X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziwie się reset, że chcesz sprawdzić, zawsze dla spokoju warto wydać kasę :). Wszystko będzie spoko! Dawaj znać jak tam

    Anaa przykro mi, że znowu pod górkę, od wchodzenia pod te górki to powinnyśmy już kondycję olimpijczyka ;).

    Mój ostatnio już mówiłam chyba, że po tych tabsach dostał super temperamentu, tak sobie dzisiaj pomyślałam, że to kurde na pewno będzie miało jakiś dobry wpływ! Testosteron mu skoczył na pewno o 100% :D, jeszcze planuje operacje przepukliny, jakoś tak sobie naiwnie pomyślałam, że a może akurat to wszystko pomoże i bez problemu już pójdzie? Kto wie :)

    Nie robiłam dzisiaj testu, bo zapomniałam ;P Śpiąca byłam rano

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 lipca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja robiłam dwa prenatalne i szczerze to pewnie połowkowe reż bede u W robic mimo, ze mam skierowanie do IMiD.ale czlowiek chce miec pewnosc i spokoj. A to jest warte wszystkiego.

    Ponoc od jutra ma byc chlodniej.. nie chcialabym zimnego lata, ale te 25 st byloby super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 17:29


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, u mnie żeby było śmiesznie znowu pojawił się ślad na teście, ale tym razem totalnie biały. Zobaczę czy po czasie coś się z tym zrobi, ja zwariuje :P. Przypuszczam już po ostatnim, ze u mnie zagnieżdżanie jest późno ale duch przy 11-12 dpo byłby ciut niepokojący. Ciekawa jestem czy jest jakaś możliwość, ze ta resztka bety wyrzuca mi się np przed okresem? Dziwnie, jak nie dostanę jutro @ to zrobię test znowu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, wkręcam sobie ze taki przezroczysty ale gruby cień o czasie to może być świeża beta bo miałam takie kiedyś na owulakach, te cienie ze starej bety się trochę inaczej pojawiały, potrzymanie za mnie proszę kciuki za późną kreseczkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 17:45

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lipca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, prenatalne też miałam u dwóch lekarzy 🙈 ale sadzilam że z czasem będę spokojniejsza, ale się nie zanosi chyba 😉

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja kciuki trzymam cały czas ✊✊✊

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem :*, ale chyba już wolałam starania przy braku wiary ze możemy zrobić to dziecko bo teraz czuje się jak wariatka. Grubasna ale całkowicie bezbarwna kreska o czasie na bobo, na innym nic lub jakiś przebłysk :/. Chyba nie ma co wie jarac. W każdym razie zrobiłam bo mam takie delikatne piekące bóle cycków i nie zapowiada mi się na okres

    Jeszcze moja nadzieja tkwi w tym, ze praktycznie nie widzę przypadków pozytywów wcześniej niż w 23 dniu cyklu wiec mam takie podejrzenie ze przy krótkich cyklach te pozytywy mogą być nieco później niż 11 dpo z jakiegoś powodu

    A jak Ty się czujesz? U mnie zbliża się wesele na które już sobie oglądałam sukienkę z miejscem na brzuch wiec ciut mi smutno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 19:59

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja Was podczytuje regularnie (i tu i na wątkach miesięcznych :)), ale nie udzielam się, bo wiem, ze moze być niektórym przykro (głównie Tobie).
    Mogę tylko wspierać i kibicować z całych sił ❤️

    A u mnie w porządku, brzuch rośnie, troszke uspokoiłam się od czasów solidnych kopniaków, ale z kolei przyszły twardnienia brzucha, skurcze Braxtona-Hicksa - w sumie nie bolesne, ale dość stresujące.
    Marze juz o tym, aby Maluch był bezpieczny po drugiej stronie brzucha 😊

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 lipca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - daaaj focie. Zaraz naszym ciazowym okiem go przeanalizujemy :)
    Bardzo, bardzo bym chciala zeby to bylo to.
    Mam tu Was jeszcze z 10, ktore jak zajda to ja juz bede spokojna.

    Cabrera widzialam Twoj brzuszek na exach. Slicznie wygladasz.
    Zazdroszcze tych kopniaczkow, ja sie czasem zastanawiam czy to mozliwe by to bylo to, ale tez wiem, ze bardzo chce cos poczuc, a to ogranicza racjonalne podejscie.

    Reset ja mimo calkiem niezlych koneksji w zpitalu gdzue chce rodzic zastanawiam sie nad prywatna polozna, bo nie o siebie sie martwie, ale ze ktos w tym ostatnim momencie cos przeoczy.. to poki co moja najwieksza paranoja.

    nowa na dzielni, Cabrera lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kciuczam mega mocno! Człowiek jak się tak niby nie nakręca, ale jednak w głębi gdzieś nakręca, to różne rzeczy widzi na tych testach, niestety.... Oby to było to!

    Cabrera! Cmok w wierzgający brzuszek😘

    Małgoń z własnego doświadczenia- jak masz możliwość wykupienia swojej położnej, to nawet się nie zastanawiaj! Położna jest najważniejsza na sali porodowej, zaraz za mężem ;) serio... Ty chcesz rodzić w praskim? Tam mają jaki stopień referyncyjności?

    nowa na dzielni, Cabrera lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 lipca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez no czytalam jakie sa stawki ża polozne i nie kryje, ze nie sa to dla mnie male pieniadze. Ale ja serio boje sie porodu. Nie wiem jaka referencyjnosc ma praski, ale na pewno nie najwyzsza. Ale chyba wieksze znaczenie ma dla mnie wlasnie opieka i zebym sie czula zaopiekowana.. no chyba ze porod bedzie sie zle zapowiadal to wtedy pewnie na Karowa pojade.
    Niby to jeszcze masa czasu, ale wiem tez, ze nikt za mnie nie zdecyduje i ze to ja najbardziej skutki tej decyzji odczuje.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, nie zrobiłam foty ale żeby było zabawnie panan wstawiła foto z bardzo podobna na „bladziochy czy zwidy :D” haha, evap to jest według Was? Pokazała się od razu, potem przeszła w minimalnie różowa ale najbardziej było widać po prostu biały gruby kontur

    https://naforum.zapodaj.net/c8c0524930f8.jpg.html

    Malgonia jak temat przez chwile mnie dotyczył to tez sprawdzałam ceny takich położnych ;), myśle ze to całkiem racjonalny pomysł, tylko właśnie kurcze dosyć drogi

    A pokażecie Wasze brzuszki aktualne? :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wyschnięciu widzę, ze ta biała kreska zmieniła się w mega bladziocha, ciężko mi zrobić foto bez światła dziennego, nie wiem czy coś widać. Nawet jest na żywi odrobine różowa, na foto wydaje się tez cienka a jest normalnej grubości, ale ledwo widoczna oczywiście

    d36c9a8d8c2934f3med.jpg

    Za co te bladziochy mnie tak męczą! Wyciągałam ten test oczywiście ze śmietnika spod łupinek bobu :P, można się bardziej upodlić? :D. Na teście innej firmy po wyschnięciu nic nie było.

    Reasumując: w pierwszych dwóch minutach takie białe niewiadomo co, po wyschnięciu klasyczny duszek. Ocipieje od tego oszukiwania mnie :/ robiłam wcześniej dwa bobki które były białe, serio. Wzięłam dupka w razie czego, i tak miałam sobie lekko wydłużać cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 22:26

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a to nie jest błąd testu? Bo ja kiedyyyś miałam taką właśnie Białą kreskę, w sensie ślad gdzie powinna być różowa i nic z tego nie było...ja bym rano sikneła może na coś jeszcze. Bo niby coś tam przebija :p

    Hope- czekamy na wieści :)

    Malgonia- strach przed porodem to chyba naturalna kolej rzeczy... Nie wiem jakie opinie mają Twoje szpitale, ale ja do mojego szłam nawet spokojna. I nic nie płaciłam,a czułam się naprawdę dobrze zaopiekowana. Ale wiem, że to zależy na kogo się trafi. Ale wierzę, że lekarze pracujący na takich oddziałach - wiedzą co robić w razie co. Tak jak u mnie, jak sytuacja zrobiła się troszkę niebezpieczna, to od razu przybiegli lekarze i trzymali rękę na pulsie.i to oni byli ważniejsi w tym momencie niż położna. Ale to położna ich zawołała . Ciężko coś doradzić...może po prostu słuchaj swojej intuicji? Ale masz jeszcze troszkę czasu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 22:35

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa cos na tym teście jest bo ja widzę:)
    Tylko wiesz jak bobki, jesli masz inny zrób z rana. Trzymam ogromnie kciuki :*:*

    Cabre koniecznie zdjecie brzuszka :) wszytko bedzie dobrze, duzo odpoczywaj zwłaszcza teraz na upałach ;*

    Reset Pączusia to silna kobietka ;) wszytko bedzie dobrze ;)

    Malgonia twoja kruszynka tez da rade i za kilka miesięcy bedziesz ja tulić. Za to orgomnie kciukam :*

    Milej nocki kochane


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie trzeba założyć póki co, ze to błąd testu. Coś takiego miałam tylko kiedyś na owulaku. Nie mam właśnie na rano bobka tylko jakoś drugi, zastanawiam się czy nie zrobić dopiero pojutrze bo już mam dość tego dopatrywania. Pomyśle rano

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa też ostatnio sikałam jakimiś takimi duchami, nawet wysyłałam Malgoni. Ale upodlić można się bardziej! Np tak ja- rozbierając testy😂

    Malgoś zrobisz jak zechcesz, ja mam za sobą dwa porody. Pierwszy w szpitalu, gdziw chciałam rodzić, bo moja gin tam pracowała, dodatkowo moja ciocia i dwóch znajomych lekarzy i miałam nadzieję, na zaopiekowanie odpowiednie. A drugi po traumie z pierwszym chciałam w szpitalu o najwyższej referyncyjności, gdzie pracują ludzie z powołania, a nie z przymusu. I rodziłam 70km od domu, w szpitalu gdzie byłam po raz pierwszy, gdzie nikogo nie znałam i jeszcze mogło być tak, że nie było by miejsca. I drugi poród to marzenie! Zastanów się dobrze, żebyś nie miała traumy. Ja wiem, że ceny są spore, ale komfort psychiczny jest wart każdych pieniędzy. Z praskim nie miałam doczynienia, mimo, że sporo znajomych rodziło w Wawie, ale większość to żelazna, Starynkiewicza, kilka na Karowej-opinie wszystkie na "nie" i dwie na Madalińskiego.... No musisz to przeanalizować i w razie to odkładać na własną położną...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam inny test i nic tam nie widzę, ale test testem, temperatura spadła do podstawowej po kilku dniach spadania, to jest dla mnie argument ostateczny :). Bobki są już nie dla mnie po tym poronieniu. One chyba są zbyt czule i pokazują głupoty. Zamawiam masowo inne, sprawdzone i przestaje sama się wkręcać.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 lipca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szkoda :( tak nadrabialam po nocy i mialam nadzieje ze moze jednak :)

    Frez w praskim rodzilo kilka moich kolezanek i wszystkie zachwycone. Ja tam ronilam i fobrze sie mna tam zajeli. Ciezko tu o zachwytach mowic, bo to nie taka chwila, ale bylam zadowolona.
    Karowa mnie przeraza iloscia rodzacych i w ogole pacjdntek. Jak czekalo sie na przyjecie na badania to ciezarne roeno ze wszystkimi.. swoja droga podle malpy z nas kobiet. Co ciekawe pierwszenstwo na IP nie maja rodzace tylko pacjentki onkologiczne.
    No nie wiem, pojde na szkole rodzenia to sie zorientuje.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 2 lipca 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa przykro mi :(


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
‹‹ 838 839 840 841 842 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ