X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 lipca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lunaris! Ja właśnie wyjątkowo odkryłam, ze dobrze mi się żyło z tymi upałami :D miałam energię jak nigdy

    Izape cudna sukienka, masz talent! Ja bym na Twoim miejscu serio w to szła zawodowo :)

    Malgon kurcze, w sumie nie wiem, z tego co widzę, to poprawia głównie pod katem hormonalnym a tam mu niby wszystko wyszło dobrze. To wyglada trochę bardziej tak, jakby miał właśnie faktycznie jakieś zapalanie czy coś mu uciskalo na nasieniowody. Tez z tego co czytałam jakby miało buc na tle hormonalnym to niby powinien być mniej sprawny seksualnie a on tam zawsze wszystko bez problemu. Może jeszcze przed tym IUI powtórzymy i jak wyniki nie będą lepsze to wyślę go do jakiegoś androloga. Na ten moment jeszcze chce tylko dokupić jakaś metolowana witaminę B. Tak łyka teraz ProsperM i ta Himalaje speman.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 11:15

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta przepukline operujecie?
    U mnie w rodzinie byl przypadek, ze problemem byly zylaki. Mama sie smiala ze patrzac na czas porodu to dziecko robili na sali pooperacyjnej, wiec chyba takie zabiegi cos daja. Skoro mala jest szansa ze zaszkodzi to moze lepuej sie szybciej za to zabrac, nim Twoje amh stanie sie powazniejszym problemem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 lipca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, we wrześniu :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 lipca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza noska kiecka i patrząc po manekinie to zazdroszczę figury <3

    Nowa pewnie gdyby nie moja anemia to znosilabym lepiej yw gorące dni ale plus jest taki że przynajmniej żal mi dupci nie ściska że omijają nas wyjazdy w ciepłe miejsca za granicą. Jakoś trzeba się pocieszać ;)

    Tak swoją drogą to ktoś urlopuje czy wszystkie Dinki pracują?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 lipca 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Tak swoją drogą to ktoś urlopuje czy wszystkie Dinki pracują?

    Ja pracuję! ;) Właśnie zaspałam do pracy i ledwo dojechałam na 8. Odkryłam, że Pączek nie lubi dentysty, bo wtedy kopie, ale i nie lubi pośpiechu z rana i niejedzenia śniadań. Także pracę - ambitnie - zaczęłam od wizyty w bufecie ;)
    Miłego tygodnia :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na urlopie- macierzyńskim 😁 liczy się?
    Do 18 sierpnia, później zaległy urlop, a potem chyba wychowawczy, bo po 1 nie bardzo mam gdzie wracać (o czym "delikatnie" uświadomiła mnie nowa kiero), a po 2 gdybym chciała wrócić, to nijak nie mam jak ogarnąć opieki do chłopców, bo moje godziny pracy były mega różne, a opiekunka nie wchodzi w grę- cała pensja poszłaby na wypłatę dla niej, więc to bez sensu... Także tak... Tak to wygląda...

    U Was też takie ochłodzenie? Stanowczo wolę upał!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapierniczam ;), na razie nie mam w ogóle zaplanowanego urlopu ale może uda się gdzieś skoczyć we wrześniu :). Jak było tak ciepło to nawet nie czułam potrzeby jakiegoś wyjeżdżania na urlop :D Też z zaskoczeniem stwierdzam Frez, że chyba jestem ciepłolubna ;)


    Ja jestem w ogóle od kilku dni na tej diecie płodnościowej :D, tzn oleje i lukrecja i stwierdzam, że te oleje to jest jakiś totalny sztos! :D Nie pamiętam żeby coś miało takie mocne szybkie działanie. Chyba ten wiesiołek ma taką moc, ale moja skóra zaczyna wyglądać totalnie inaczej. Zniknęły mi jakieś suche placki na ramionach, na twarzy mam takie krostki które niby są hormonalne i też się już spłyciły, mam nawilżoną skórę na nogach, serio :D. Jeżeli to ma też taki wpływ na ten śluz jak piszą to jeszcze w te wakacje jestem w ciąży ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 11:31

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, a biorę konkretnie olej z wiesiołka, lniany, z czarnuszki, lukrecję i piję zieloną herbatę :D. Wszystko niby łagodzi śluz i ogólnie wspomaga płodność :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na L4, pracuje na wzrost ptzyrostu naturalnego.

    Frez, moze do mnie dolaczysz do wrzesnia?

    Nowa moja skora po odstawieniu tych wszystkich dupldmentow jest straszna.nie wiem czy to pomagalo na plodnosc, ale na wyglad na pewno :)

    Wzielam sie za zalegle porzadki. Pod tym wzgledem chlod mi sluzy, choc dla mnie tak idealnie to jest 25-27 st. Moze juz ponad 30 to bylo za duzo, ale taka pogoda jak teraz w ogole mnie nie cieszy :(

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 lipca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mogę mieć cerę brzydką jak noc :D, byle znowu się w końcu jakiś plemnik dał radę doczłapać do celu. Mam nadzieję, że to im jakoś pomoże. Swoją drogą moja kuzynka jest w trzeciej ciąży, w trakcie naszych starań zdążyli nie być zdecydowani na drugie dziecko -> zdecydować się -> mieć drugie dziecko i wpaść z trzecim ;P.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 lipca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa jakbys nie chciala to bys wpadla na dyskotece ;) no tak to w zyciu jest.
    Ale obys szybko miala cala buzie w krostach i czymkolwiek i oczywiscie piekna otylosc brzuszna do kompletu ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń raczej mało realne, mojego okresu ani widu, ani słychu.... Brzuch mnie boli, czasem tak, że muszę wziąć przeciwbólowy, a tu dalej cisza...

    Nowa jak to mówi mój tata "na złe to i kura piardnie". I Małgoń na racje, jak się nie chce to raz ciach i jest, a jak się chce no to cóż... Tak już to bywa w życiu.. smutne

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, zawsze jest szansa, ze go nie dostaniesz. Jesli w miare regularnie sypiasz z emkidm to kto wie, trzeba co jakis czas kontroloac sytuacje a kto wie :)

    W sumie to troche Ci zazdroszcze. Na samo wspomnienie @ mnie wzdryga.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgon, Ty to akurat nie musisz zazdrościć Frez braku okresu:P

    Malgonia lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoś szanse są, ale raczej nikłe przy tej ilości karmienia, a owulaki robią mnie w bambuko, więc już nie sikam na nie, pogniewaliśmy się. Sypiamy z eMkiem raczej z doskoku, bo on ma kupe pracy i zanim wróci- o ile w ogóle wraca, to ja zazwyczaj śpię między pobudkami chłopaków. To raz, a dwa to stwierdziliśmy oboje, że co ma być to będzie ;) a że ja jestem z tych, co to każdy test biały rozbierają i oglądają pod światło, to bezpieczniej dla mojej psychiki, że nie sikam na te testy.

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wszyscy pracują/ matkują/ L-4 ują ;) to może i dobrze że się ochłodziło właśnie teraz.

    U nas sajgon! Od poniedziałku nie ma już przedszkola- dwoje w domu od rana do nocy i jeszcze mniej czasu na cokolwiek. Żeby było ciekawiej to jeszcze postanowiliśmy przygarnąć kota :D mam nadzieję że zdążę ogarnąć mieszkanie do weekendu co by nie było za dużo kryjówek dla nowej lokatorki.

    Nowa ja chyba tez zacznę coś suplementować. Mało że jestem niedowitaminowana to i wysuszona na wiór a jeszcze nadwaga... pora coś zrobić ze sobą! (znając mój zapał potrwa to 3 dni :P).


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris to mówisz, że jest łatwiej jak jedno w przedszkolu? No to aby do września!

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 jak juz urodze to moge wiecej @ nie miec.

    Frez moze wlasnie jak nie bedziesz wiedziala kiedy owulacja bedzie to akurat Was poniesie. I choc bedziesz miala dziecko z seksu na przyjemnosci.

    Lunaris a starszak pomaga przy braciszku?
    No i wrzuc zdjecie kotki jak juz bedzie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, właśnie, pokaz kotka Lunaris! Uwielbiam koty, moja wlasnie siedzi razem ze mną pod kołdra. A ja pod kołdra bo się przeziębiłam przez ta pogodę :P. Swoją droga mam jakaś mega niska temperaturę podstawowa w tym cyklu, nie wiem czy to zwalać ogólnie na zmianę pogody, czy od czego to. Tak sobie myśle, ze moze dopiero jestem po wielkim resecie organizmu, bo wcześniej z kolei miałam jak na siebie za wysoka temperaturę rano.

    Frez tego Ci właśnie życzę, dziecka z luźnego seksu dla przyjemności z zaskoczenia :). Ja w ogóle zaskoczyłam w jednym z niewielu cykli kiedy nie robiłam testów owu, w tym chyba tez nie kupię bo mam wrażenie ze przeszkadzają :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam kolejny cykl idealny do nakręcania. Owulacja mniej więcej w moje urodziny a termin porodu byłby mniej więcej w urodziny eMka. Przypadek - nie sądzę xD

    reset, frezyjciada, Malgonia, Achia, Cabrera, summer86, JustynaG lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 840 841 842 843 844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ