X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, super, szybko wszystko się dzieje, powodzenia ✊✊✊

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 października 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta rewelacja ! Idziecie jak burza :) mam nadzieję że się uda !!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 października 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie poszlo jak burza! :) super, teraz wielkie kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 października 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta sle czad :) niech jajrczka pieeeeeknie rosna.
    Rety co to sie tu dzieje u nas :)

    A macie wiesci od Bocka?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 3 października 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dinki dzisiaj zwalniam brzucha! Jestem już na porodówce i czekam na cc. Proszę o kciuki 😊

    Achia, frezyjciada, nowa na dzielni, Yoselyn82, Aga9090, DzulkaJ, reset, Cabrera, Cheresta, Malgonia, Kaczorka, JustynaG, Fozzie Bear, by7mistake, Lunaris, sliweczka92, Izape_91, Minnie89, golonat, Ochmanka, Salome lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku trzymam kciuki!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz będziesz tulić maleństwo! Mega kciuki Bazylku!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 października 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylek kciuki mocne 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:34

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 października 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dinki dzisiaj zwalniam brzucha! Jestem już na porodówce i czekam na cc. Proszę o kciuki 😊

    Kciukamy! :* A potem prosimy o zdjęcie <3

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove, kciuki ✊✊

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 października 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku tez dolaczam swoje kciuki :) powodzenia


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 października 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mega, kciuki bazylek i dawaj znać! Czekamy :)

    A ja chyba zaczynam mieć lekko brzuch ale wpadłam w jakiś dziwny tryb wypierania brzucha ciążowego ;P. Tak jak wcześniej widziałam ciążowy brzuch już w 6 tygodniu ciąży, tak teraz ciągle mi się wydaje, że mam może co najwyżej lekko wzdęty brzuch i cycki normalnej wielkości. Emek się ze mnie smieje że mam już ewidentny mały bezbon ;P a ja niby coś go widzę ale udaje, że go nie ma ;). Mam w ogóle zacząć odstawiać dupka, mam nadzieje, że nic się od tego nie stanie

    Ps. Dzisiaj też mnie trochę mdli, ale chyba niezapeszając pierwszy raz czuje jakiś mini napływ energii :).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa zapodaj nam fociałki, to ocenimy ten bebzon😂

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 października 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic kurde nie mam, ani jednego! Zrobię może dzisiaj jakieś po pracy :)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 października 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylek zwalnia a Cheresta zapełnia :D Dziewczyny wielkie kciuki !

    Bazylku pewnie się już tulicie <3 wspaniałego pierwszego dnia na świecie <3

    Cheresta życzę pełnej wytłoczki jajek :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 3 października 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylek, kciuki!

    Chyba wszystkie sie tu zgodzimy, ze Cheresta powinnaś przejąć teraz brzuch Bazylka:)

    Iza, cudowne wieści z wizyty. Baaardzo się cieszę :) widziałam kiedyś tylko przelotem zdjęcie i ze wszystko ok ale dopiero teraz mam chwilę żeby pogratulować.

    U mnie w pracy istny sajgon, zamykam swoje sprawy i jutro juz ostatni dzień :)
    Z rzeczy okolostaraniowych zaczęłam juz nowy cykl i umówiłam się na sobotę na wizytę. Wezmę nowe wyniki Emka i swoje i niech doktorek się głowi co z nami zrobi. Czekam jeszcze na wyniki MUCHy, chociaż one będą pewnie w poniedziałek. Ale to nic, nawet jak będzie czysto, to i tak chyba nie wyrobie się z hsg w tym cyklu. I w ogole z takimi wynikami nie wiem czy w ogóle hsg będzie miało sens ;)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 października 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam w poszukiwaniu wieści od bazylka a tu nic. No trudno, czekamy cierpliwie i trzymamy kciuki 😊 by7 Lunaris abyście miały rację, chętnie przyjmę bazylkowy brzuszek. A co do pełnej wytlaczarki jajek, to ja się modlę tylko żeby coś tam było i aby finalnie były chociaż te 3 zarodki. Bo też czytałam że bardzo duża ilość jajeczek zmniejsza ich jakość.
    U nas poszło jak burza bo i tak przygotowywalismy się do in vitro i mamy wszystkie badania kompletne. Lekarz mi mówił że w ramach tego programu muszą zrobić do końca tego roku 50 cykli. Czyli przez trzy miesiące zakwalifikować 50 par, przebadać 100 osób (A wiadomo ile się czeka np. na chlamydie), jak wyjdzie coś nie tak czyli np. TSH do zbicia to znów się wydłuża no i sama stymulacja na którą różnie mogą kobiety reagować. To wszystko długo trwa a u nas jest wszystko gotowe i dlatego tak szybko się skontaktowali.

    nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 października 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej bazylku czekamy na wieści z. Porodówki !!! Oby poszło wszystko sprawnie ! 😍

    Dziękuję za gratulacje :*

    Ja jestem jakaś podminowana. Nie wiem czemu, strasznie się boje. W ogole byłam taka przekonana do tego accofilu, a teraz mam wątpliwości,czy dobrze zrobiłam ... No babie w ciąży nie dogodzi nigdy..... Nigdy nie może byc dobrze i tyle, ale nieważne. Najlepiej gdyby się dało wyłączyć myślenie w ciąży, byłoby idealnie...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 października 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza chyba ciężko się w tym okresie całkiem nie stresować :), za wysokie i stronę te nasze górki które pokonaliśmy żeby się nie bać ze się z nich nagle sturlamy :D ale wszystko wyglada super dobrze i tego się trzeba trzymać, po tym 3 miesiącu jest ciut spokójniej :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 października 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza nic Ci nie chcę mówić ale myślenie to na bank Ci się wyłączy :D :D :D tak zwany "ciążowy mózg" czyli pregnezja :D tylko trochę inaczej niż byś chciała ;) ...a jak potem ciężko odpalić go po porodzie... mnie do tej pory jeszcze nie działa jak trzeba :D

    Achia, nowa na dzielni, JustynaG, Cheresta, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 888 889 890 891 892 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ