X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    ANAAA co się z Tobą dzieje? Martwię się! KARGO? A Ty też gdzie?

    Hejka :)
    Frez jestem jestem i jakoś tam żyje :)
    Mamy ciezki okres w pracy bo kilka osob sie zwoliniło i nie mamy zastepstwa, w domu remont i tak krąże miedzy Polska a Belgią :/ zupelnie brakuje mi czasu. Chociaz to nie jest usprawiedliwienie :/
    Siadłam tez na tyłku ze staraniami, zmieniłam lekarza na Przybycienia i tak sie troszke wszytko posypało Allo Mlr 0%, komórki Nk podwyższone, insulinoodpronosc i takie tam pierdołki, biore leki i staram sie żyć dalej bo w ciaze szybko nie zajde. Jutro wizyta i mam zrobić bete chciaz nie wiem po co. To tyle o mnie.

    Zupelnie nie wiem co u Was?
    Złapie chwilke to postaram sie nadrobic, o z góry bardzo was wszytkie przepraszam, ze jako moderator odpusciłam ta strone :/


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia super wyniki, cieszę sie ze z coreczka wszytko ok :) rsonijcie zdrowo ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, no wreszcie jestes:) Przybycien, mowisz? Jezdzisz do niego do Tarnowa czy Krakowa?

    Reset, tak, jeszcze jestem dalej u niego. Zdecydowałam sie juz na Milewicza, tylko kurczę nie mogę sie zebrac w sobie zeby umówić wizytę. Ten cykl mialam bez stymulacji i niemonitorowany. Tzn bylam dopiero w 14 dc i juz byly dwie torbiele kazda ponad 4 cm. U mnie raczej kauteryzacja nie wchodzi w grę, pól roku temu mialam amh 1,7 ...
    Wszystko u Was dobrze po połówkowych? ;)

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 do Tranowa, mam trochę blizej i obowidnice wiec szybciej :) jak narazie zaskoczył mnie pozytywnie, zobaczymy jak dzisiaj ( chcociaz wiem ze nie wyczaruje mi dobrych info). W kolejce bede starała sie nadrobić forum zeby wiedzieć co u Was:*:*:*
    Milego piateeczku:*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa ale mam nadzieje, ze zrobi porzadek z tym co jest nie tak i zaowocuje to slicznym bobasem.

    By7 nie moge przezyc, ze te Twoje jajka nie chca pekac. To takie niesprawiedliwe jest. Jak juz rosna to by w kulki nie lecialy :/

    Anaaa90, by7mistake lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi sie was nadrobic przynajmniej od maja w kolejce do doktorka:) przepraszam, zenie dawałam znaku życia:/
    Frez jak tam Folorek?
    By7 cholerne jajcory mam nadzieję, ze Przybycień znajdzie na nie sposób. Jakie masz ogólnie wrażenia o nim? Jesli mohe spytać oczywiście :)
    Moja beta 1.2 czyli przeczucia mam dobre, mam nadzieję, ze mnie nie zabije wynikami badań :/
    Z kciukami czekam na lopcowe pozytywy dziewczyny:*
    Lucia dużo, dużo zdrówka. Obiecuje tez w wolnej chwili zaktualizować pierwsza stronę:*

    Malgonia lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana i co tam na wizycie? Wyslalam Ci zaproszenie, a jutro wieczorem postaram sie napisać Ci na priv co by tu nie zaśmiecać :)

    Malgon, co u Ciebie? Jak sie czujesz? Kiedy kolejna wizyta?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo i Anaa! Dziękuję, że się odezwałyście! Martwiłam się! Szkoda, że tak ciągle macie pod górkę :( chciałabym pomóc... Bezsilność jest okropna.

    Florek chodzi przy meblach, śmieje się do każdego i uwielbia kobiety! Żadna nie przejdzie niezaczepiona 😄 jesteśmy po konsultacji u dr, który będzie go operował. Dowiedzieliśmy się jak to wszystko mniej więcej wygląda.. no i w sumie mogli byśmy nie wyrazić zgody na operację, bo na razie Floruś się rozwija prawidłowo, ale dr mówi, że nie da nam gwarancji jak będzie za rok, czy dwa lata, czy ten mózg znajdzie sobie dobre miejsce do rozwoju, czy zacznie gdzieś czaszka uciskać i zrobi się ucisk/obrzęk etc... Także wychodzi na to, że nie mamy wyjścia.... Aaaa! I w ogóle to jest choroba genetyczna, dziedziczna, więc ktoś w rodzinie musiał mieć....
    W poczekalni oczywiście obaj dostali szaleju i byli główną atrakcją. Doktor stwierdził, że Florian jest piękny i wygląda jak dziewczynka i przydała by się mu siostra😁

    Mniej mnie tu ostatnio, bo środek sezonu. Sajgon jak nie wiem! Do tego musimy na już kupić płytki do domu, część już mamy, dużo jeszcze brakuje, a czasu nie ma na nic, więc jest nerwowo...

    Reset, Małgoń jak się czujecie? Jak dajecie radę w te upały?

    By7 no takie ładne jajka a takie nieusluchane... Mam nadzieję, że uda się coś na to zaradzić :/

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wizyte mialam w srode, nue mam fotek bo tylko podejrzslysmy serduszko i tak ogolnie tak sie miewa dzidzia . Juz jest taka duza, ze wierzyc mi sie nie chce, gdzie ona sie miesci. Wieczoram mam brzusio, ale rano nic nie widac, przybylo mi od powrotu z wakacji poltora kilo wiec tak w normie.
    Czuje sie roznie. Wczoraj ledwo zylam. Bylam spiaca przeokrutnie i wypiotowalam pol dnia. Myslalam ze to upaly mbie mecza ale wczoraj bylo chlodno.. dzis wymiotowalam raz i poki co czuje sie juz ok. Ale psychiczbie to jest przepasc z tym co bylo. Czasem mi zabuzuja hormony, ale ogolnie to mam taka ciazowa euforie. Wicie gniazda mi sie wlaczylo, kupilabym wszystko ;)
    no i czekam zeby w koncu cos tu drgbelo, bo ostatnio jakis martwy sezon.

    by7mistake lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wpadam rozeslac ostatnie wirusy! Takie mega dorodne bo jutro prawdopodobnie indukujemy poród więc to ostatni gwizdek!
    No! To niech sie dzieje kochane Dinusie!

    Achia, Lusesita, nowa na dzielni, Malgonia, Anaaa90, frezyjciada, Bocianiątko, Cabrera, by7mistake, Kingulla, JustynaG lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope powodzenia!!! Będziemy czekać na wieści z porodówki!:)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, daj znać! Ale te ciąże szybko zlatują! :)

    U mnie dzisiejszy sik biały jak śnieg :). Tyle dobrego, ze pierwszy raz nie widzę żadnego cienia. Dzisiaj 10-11 dpo, wiec raczej już w tym cyklu lipa :).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope powodzenia. Czekam na wiesci i moze fotke, chociaz stopy jesli bedziesz miala ochote nam pokazac swoje dzieciatko.

    Nowa, moze jutro przejmiesz brzuszek?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Hope powodzenia. Czekam na wiesci i moze fotke, chociaz stopy jesli bedziesz miala ochote nam pokazac swoje dzieciatko.

    Nowa, moze jutro przejmiesz brzuszek?

    Bardzo chętnie :D chociaż wydaje mi się ze jednak we wtorek powita mnie @ :). Zobaczymy jak temp jutro rano. Najchętniej bym już chyba ogarnięta ta inseminacje ale eM coś kręci nosem ze by jeszcze popróbował kilka miesięcy, zobaczymy

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny ;)

    Nowa trzymam kciuki zeby jednak @ nie było :*

    U mnie konkretna lipa po wizycie, czeka nas 2 miesiczna przerwa do wizyty u imunologa. Narazie nawet nie mam siły o tym myśleć.

    Wam kibicuje wszytkim z calych sił wiec postaram sie nir znikać :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Ana i co tam na wizycie? Wyslalam Ci zaproszenie, a jutro wieczorem postaram sie napisać Ci na priv co by tu nie zaśmiecać :)

    By7 zaproszenie zaakceptowane, jak znajdziesz czas to napisz :) poplotkujemy co i jak :*


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope! To już?! SZOK! Niech Mateńka ze Świętym Józefem czuwają nad Wami! Pamiętaj, że jeszcze chwila, jeszcze momencik i przytulisz swoje maleństwo! Powtarzaj sobie to w każdej chwili porodu ;)

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ogromne kciuki :) :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lipca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake- po połówkowych raczej dobrze... tzn. z Pączkiem wygląda na to, że w porządku (choć lekarz narzekał, że nie może dojrzeć tylnego podniebienia, co w 100% wykluczyłoby roszczep - ale wargi były obie widoczne), za to u mnie podejrzenie łożyska przodującego i albo z rozciąganiem się macicy pójdzie do góry (i wtedy wszystko ok) albo w dół na szyjkę i wtedy leżymy :/

    I tak jakoś mnie ta wizyta nie uspokoiła, że jutro umówiłam jeszcze jedno połówkowe u drugiego z polecanych specjalistów. Wiem, zachowuję się jak wariatka, ale za dużo się naczytałam i teraz panika odbiera zdolność logicznego myślenia. A wychodzę z założenia, że mój święty spokój jest więcej wart niż 300 zł ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 1 lipca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, ale jak to? to już? :O matko, kiedy to zleciało! Powodzonka fighterko!

    Nowa, ja i tak jeszcze kciuków za Ciebie nie puszczam :)

    Frez, kurcze, trudna decyzja przed Wami, tym bardziej że póki co wszystko jest ok. Ale wiesz, że jeśli kiedyś coś, odpukać, by się podziało, to nie wybaczyłabyś sobie pewnie że mogłaś temu zapobiec wcześniej. Florek dzielny chłopak i młody organizm, na pewno szybciutko się zregeneruje. Często zastanawiam się co u Was, więc wpadaj tu nam częściej :)

    Małgoń, baaaaardzo mi się podoba ta Twoja ciążowa euforia! :)

    Reset, wiadomo że lepiej uspokoić głowę, mam nadzieję że jutro odetchniesz.

    Ana, priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 11:50

    Malgonia lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
‹‹ 837 838 839 840 841 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ