X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak w ogóle z Waszymi szyjkami ciążowym? Bo ja się naczytałam o tym, ze wysoko i puchlina a moja jest właściwie co chwile inna, teraz twarda jak orzech, całkowicie zamknięta i nisko :P

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa moja jest dosc wysoko. Czy tak bylo na poczatku to nie pamietam i hest twarda. Od poczatku byla twarda bo to mnie martwilo, bo rez myslalam ze bedzie rozpulchniona. W zasadzie to byla taka jak po owulacji. Dopuero od kilku tygodni mam troche bardziej wilgotno bo wczesniej to byl gesty, luteinowy sluz.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mi się to usg śniło :P ze widziałam niepokojąco duży pęcherzyk i wypatrywałam zarodka, no i się obudziłam :D masakra. Na szczęście serio latem to oczekiwanie jest jakieś łatwiejsze, czas trochę szybciej leci i jakoś tak próbuje myśleć raczej optymistycznie

    U Was super wyszło z tym Wietnamem, czas na pewno szybciej zleciał, chociaż wczoraj widziałam, ze znajomy po Wietnamie złapał dengę. Kurde różnie bywa z tymi tropikami. Ale z chęcią bym siedziała na wakacjach pomiędzy tymi pierwszymi USG ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Dziewczyny a jak w ogóle z Waszymi szyjkami ciążowym? Bo ja się naczytałam o tym, ze wysoko i puchlina a moja jest właściwie co chwile inna, teraz twarda jak orzech, całkowicie zamknięta i nisko :P

    podziwiam cie ze cierpliwosc, ja bym pewnie nie wytrzymała i zrobiła jeszcze raz bete. :-) sama latalam co 2 dni na poczatku

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym robiła, nie robiłam bo miałam masę testów o po nich widziałam w przyrost. Nawet chodzi mi po głowie żeby jeszcze raz zrobić ale na bank przyrost już wyhamował i boje się ze po tym moim przyroście 270% Zobaczę teraz nagle np 90% (które na logikę będzie teraz spoko) to się przestraszę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 10:19

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle mam właśnie pierwsze mdłości :D wiec gdzieś tam mi niby organizm daje sygnały, ze idzie do przodu. Mam nadzieje, ze mnie nie brzydko nie ściemnia :/

    Malgonia, Yoselyn82, Cabrera, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na pewno nie :) jakos jestem spokojna o Twojego kropusia, ale tez juz bym chciala zeby to byl 10 tydzien. Uwazaj na siebie, ponic znow upaly ida to moga dac Ci w kosc.

    Mi sie snilo dzis ze bylam w jakiejs knajpie i bylam oburzona, ze kelnerka mi tatara i kawior zaproponowala. Grunt to sie pilnowac 24h/dobe ;)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D dobre, ja się strasznie też pilnuje z niejedzeniem zabronionych rzeczy, to wcale nie jest łatwe, na weselu w prawie każdym daniu coś takiego kontrowersyjnego. Strasznie chciałabym, żeby teraz było ok, bardzo wierzę, że będziemy mieli na wiosnę dzidzię

    Malgonia, Cabrera, Rucola lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ty juz masz półmetek :-) jak ten czas leci. :-) teraz to juz z górki

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, właśnie! nie opowiadałaś jak wesele.
    A z tymi wakacjami to wydaje mi się, że i tak byś o tej ciązy myślała. Nie da się tego wyłączyć.

    Paradoks ciążowych mdłości.
    - Gdybym chociaż miała mdłości, to bym była pewna, że wszystko idie ku dobremu
    - O matulu! Mam już dość tych mdłości, nie mam siły na nic, ciągle tulę porcelanę. Kiedy one się wreszcie skończą?
    - Ojej. Dzisiaj cały dzień nie miałam mdłości. Czy mój kropek dobrze się rozwija? Wracajcie mdłości, będę spokojniejsza!

    Malgonia, nowa na dzielni, golonat lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciężko trochę, jednak jestem na etapie przewrażliwienia ;). Uciekłam z wesela wcześniej niż eMek, mało jadłam bo wszystko podejrzane i piłam to bezalkoholowe wino, co niektórzy jednak zauważyli ale obyło się bez echa i rozmów :D, nikt nie oczekiwał większych wyjaśnień bo to też nie były jakieś super bliskie osoby przy stoliku. Raz przy jakiejś zabawie w którą się wciągnęłam, gdzie wszyscy ze sobą po oczepinach mega intensywnie tańczyli i trwało to dłuuuugo to spierniczyłam bo stwierdziłam, że czuje brzuch i nie będę tyle skakać bez sensu :D Ale ogólnie spoko, ciesze się, że już nie ma takich okazji w najbliższym czasie. Emek był bardzo wyrozumiały co do mojego nastroju dalekiego od wyluzowania :D, powiedział że totalnie rozumie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos ja pamietam jak sie testem pochwalilas, a juz masz synka po drugiej stronie. Najbardziej dluza sie starania i pierwsze 8 tygodni od testu. Potem to przyspiesza. Ja sie serio boje czy sie ze wszystkim przed narodzinami wyrobimy ;)

    Justyna ja mysle, ze gdyby nie mdlosci to bym osiwiala, ale ciagle sobie wkrecalam, ze moze obe nie sa takie jak byc powinny ;) a jak juz byly to sie balam czy krzywda sie dziecku od skurczy brzucha nie stanie :p szkoda ze nie mozna czuc ruchow tak od 8 tygodnia :)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co jeszcze mi dodaje spokoju ducha? Zaparcia! :D:D:D Pamiętam, że wszyscy na fioletowej stronie na to narzekali, a ja totalnie nie miałam, wręcz przeciwnie jak się zaczęło knocić i teraz to, że cały czas trochę mam uważam za mega sukces i dowód na spoko prog :P. Masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 13:05

    Malgonia, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja mam prog 97 ng i na razie zaparcia mnie nie męczą, więc to też różnie bywa :P o której wizyta w sobotę?

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11:30 :) Noo noże to nie jest od proga, tylko od bety, ale właśnie dużo osób na to marudziło na fioletowej stronie jak pamiętam, a ja przed samym poronieniem to miałam prawie biegunkę, więc ogólnie teraz zaparcia mi się dobrze kojarzą :D


    I wooooow, ale prog Bocianiątko, idziesz na rekord :D. A Ty testujesz w sobotę rano?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 15:01

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, już nie mogę się tej soboty doczekać 😊
    Mam nadzieje, ze to będzie wyjatkowo szczęśliwa sobota ❤️

    Malgonia, nowa na dzielni, Rucola lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż ten test sobie dla lekkiego spokoju zrobiłam i nawet na pinku już jest turbo bordo. Kusiła mnie ta beta ale i tak mi ona nic nie da teraz bo za duża różnica czasu, musiałabym zrobić dwa razy. Założę sobie póki co, ze jest dobrze. Ma być i tyle!

    Malgonia, Rucola, Cabrera, by7mistake, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak tam sytuacja?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak odróżnić złamany palec od wybitego? Chodziłam dziś na boso i próbując uratować starszaka przed upadkiem pierdyknelam małym palcem stopy w kamień... Bolało, ale myślałam, że tylko go zbilam. Z czasem mi napuchł jak balon i zsiniał, ruszać nim ruszam, tylko że boli i stanąć na niego nie mogę.
    Mama mnie goni, żeby iść z nim do lekarza, ale nawet jakby był złamany, to przecież mi gipsu na niego nie założą.... Oszczędzać się będę (starać się) i posmaruje jakąś maścią przeciwzapalną, nie po drodze mi z lekarzami, a tym bardziej z jakimiś prześwietleniem itd....

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, u mnie przy złamaniu i wybiciu objawy bywały podobne. Gips miałam na stopie raz, ale generalnie palce rzadko się gipsuje i tak jak piszesz - oszczędzanie oraz buty z twardą podeszwą. Możesz na noc też obandażować i włożyć pod palec/ stopę coś twardego jako podkładkę. A tak to sztuczny lód, altacet i dużo cierpliwości, bo boleć może kilka tygodni :(

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 861 862 863 864 865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ