X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris haha, skąd to znam, baby brain na całego ;) przybijam zatem piąteczkę :p

    Zaglądam tu i zaglądam czekając na wieści od Bazylka a tu cisza! Pewnie nie może wzroku oderwać od swojego małego cudu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 19:35

    Lunaris, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo tak ciążowy mózgobudyń😂😂😂

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 3 października 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Standardowo już chyba jak jakiś psychopata przesyłam całe wory kciuków, ciepłych myśli i modlitw w stronę bohaterek mojego ulubionego wątku na ovu, kibicuję nieustannie wszystkim zajmowaniom i zwalnianiom brzuszków!
    Sory że wskakuje między ivf Cheresty a poród bazylka ale wiem że tutaj napewno znajdę informacje których szukam.
    Tak więc. Moja wczorajsza beta wynosiła 530 (~19dpo) prawdopodobnie jestem 4+6 (wg owu) więc jeszcze wcześnie. Chciałam zapytać kiedy, przy jakiej becie bedzie już widać gdzie się kropek ulokował? Wszystko niby spoko ale zaczynam się trochę niepokoić tym że cały czas czuje dyskomfort po prawej stronie brzucha. Czasem zaboli aż mnie zegnie. Kłucie zdarza się przy ruchu ale coś tam czuje cały czas. Moja natura "muszę wiedzieć na czym stoję" każe mi się tym zainteresować.

    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi!❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 21:37

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Hej dziewczyny!
    Standardowo już chyba jak jakiś psychopata przesyłam całe wory kciuków, ciepłych myśli i modlitw w stronę bohaterek mojego ulubionego wątku na ovu, kibicuję nieustannie wszystkim zajmowaniom i zwalnianiom brzuszków!
    Sory że wskakuje między ivf Cheresty a poród bazylka ale wiem że tutaj napewno znajdę informacje których szukam.
    Tak więc. Moja wczorajsza beta wynosiła 530 (~19dpo) prawdopodobnie jestem 4+6 (wg owu) więc jeszcze wcześnie. Chciałam zapytać kiedy, przy jakiej becie bedzie już widać gdzie się kropek ulokował? Wszystko niby spoko ale zaczynam się trochę niepokoić tym że cały czas czuje dyskomfort po prawej stronie brzucha. Czasem zaboli aż mnie zegnie. Kłucie zdarza się przy ruchu ale coś tam czuje cały czas. Moja natura "muszę wiedzieć na czym stoję" każe mi się tym zainteresować.

    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi!❤
    Przy becie około 1500 na dobrym sprzęcie powinno być coś widać 😉

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove też czekam na info jak się czujecie😀

    Cheresta mocne kciuki!!!

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 października 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, po weekendzie powinno już być widać :). Mnie tez prawy jajnik napierniczal na początku cały czas :) nie martw się

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 października 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat dziś uzupełniałam wpisy w pamiętniku juniora i wyleciało pierwsze zdjęcie usg :) 5+3 było widać kropusia i pęcherzyk żółtkowy, pojawiło się też echo serduszka <3
    Gratulacje pięknej betki i powodzenia na kolejne 9 miesięcy Ochmanka :)

    Ochmanka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka, po weekendzie powinno być cos widać (często sam pęcherzyk, wiec nie stresuj się, jeśli nie będzie jeszcze zarodeczka;))
    No i u mnie tez bol lewego jajnika (dwukrotnie operowanego) utrzymywał się na początku ciąży, później tez się odzywał raz na jakiś czas...
    A tak w ogóle: gratulacje 😊

    Bazylku, ja wiem, ze ciężko się odkleić od maluszka, ale daj nam tu króciutko znać, ze wszystko w porzadeczku :)??

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 4 października 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Wiedziałam że zawsze można na Was liczyć👌🙌

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 października 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku ja tez tu siedze i czekam :)

    Ochmanko a jestes juz umowiona na wizyte?

    Ja mam troche stresa, bo msla sie chyva przekrecila (tam mi sie wydaje ze jest w pozycji "wyjsciowej"), ale cos malo ja czuje :/ nie jest tak ze w ogole wiec w totalna paranoje jeszcze nie wpadam, ale chyba wolalam juz jak mi nie dawala spokoju tymi kopniajami :/
    Babie nie dogodzisz.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 5 października 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za ten poślizg, my jeszcze w szpitalu.

    A ja mam jakiś zjazd emocjonalny, bez kitu wczoraj łzy mi leciały na przemian z radością. Dziś to samo, jak jakaś nienormalna :/

    Ginekologicznie u mnie wszystko okej, brzuch mam miękki ale i tak ledwo chodzę. Franio w zwiazku z tym że był ułożony pośladkowo ma inny kształt główki niż inne dzieci. Ale to podobno z czasem ma się unormować. Przystawiam go do piersi i całkiem ładnie mu idzie, chociaż nie wiem czy jest okej, bo po kilku minutach zasypia. Ale w nocy miał mokra pieluszkę wiec zakładam że coś tam pije. Ma crp 6, a graniczna wartość żeby moc wypisać to 5 :( także czekam i modlę się żeby spadło bo już chce do domu.

    Przepraszam za te smęty, chyba potrzebuje ojojania...


    6573005e9d4f.jpg

    Franio jest przepięknym chłopcem, kocham go nad życie 🥰 wrzucę Wam fotkę jak ogarnę jak to zrobić z telefonu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 13:18

    Cabrera, frezyjciada, Yoselyn82, Cheresta, Ochmanka, Achia, nowa na dzielni, Kaczorka, Aga9090, Lunaris, Bajkaaa, Izape_91, by7mistake, Kotowa, sliweczka92, JustynaG, Jedna_z_Wielu, Rucola, blue00, Bunia86 lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 października 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku ojojoj.. no biednas Ty, ale mam nadzieje, ze jak hormony sie unormuja to i Twoje samopoczucie sie poprawi. Poki co daj sobie czas na dojscie do siebie i oswojenie z sytuacja i nie miej do siebie zalu, ze przechodzisz to akurat tak a nie inaczej. Tylko pamietaj, ze jak nie przejdzie to nie mozna tego bagatelizowac.
    Tulaj swoje malenstwo i oby to srp spadlo zebys mogla odpoczac w swoim domu, w swoim lozku.
    Sciskam Cie mocno.

    bazylkove lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku trzymam kciuki za spadek crp i wyjście do domu!
    Spadek formy i płacz jest normalny. Ja też ciągle ryczałam, albo się wkurzalam o pierdoły na męża już w domu. Daj sobie czas, Twój organizm odwalił kawał roboty, hormony szaleją, ale z czasem wszystko wróci do normy :)
    A jeśli Franek pije i zasypia i nie płacze, to najprawdopodobniej mleczko leci i wszystko jest w porządku :) a położne w szpitalu w porządku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 12:48

    bazylkove lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 października 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku przede wszystkim serdecznie gratuluje!

    Zjazd w szpitalu to niestety dosc częsta przypadłość, w domu będzie od razu lepiej. Gdzieś nawet czytałam, zw najgorsza jest trzecia doba. Crp 6 nie jest źle, myślę, że będzie spadać ładnie. Przy infekcjach ucha/pęcherza moczowego (najczęstszy powód podwyższonego crp u noworodkow) poziom zazwyczaj jest wyższy. Trzymam kciuki za szybkie wyjście. Ja po porodzie syna zostałam w szpitalu tydzień i też mi było ciężko mimo ogromnej radości towarzyszącej jego narodzinom. Poza tym trafiłam wtedy na całkowity zakaz odwiedzin i byłam zupełnie sama (dobrze, że chociaż rodzilam z mezem). Do męża pozniej dzwoniłam i płakałam, że już chce do domu, nawet nie mógł do nas przyjść przez epidemie grypy). Trzymaj się dzielnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 12:56

    bazylkove lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove, gratulacje ❤️❤️
    I oczywiście pozwól sobie na wszystkie emocje...najważniejsze, to wyjść ze szpitala. W domu powinno się wszystko unormować :)
    Trzymajcie się ciepło 😊

    bazylkove lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 5 października 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękny ❤ takiego Supermana mi przypomina z tą rączką do przodu
    O samopoczuciu po porodzie się nie wypowiem, ale mam nadzieje, że szybciutko was wypisza i w domu się wszystko unormuje 😊

    bazylkove lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku! Brawo dzielna mamo, jesteś wspaniała-pamietaj o tym! I nie wstydź się prosić o pomoc w razie czego :) Franio cudny! Z główką dla uspokojenia możesz poprosić o usg główki, najlepiej szwów. Aczkolwiek ja przewrażliwiona jestem teraz, bo gdyby mi ktoś o kraniostenozie powiedział jak tylko mały się urodził, to dawno by był po operacji endoskopem i nie mięli byśmy tych wszystkich przejść, a potem blizny przez całą główkę. Teraz jestem mądrzejsza i w razie jakbym kiedykolwiek miała jeszcze bobasa, to będę od razu prosić o usg szwów.
    Jak maluch moczy pieluchy to jest ok ;)

    Edit: ja nadal czekam na tą paskudną @ , 35dc i jeśli to był cykl bezowu to sobie jeszcze znając życie poczekam... :/ Eeeh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 16:48

    bazylkove lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 października 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku dopatrzylam die zdjecia :) slodki maluszek :)

    Frez a moze skoro malpy nie ma to owu byla w innym terminie?

    bazylkove lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń bardziej obstawiam cykl bezowu, bo śluzu jak na lekarstwo :/

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 października 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylku Franio jest prześliczny <3 i udało Ci się zrobić bardzo fajne zdjęcie :) <3

    Na pocieszenie powiem Ci z medycznej półki że taki zjazd ma nawet swoją nazwę: "syndrom dnia trzeciego" (Agulineczka też o tym wspomniała). Także nie żałuj sobie- masz ochotę to płacz ;) To wszystko tylko hormony- przejdzie ;)
    Jak rodziłam mojego Frania to niefajny pan doktor (który mnie odesłał ze szpitala w 42 tyg ciąży) wybrał sobie właśnie ten dzień żeby mnie ochrzanić na wizycie przy wszystkich lekarzach i położnych. Wyłam jak głupia i nie mogłam się w ogóle opanować :P

    Cabrerka a jak Wy się macie?

    Frazku może to stres? dużo teraz masz na głowie :( mam nadzieję że jak już przebrniecie przez etap szpitalny to będziesz miała piękne ksiażkowe owulki a małpiszony szybko Cię pożegnają na 9 miesięcy :)

    bazylkove lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 889 890 891 892 893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ