X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 września 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By na ruchliwość bym spróbowała tej Himalai Speman, nam chyba pomogła. Co jak co, ale Hindusi w robieniu dzieci są dobrzy ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 września 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ruchliwosc pomaga L arginina, kofeina i jesli gestosc i lepkosc jest duza to rozrzedzenie (duzo wody i ewentualnie jakis syropek na kaszel)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 września 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 tak na szybko patrząc to Kiry mamy bardzo podobne też masz 1 ds z najważniejszych implantacyjnych, popatrzę w domu na spokojnie

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 27 września 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, a czy Ty nie miałaś wczytaj wizyty u P?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 września 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 emkoi zapodaj dietę na poprawę nasienia :) a jak nie to chociaż wprowadźcie olej z czarnuszki i sok pomidorowy w codziennej diecie!

    71cec015afc6.jpg

    Ja mam takie, a te wypisane na dole to te niby najważniejsze implantacyjne a te dl podkreślone też niby ważne wiec zobacz jakie mam braki.

    By7 właśnie jedziemy do Łodzi :)

    A ja czekam na ostatni wynik bety!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kciuki za wizytę!

    U nas źle... Bardzo źle... Florian ma katar... Muszę odwołać operację 😭

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, cudna stopka ❤️❤️
    Tak się cieszę, ze wszystko w porządku :)

    Iza, powodzenia u P.✊✊

    A jak już jesteśmy przy stopkach, to zamelduje tez i tutaj, ze 22.09. przywitaliśmy Stasiowe stopki, które mimo niewielkiej wagi są imponujących rozmiarów ❤️
    4359bd039e39.jpg

    frezyjciada, Cheresta, Achia, DzulkaJ, Malgonia, nowa na dzielni, Rucola, Yoselyn82, Izape_91, golonat, Ochmanka, Lunaris, Salome lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie paluchy długaśne! Cudo! Cabrerka jak Wam po tej stronie brzuszka?
    Całuje stopeczki Staśkowe😘😘😘 zaraz się tu Malgonia zleci do całowania, bo ona ma fisia na punkcie niemowlęcych stopek 😅

    Cabrera, Izape_91, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 września 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez 🙁🙁🙁 i co teraz? Znowu przekładanie?:(


    Cabrera cudne stopiczki 😍😍😍😍
    Beta 2363 ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 15:01

    Mama_Werki, frezyjciada, Achia, DzulkaJ, Kaczorka, Aga9090, nowa na dzielni, Cabrera, sliweczka92, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza!!! Różyczka zadomowiła się na dobre! Becisko piękne!!!
    Co do operacji, to niestety.... Będę dzwonić niedługo do naszego lekarza prowadzącego, niech on coś zaradzi co teraz... Bo to, że go nie zakwalifikują anestezjolodzy to ja wiem już teraz, że nie ma wcale po co jechać w poniedziałek

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 września 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oto jestem... az mi dech zaparlo.
    Te palusie, te pulchne stopki.. oj by ciocia zacalowala :*
    Jak sie czujesz?

    Frez no nie wiem co powiedziec. Juz taka mialam nadzieje, ze sie uda tym razem. To jakis koszmarny pech :(

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ♥️♥️♥️

    Frez kurczę, przykro mi ;/ a i tak musicie jechać w poniedziałek? Może jest szansa że to id zębów i do ndz zniknie ten katar?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia udało mi się dodzwonić do naszego lekarza. Mam dać znać po wizycie u pediatry, jeśli to nie infekcja,to mam zabrać zaświadczenie i mieć nadzieję, że z tym zaświadczeniem zakwalifikują go do operacji. A jeśli infekcja, no to niestety, anestezjolog chce min 3tygodnie bez żadnej infekcji (co w obecnym stanie pogodowym jest mało realne). Ale mam dzwonić do niego i to on poszuka terminu. Sam otwarcie powiedział "wie Pani, szczerze to zależy na kogo trafimy, bo jak trafi się anestezjolog, który ma dzieci, to on wie, że tych ram nie trzeba tak sztywno trzymać, a jak na takiego co ostatnim razem, no to wiemy jak to się skończyło".
    Facet jest wspaniały, ale nie ma wpływu na wiele rzeczy, nie jest też stanowczy, żeby tupać nogą tam gdzie i kiedy trzeba, taki potulny jest no, nawet głos to ma taki ciepły...
    Nie wiem jak to będzie.... Zobaczymy co powie jutro nasz pediatra. Gorzej, że ze mną gorzej, a jestem sama z chłopcami i serio ledwo patrzę na oczy, kręci mi się w głowie... Chyba z tych nerwów...

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 września 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez- trzymam kciuki za Florkowy katar, a właściwie jego pochodzenie! Mam nadzieję, że od zębów, a nie jakiejś jesiennej infekcji.
    Za to dla Ciebie dużo sił... I oby chłopcy dali pospać, bo myślę, że i na stres, i na chorobę sen może być najlepszym lekiem :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocno trzymam kciuki!!

    Izape jak wizyta w Łodzi?:)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 września 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam kciuki Frez żeby się udało to już załatwić i mieć z głowy ten stres!

    Ja tak tylko na szybko bo byłam dzisiaj na wyjeździe slubowym i mam 1% energii, zaraz padnę na pysk, idę spać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 21:16

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia, piękna beta :) Jak wizyta??

    Frez, tak bardzo chciałabym, żeby tym razem wszystko poszło gładko...to musi być dla Was niewyobrazalny stres...tak jak Reset pisze, pamiętaj w tym wszystkim o sobie!!

    A my od dziś w domku: mieszanka szczęścia, radości, podekscytowania, ale i lekkiego stresu jak to będzie ;)
    Wiec podobnie jak Nowa, padam dziś z nóg :)

    Malgonia, reset lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 września 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Cabrera, Staiso cudny, stopki do zjedzenia! Tez mi się podoba to imię :). Wyobrażam sobie ile emocji jest przy zabraniu maluszka do domu, poradzisz sobie se wszystkim świetnie :)

    Właśnie, jak tam Iza?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 września 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera cudne stopki 😀 małe jest piękne..

    Frez i jak sytuacja?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 września 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Po wizycie same pozytywne wrażenia. Dr P. Naprawdę fantastyczny człowiek. Patrząc na wyniki kir zlecił accofil po 1/4 ampułki dziennie i co 4 dni morfologia do kontroli i co jakiś czas beta i USG żeby sprawdzić czy wszystko ok. Jak zapytałam co jak się nie uda znowu to powiedział że absolutnie nie mogę tak myśleć i o 15.37 (popatrzył na zegarek która godzina☺️) mam wyłączyć źle myśli :) no i czuję teraz spokój i zaczynam się cieszyć, chyba powoli mogę.


    Dzisiaj będzie pierwszy zastrzyk z accofilu i się trochę boje, bo lekarz mówił że może boleć mnie po tym kręgosłup i biodra i żebym brała od razu apap przed zastrzykiem. A mąż mi zaprosił dzisiaj gości, no nie wiem co ja zrobię.... Zastrzyk późnym popołudniem. Muszę dzielić dawkę na 4 części i robić insulinowkami zastrzyki. Będzie zabawa.

    A dzisiaj zaczynamy 6 TC 😍

    Achia, nowa na dzielni, Malgonia, by7mistake, Cabrera, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ