X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, ja już na heparynie od 4 dpo jestem, jestem obstawiona po uszy:) nie wiem czego się spodziewać po takiej kresce zupełnie, niech będzie trzycyfrowo to odetchnę na chwilę :)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za kciuki! Od razu po odebraniu wyników poszłam na próbę i dopiero wróciłam. Skupilam się na graniu i odgoniłam złe myśli i jest lepiej. Wizytę u neurologa miałam już wcześniej umówioną na 29.05 i zastanawiam się, czy ją przyspieszać? Jutro mam wizytę u psychiatry znowu, bo chciał mnie widzieć z wynikami rezonansu. Może on mi już coś powie konkretnego? A, teraz doczytałam, że są 2 ogniska, drugie w lewej zatoce szczękowej.
    Ognisko w przysadce mózgowej ma 6mm x 3,5mm , a to w zatoce szczękowej 19mm x 12,5mm. To chyba nie są duże, prawda?

    Jutro moje kciuki należą do MALGONI I IZAPE! ! ! O której godzinie będą dobre wieści? ♡

    Malgonia lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia przykro mi i chcę Ci powiedzieć, że mocno trzymam kciuki i aby nie było to nic złego, trzymaj się kochana❤️

    Iza zaglądam 😘

    Malgonia kciuki mocne za wizyte 😘

    Izape_91, Lucia88, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 14 maja 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia trzymam kciuki oby to było szybkie do wyleczenia? <3

    Izape kciuki zaciśnięte do bordowości za ciemniejącą kresunię <3

    Małgoń <3

    I pytanie mam, o co chodzi z jakimiś zawieszkami?

    Lucia88, Malgonia lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 maja 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna chodzi o zawieszki mamy ginekolog jestem ciąży :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia i ja trzymam kciuki, żebyś trafiła na lekarza, który Cię wyleczy. Jak możesz to pewnie przyspiesz wizyte! Bo to na pewno duży stres jak nie wiadomo jakie będzie leczenie i w ogóle. A rozmowa z lekarzem na pewno wiele wyjaśni.

    Izape- czekam :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 06:06

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny za kciuki. Ja nie moge czarnych mysli odgonic. To jest silniejsze ode mnie :(
    Oszaleje, wizyta o 19.50. Przynajmniej jeszcze jeden dzien bede w ciazy.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- wierzę, ze będziesz w ciąży jeszcze duuuZo więcej niż 1 dzień. Tyle wytrzymałaś do wizyty- i my tez- że jakoś ten dzień zleci miejmy nadzieję ;)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 maja 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze! Przetrwasz ten dziej i będziesz już spokojniejsza :)

    Ja czekam na @, właściwie już mam okres ale bez krwi, macica skręca się jak głupia tylko jeszcze nic nie wyrzuca. Mam jeszcze momentami takie musli, ze poprzednio pozytyw tez wyszedł mi właściwie po plamieniu w terminie okresu, a teraz tez temp poszła w górę a nie w dół :D ale to takie tylko mini wkrecanie która lubi dopadac przed okresem :).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 maja 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy poranny na gorze i dzisiejszy na dole. Albo są takie same albo ten dzisiejszy ciut jaśniejszy. Temperatura odbiła w górę. Czekam już na betę i proga trzymajcie kciuki za piękny wynik

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/85b2f5bed4f4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 07:24

    Malgonia, frezyjciada, nowa na dzielni, Karletka, Aga9090, Patrycja20, by7mistake, Lucia88, JustynaG, Jedna_z_Wielu, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 maja 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu pisz!! :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza o której wyniki?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 maja 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie koło 14 albo wcześniej :)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza czekamy i trzymamy kciuki!

    Ale dziś emocji będzie!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Karletka Przyjaciółka
    Postów: 95 63

    Wysłany: 15 maja 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też siedzę jak na szpilkach!

    Malgonia, Izape_91 lubią tę wiadomość

    k0kd82c32w13sbm1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 maja 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kurde taka krecha to musi być piękny wynik, ja taką kreskę miałam chyba 16 dpo :D, 17 dpo beta ponad 130 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 09:42

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza , u mnie nordy na pewnym etapie wyglądały tak samo z dnia na dzień (kreska nie ciemniała), nawet Dziewczyny tutaj na mnie "krzyczały", że nie porównuje się intensywności kresek itp. ;)
    Mam nadzieję, że dzisiejsza beta będzie wysoka (kurcze, pamiętam, że Fozzie robiła betę po ovi na lamę i chyba czekała na wynik ok. 30, ale nie wiem ile to było dni po podaniu ostatniej dawki...może ją podpytaj ;)??)

    Mam nadzieję, że wynik będzie nam tu jednoznacznie wskazywał na ciążę <3

    Malgonia , mam nadzieję, ze jakoś przetrwasz ten dzień, a wieczorem będzie Cię czekała cudowna nagroda <3 Idziesz z eM.?

    Ps. Witam się w rozpoczętym 20 tc o.O. <3

    Achia, Izape_91, Malgonia, Kaczorka, by7mistake, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera 20 tydzień.. ale Ci fajnie. Dla mnie to jakaś abstrakcja, nawet nie myślę o tym co może być po 12 tygodniu.
    Idę z emkiem, bo w razie czego nie chcę być sama. No a on jak coś to może bardziej się poczuje tatusiem, bo póki co dla niego ta ciąża to jeszcze większa abstrakcja.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera pokazuj brzuszek! Jak to tak bez zdjęcia! :D dobra, to ja już nie porównuję kresek

    Małgonia jak samopoczucie przed wizytą?? Małgonia dla mnie jest abstrakcja wysoka beta w 13 dpo :p doszłam max. Do bety 114.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 10:57

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za, Cabrera pokazuj! :D

    A ja chyba kupię jeszcze jednen test na jutro dla pewności bo to, co ta moja macica odstawia to jakieś cyrki. Wykręca się na wszystkie strony a totalnie nawet jeszcze nie plamię, pierwszy raz tak mam. Aż się zastanawiałam przez chwilę, czy jej się nie wydaje że ja dopiero teraz będę ronić :/. Nawet mnie nie boli ale jakieś dziwne rzeczy się tam w środku ostawiają, teraz się ciut uspokoiło. No chyba, że zaraz jednak chluśnie :). Dzisiaj ok 12 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 11:09

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 815 816 817 818 819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ