X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szkoda, trudno. Przypominam sobie, jak niektóre dziewczyny miały takie jaja z testami, Hope chyba tez na każdym bobku praktycznie coś miała po czasie. Teraz się teoche nakręciłam bo coś się od razu pojawiło, inaczej bym w ogóle nie zareagowała :/

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, kurcze, już ostatnio były wyraźne kreski na teście...teraz też coś się przebijało...przykro mi :(

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już mam dość, serio. A cycki mnie bolą co raz bardziej ;P. Tylko wzięłam 1 tabletkę dupka wiec pewnie okres mi się ciut przesunie. Dzisiaj mam termin @

    Żałuje, że w cyklu ciążowym nie robiłam żadnych zapisków, chociaż ogólnie to wydaje mi się też, że ja miałam implementację w terminie okresu, czyli 12 dpo, od wtedy miałam plamienie które trwało 2-3 dni. Prog był niski ale nie aż tak niski, żeby powodował plamienia według mnie, więc chyba trzeba uznać, że to była jednak ta legendarna implementacja w terminie okresu. Jeszcze jakby jakimś cudem ten okres nie przychodził to powtórzę test, ale ogólnie to wygląda na jakąś trwającą urojoną ciążę ;P, która objawia się prawdziwym wyrzutem mini bety w terminie testowania ;P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa- cholera, takie nadzieje zawsze bolą (wiem, co czułam po Ovi jak wydawało się, że to niemożliwe, że zastrzyk). A nordów próbowałaś? Też Ci pokazują takie fakapy? Ewentualnie jak nie ma jeszcze @ to może siknij jutro na coś jeszcze?

    No i mam nadzieję, że poniższy wpis i zdjęcie zawirusują i Ciebie, i inne Dinusie! <3 Kopiuję z ex testerek:

    A ja się melduję szczęśliwa i uspokojona :) Po pierwsze na drugim usg lekarz jednoznacznie stwierdził (a nawet zapisał w karcie), że nie ma rozszczepu podniebienia, nerki tym razem znalezione bez problemu, wszystkie inne parametry potwierdzone, że w normie. Wagowo idziemy idealnie, dziś 410 gramów (tydzień temu 320). I tylko kość udowa dłuższa od innych parametrów o kilka dni - śmieję się, że Pączek, wbrew ksywce, będzie modelką ;)
    Druga z uspokajających wizyt to mój immunolog- na morfologię spojrzał i powiedział, że u innych by już bardzo panikował, a jak na mnie i na moją historię oraz te wyniki, które miałam po mononukleozie, to cieszymy się z tego, co mamy. Oraz... ze zrozumieniem pokiwał głową nad moim maniakalnym badaniem CMV i toxo i powiedział, że nadal mam zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa, ale mam też być spokojniejsza, bo nawet ewentualne zarażenie na tym etapie nie stanowi już zagrożenia dla dziecka. Co się miało wykształcić, już się wykształciło i teraz tylko rośniemy w siłę.


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dea610544b2b.jpg

    nowa na dzielni, Kingulla, by7mistake, frezyjciada, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super córeczka <3. Dobrze jest potwierdzić, że wszystko jest na miejscu i w najlepszym porządku. Pączek zapowiada się na super laskę :D

    No boli, boli, najgorsze nawet nie jest to, że się zawodzę, tylko mam potem takie zamieszanie w głowie np. z duphastonem i boje się go źle użyć. No bo np. wczoraj ewidentnie wszystko wskazywało, żeby go wziąć. Dzisiaj już nie wzięłam bo przecież nie ma sensu. Zrobiłabym test normalnie dopiero za kilka dni gdyby @ nie przychodziła ale np. boje się, czy taką jedną głupią tabletką i odstawieniem czegoś sobie nie zaburzę gdyby jakimś cudem coś tam się zaczynało.


    Nigdy nie próbowałam nordów jeszcze, ale w sumie te bobki pokazywały do tej pory betę jednak. Minimalną, ale betę. Skoro przez 3 miesiące miałam betę 3, to teraz równie dobrze mogę mieć kolejny miesiąc 0,5 np.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nigdy nie próbowałam nordów jeszcze, ale w sumie te bobki pokazywały do tej pory betę jednak. Minimalną, ale betę. Skoro przez 3 miesiące miałam betę 3, to teraz równie dobrze mogę mieć kolejny miesiąc 0,5 np.

    Mnie na Nordy namówiła Bociek i się sprawdziły. Nigdy żadnego evapu nie miałam na nich, zaś wykryły betę 6.47 (no dobra, ta kreska to był cień cienia cieniem poganianym, ale ja coś dojrzałam :P), więc wystarczająco wcześnie, by dołozyć dupka i inne niezbędne leki.
    No i w necie da się upolować za ok. 3 zł, więc cena też miła dla portfela i można sikaaaaaać w nieskończoność.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten test, który dzisiaj zrobiłam po bobku (Baby Way) ostatnio też wykrył mi też betę 3. Cień był dużo mniej widoczny niż na bobku, ale był ;).

    Może dla głupiego porównania zrobię jeszcze dzisiaj tego żółtego padalca dla pewności a na następny cykl zamówię sobie nordy :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, żółty nic nie pokazał w ciągu 5 minut wiec wyleciał ;). Trudno, przynajmniej wiem, czekam na @

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuuu.. :(
    Oby za miesiac kreska byla taka, by nie bylo watpliwosci.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo, chociaż po godzinie ślad jak zwykle jest. Nie może być tak, ze każdy bobo ściemnia, tylko jeszcze cały czas jakaś szczątkowa beta musi się tam pałętać. Albo mam jakaś torbiel np

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lipca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysio już z nami. Urodził się wczoraj chwilę po 17 😚

    nowa na dzielni, Bocianiątko, Bajkaaa, frezyjciada, Aga9090, Achia, Malgonia, Cheresta, bazylkove, mi88, by7mistake, golonat, Lunaris, Izape_91, Cabrera, Jeżowa, Anaaa90, JustynaG, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 lipca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopr gratuluje :)
    Mam nadzieje, ze porod byl lekki, a przynajmniej do zniesienia. Odpoczywaj i ciesz sie synkiem.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 3 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope gratulację! Witamy małego Rysia :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poka kawałek Rysia!! :)

    Ja się witam w nowym cyklu. Ostatecznie eM namówił mnie żeby do jesieni postarać się jeszcze naturalnie, obiecał ze będzie łykał wszystko co się da, a ja dzisiaj wpadłam na pomysł zevy tez wspomóc jego armie od mojej strony - dieta na przyjazny śluz ;). Właśnie wróciłam ze sklepu z zielona herbata, lukrecja i olejem z wiesiołka i lnianym. Nie mam tylko do końca pomysłu jak jeść te oleje :P. Ale ogólnie dotarło do mnie, ze to przez oczyszczenie z jajowodów mojego śluzu plemnikom udało się przebić po hsg, wiec może warto tak podziałać :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa tylko jak juz zajdziesz to ta zielona herbate odstaw od razu :)
    A Twoj emek chodzi do androloga, czy bierze tylko prochy bez recepty?

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 lipca 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez recepty tylko, ale różne i miesza. Androlog mu w sumie nic ciekawego nie powiedział, juz nasz ginekolog już coś więcej podpowiada. Mówi tez, ze jest szansa ze coś mu się poprawi po operacji przepukliny, ale jest tez tak samo duża możliwość ze nic się nie poprawi po tym. Ze 50% ze się polepszy, 49% ze się nie zmieni, 1% ze pogorszy ;). On uważa, ze jest coś co te plemniki u niego osłabia i nie jest to genetyczne, ze zawsze ciężko znaleźć przyczynę, ze na ten moment jest „rzut” lepszych plemników w większej ilości co kilka miesięcy. Operacje planujemy w każdym razie tez na jesień ale chyba nuz po pierwszej próbie IUI

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 23:31

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 lipca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wreszcie znalazłam chwilę żeby nadrobić. Ciężki z czasem u mnie ale nieustannie kibicuje i czekam na dobre wieści od Was.

    HOPE gratulacje dla Was, Rychu duży i zdrowy rośnij <3

    Pozdrawiam wszystkie Dinki z deszczowego Lublina. Jak dla mnie może już tak zostać :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 lipca 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dinusie ♥️
    Ja tu sobie zaglądam żeby sprawdzić czy może jakieś nowe ciążę się pojawiają, ale widzę że cisza w eterze ☹️

    Nowa ja pije olej lniany zawsze z dodatkiem kropelek z Wit. D i sobie tak o lykam jedna łyżkę dziennie, emkowi też dawałam. ponoć taka ilość wystarczy w zupełności. Olej lniany trzeba przechowywać w lodowce zamknięty i wybieraj takie z krótką data przydatności. Najlepiej jak najświeższy olej!

    Ja jako że ciążą się na tym wątku chyba nigdy nie pochwalę, to wrzucam chociaż kawałek sukienki która sobie szyję na wesele siostry. W kolejce jest jeszcze siostra i mama, ale im więcej tym lepiej
    😁😁😁 Chociaz trochę się stresuję mamina sukienka...

    4cd579b833f0.jpg

    frezyjciada, Anaaa90, Lunaris, Cabrera, JustynaG, golonat, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa moze warto by bylo go clo podrasowac. Nam ruch sie po tym bardzo poprawil. Fakt, ma to i skutki uboczne i na ostateczne efekty trzeba z pol roku czekac, ale powiem Ci, ze warto ;)

    Iza widzialam juz ta kiece na miesiecznym. Jest oszalamiajaca :) obys szybko zaszla i sie w nia nie zmiescila :p


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 6 lipca 2019, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, sukienka przepiękna!! Na prawdę marnujesz się w tym banku! Btw, jak Ci się tam pracuje?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ