X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń kciuki!

    Nowa piękny avatarek:)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze czekamy az sie odkreci, ale prawdopodobnie mam zdrowa corke :)

    Cabrera, reset, frezyjciada, Achia, Aga9090, by7mistake, Bajkaaa, Kaczorka, mi88, JustynaG, Rucola, moyeu, nowa na dzielni, Lucia88, Bocianiątko, Lunaris, Kargo31 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale! Cudowne wieści! Będzie żona dla Floriancia! :) Hahaha!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- gratuluję!:)) Najważniejsze że zdrowy dzidziuś, bo wiadomo, że z płcią to nigdy nie wiadomo :p cudowne wieści!
    ja rok temu, tzn wczoraj był równo rok, dowiedziałam się, że będzie zdrowy synek ;)

    Malgonia, Rucola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, cudowne wieści, aż łezka kręci się w oku <3

    Nowa, fantastyczny avatarek - chyba najlepszy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 10:31

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia my chyba terminy tez nialysmy podobe :)

    Dziekuje. Czekam jeszcze na zmierzenie nt, ale na oko wyglada prawidlowo, ale musi do mierzenia jeszcze ciut sie odkrecic


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon!!! Przecudownie !!! Ale się cieszę!! :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - witaj w gronie dziewczynkowym :)
    Super, że wszystko wyszło dobrze! Teraz czas troszkę odetchnąć :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej skacze. Nie odkrecila sie. Widac kosc nosowa ale nie daje sie zmierzyc nt


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń trzeba brać ze sobą coś słodkiego, batona, colę czy cokolwiek. Uparciuszka mała :)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- gratuluję! <3 Czyżby nam się szykowały dwie Alicje pod koniec roku? (u nas dalej na tapecie Zosia lub Alicja, inne typy M. torpeduje;)).
    Kiedy powiesz mamie? Uwielbiam te relacje, te emocje...aż żałuję, że sama nie mogę rodzicom drugi raz powiedzieć ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Achia my chyba terminy tez nialysmy podobe :)

    Dziekuje. Czekam jeszcze na zmierzenie nt, ale na oko wyglada prawidlowo, ale musi do mierzenia jeszcze ciut sie odkrecic

    W końcu przypinka ta sama ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia tez o tym pomyslalam :)

    Reset jeszcze 10 dni.. dzis znow ja musialam oszukiwac i zle mi z tym.
    Maz chyba sie ucieszyl, ze corka :)
    Ja sie nie chce przyznawac bo wiadomo, ze najwazniejsze to zeby bylo zdrowe, ale marze o dziewczynce w skrytosci serduszka. Az mi glupio z tego powodu.

    Frez skakalam, jadlam, pilam nic nie pomagalo. W koncu ja sila ustawily ;)
    Ma juz ponad 6 cm. Na ten dzien ciazy powinna miec 52 mm. Nie wiem czy ja dobrze zmierzyly. No ale wypelnia juz cala wolna przestrzen w macicy. Mam nadzieje ze ta w koncu zacznie sie powiekszac :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 14:28


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia termin to miałaś mieć mniej więcej ten co ja, o ile dobrze pamiętam ;) tak czy inaczej gratuluję zdrowego Maluszka a jeśli marzyłaś o córeczce i to marzenie się spełnia to cudownie, ale myślę że z chłopca byłabyś równie zadowolona :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pierwsza ciaze mialysmy razem, a Achia chyba miala na okolice Bozego Narodzenia jak teraz mam :)

    Pewnie ze chlopcem bym byla zachwycona. Jak sie okaze ze nie jest dziewczynka tez bedzie fantastycznie.

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Ja sie nie chce przyznawac bo wiadomo, ze najwazniejsze to zeby bylo zdrowe, ale marze o dziewczynce w skrytosci serduszka. Az mi glupio z tego powodu.

    Też tak miałam :) Aczkolwiek przez chwilę, jak wszyscy wróżyli mi synka łącznie z M. (mimo, że też wolał dziewczynkę) to jakoś się z tym synkiem oswoiłam i dla odmiany ta dziewczynka na USG była wielką niespodzianką. Teraz coraz częściej mówię do brzucha "córeczko" (choć i tak zazwyczaj bywa Pączkiem;)), więc mam nadzieję, że córeczką zostanie :)
    No i nasza Młoda marzyła o siostrze, moja mama o wnuczce, więc fajnie tak bonusowo ich marzenia pospełniać <3

    P.S. Gadam wczoraj z Młodą.. 1.5 godziny paplaniny o koleżankach, martensach, filmie Step Up aż Młoda nagle do mnie: Wiesz, reset, tak sobie myślę, że ja z Zośką to będę trochę takie przyjaciółki jak Ty i ja <3

    Malgonia, Achia, JustynaG, Bocianiątko, golonat lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ale super :) wzruszyłaś się pewnie co?

    Malgonia- ja miałam termin 20.12;) ale synek nie chciał być prezentem pod choinkę, wołał być prezentem sylwestrowym :D

    Ja w skrytości marzyłam o synku- i nie powiem, fajnie, że się i to marzenie spełniło :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam przekonana, ze bedzie chlopczyk. Nie wiem czemu ale tak jakos sobie wbilam w lepetyne, ze skoro sexy sa blisko owulacji to bedzie chlopiec i juz. I w sumie to nie roztrzasalam tego. Maz sie troche zdziwil jak mu powiedzialam, ze na forum wroza corke i test z sody potwierdzil, ze co to sie stalo, ze w ogole dziewczynka sie pojawila w planach.. ale sie mega ucieszyl. Smial sie tylko ze taki wstep zrobilam, ze juz wiedzial ze dziewczynka. Jemu chyba tez w ģruncie rzeczy wszystko jedno.

    mi88 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie Malgon, foto foto! :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Reset ale super :) wzruszyłaś się pewnie co?

    Ona mnie wiecznie wzrusza. Od małego, kiedy ufnie wyciągała łapkę w górę, bo inaczej nie mogła chwycić mnie za ręce, od wakacji, kiedy już mieszkając w UK przyleciała do Polski i pierwszy tydzień siedziała z babcią, bo M. nie miał tyle urlopu, a ona dzwoniła do mnie i pytała: "tatuś jeszcze pracuje, ale może Ty przyjedziesz do mnie wcześniej? Zostawiłam Ci cukierka" po nazwanie mnie w wieku 5 lat "drugą mamą". Teraz mamy faktycznie relacje bardziej przyjacielskie, ja też uważam mocno z wchodzeniem w rolę 'drugiej mamy', bo jednak pewne przywileje i prawa należą się matce (stąd np. na wakacjach jak Młoda zaczęła mnie pytać o miesiączki i całą fizjologię, nie wiedziałam, ile mówić - nie z powodu skrępowania, ale uważałam, że w pewne arkana kobiecości powinna wprowadzić mama... z drugiej strony wolałam ja niż np. koleżanki).
    Powiem Wam, że nigdy nie żałowałam, że Młoda jest. Co więcej, jestem szczęśliwa i dumna z mojej roli macochy, ale jest to bardzo trudne i odpowiedzialne i często zastanawiam się, na ile się w tym sprawdzam.

    Z drugiej strony ta relacja ubogaca, bo miłość matki i dziecka jest bezwarunkowa i instynktowna. Tu miłość jest wytworem więzi, poświęconego czasu i pracy i chyba tym bardziej ją doceniam.

    No dobra, koniec, bo się roztkliwiam!

    P.S. Aczkolwiek... wielu koleżankom odradzałam takie związki i nadal bym odradzała. Bo nie każdy zbuduje taka relację, a bez niej my - jako para - też byśmy chyba nie dali rady. Jak ktoś nie jest gotowy uznać, że dla swojego faceta będzie jednak 'tą drugą' to niech szuka wolnego, bez zobowiązań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 19:22

    nowa na dzielni, Achia, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 834 835 836 837 838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ