pod uwagę Twój progesteron, wg mnie gdyby był to biochem to prog by leciał na łeb już wczoraj. Póki co nic nie wyrokujemy, źłe myśli odganiamy, dobre trzymamy na wodzy, a kciuki zaciskamy!
    Co do kreski na teście, jak chcesz to Ci pokaże moje zestawienie, też mi bledła!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza- ja kciuków nie puszczam i sama widzisz po opisach dziewczyn, że to jeszcze nic straconego i nie składaj broni. Wierzymy w Twojego Kropka!

    Malgonia- Ty zresztą tak samo!;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, toż to plamienie implantacyjne! Orzeszek się wgryza i bardzo dobrze. Pszę nie martwić się i wierzyć w hepiendy :)
    Zaciskam kciuki z całych sił!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 783 784 785 786 787 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ