X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 21 września 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZiewczyny, chyba znalazłam pierwszy raz tętno na detektorze! 🤗 już myślałam ze nie znajdę o najechałam pierwszy raz na miejsce, gdzie było słychać na bank bardzo szybkie serce, nie jakieś szumy tylko galop, tętno pokazaywalo jakoś 160? SZybko wyłączyłam z nerwów :D Jeeee! :)

    reset, Achia, Izape_91, Cabrera, Kaczorka, Yoselyn82, Anna Stesia, Lena21, Ochmanka, Gosiek1993, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 21 września 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    DZiewczyny, chyba znalazłam pierwszy raz tętno na detektorze! 🤗 już myślałam ze nie znajdę o najechałam pierwszy raz na miejsce, gdzie było słychać na bank bardzo szybkie serce, nie jakieś szumy tylko galop, tętno pokazaywalo jakoś 160? SZybko wyłączyłam z nerwów :D Jeeee! :)
    Gratuluję ;D w tym to chyba trzeba nabrać wprawy. Ja sobie obiecałam że żadnego detektora dla nie kupię, ale pewnie mi się zmieni.

    Wrzucam Wam obiecuje że ostatni test :D uspokoił mnie po tych plamieniach. bordo już przebija 😍


    94c64060ea89.jpg

    Aga9090, nowa na dzielni, Achia, Cabrera, Kaczorka, frezyjciada, Yoselyn82, Beti82, Kotowa, by7mistake, Anna Stesia, golonat, Mama_Werki, Ochmanka, sliweczka92, Jedna_z_Wielu, Gosiek1993, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuśka jak się dziś czujesz?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Izuśka jak się dziś czujesz?
    Dziękuję Frez że pytasz ♥️ czuję się dobrze, o ile wczoraj coś tam mnie ciągnęło,zaklulo tak dzisiaj spokój, plamienie mam wrażenie że już się kończy powoli - w sensie za każdą wizyta w toalecie jest coś na papierze, ale to nic co by mnie niepokoilo. Śluz jest lekko brązowy, myślę że to jeszcze piątkowe pozostalosci. Zrobiłam ostatni test, który jest ciemniejszy od wczorajszego, więc się trochę uspokoilo.

    Nie dawały mi spokoju te Kiry więc wysmarowalam maila do P. Nie liczę że odpisze, ale może jakimś cudem? Ciągle mnie dręczy ten accofil, boje się że robię za mało. Nie mogę stracić tego groszka...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze.... Że Groszek jest na tyle silny, że sobie poradzi! Dobrze, że napisałaś tego maila, zawsze jest jakaś nadzieja, że przeczyta i odpisze :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 22 września 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że tak wpadam do Was z ex testerek, ale Iza ja miałam plamienia prawie przez 3 tygodnie z małymi przerwami od pozytywnego testu, a teraz już 22 tc i wszystko ok, wierzę więc mocno, że u Was będzie dobrze <3 trzymam kciuki

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 września 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Wybaczcie, że tak wpadam do Was z ex testerek, ale Iza ja miałam plamienia prawie przez 3 tygodnie z małymi przerwami od pozytywnego testu, a teraz już 22 tc i wszystko ok, wierzę więc mocno, że u Was będzie dobrze <3 trzymam kciuki
    Dziękuję Lena ♥️ już miałam się chwalić że przeszło, ale byłam w toalecie i znowu jest lekkie plamienie, ale chyba jest świeże bo ma inny kolor

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a robisz jutro betę?
    Ja niestety nie znam się na połączeniu heparyna plus plamienia, ale wierzę, że to od tego i Groszek ma się dobrze i się wgryza :*

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 września 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera urodziła! :) Staś na świecie

    Angelika1313, Malgonia, by7mistake, szona, Ochmanka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 września 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj takie odruchy wymiotne cały czas od rana, ze pierwszy raz nie poszłam do prący. Mam mniej mdłości ale ten odruch jest co raz mocniejszy, mam nadzieje, ze zacznie ciut przechodzić powoli

    Izka czekamy na betę :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 września 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa nie chce Cie martwic, ale moze byc roznie ;)

    Ide na exy szpiegowac <3


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 września 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, mam nadzieje, że nie będzie mnie trzymało, serio. Chociaż te objawy jednak mi pomagają chyba psychicznie przetrwać ten pierwszy trymestr :). Małgon, a jak często używasz i wcześniej używałaś detektora? Kurde najchętniej bym teraz codziennie chwilę podsłuchała ale nie wiem czy powinnam ;P Czy to nie szkodliwe

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza masz już wyniki?

    Nowa chyba mamaginekolog pisała na ten temat, tylko zastrzel mnie, ale nie pamiętam jakie wniosku tam były 🙊 skleroza!😱

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 września 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 434♥️♥️♥️

    Angelika1313, Malgonia, bazylkove, by7mistake, Aga9090, frezyjciada, nowa na dzielni, Ochmanka, Achia, Kotowa, sliweczka92, Jedna_z_Wielu, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 września 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia no cos pieknego :) dzidzia za nic ma sobie kiry, plamienia i inne takie. Ciocia sle buziaki dla kropeczki.

    Nowa ja w sumie mialam szczescie, ze nudnosci mialam do pierwszych w miare regularnych ruchow. Detektor tez dostalam jakos w 18 tygodniu wiec pare razy sprawdzilam, ale slabo mi szlo. Szybciej bylo wypic kawe i poczekac az sie mala ruszy.
    Zobaczysz jeszcze ze dwa-trzy tygodnie i zaczniesz dzuc ruchy. Bedziesz sie zastanawiala czy to to czy nie ale bedzie Cie to uspokajac (nawet jesli finalnie okaze sie ze to byly jelita). Tak czy inaczej zobaczysz jak czas przyspieszy.
    Ja mam termin za 3 miesiace! Ala dzis wazy rowny kilogram :)

    Izape_91, nowa na dzielni, DzulkaJ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 23 września 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza,no pięknie rośnie!

    Dziewczyny, co mogę zbadać w 7dpo? Będę dzisiaj prawdopodobnie koło labu, wiec wpadłabym zbadać proga i zastanawiam się co jeszcze. Dupek nie wpływa na wynik? Dziś u mnie temp. 36,55 :o niestety nie mam za bardzo się do czego odnieść bo od piątku mialam temperaturę podwyższoną od przeziębienia, ale powątpiewam w ogóle w tą moją owulację

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza😍 Różyczka/Różyczek ma w nosie plamienia i kiry! Jesteś w ciąży i ona/on zamierza mieszkać w Twoim brzuchu, aż do momentu kiedy będzie mu za ciasno😊

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 września 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecudnie Iza, wiedziałam że beta będzie wypas! :)

    Frez - właśnie wiem, że pisała, że nie powinno się ogólnie słuchać serca przed 8 tygodniem ciąży (nawet u lekarza). A o detektorze nie wiem właśnie, czy coś mówiła, nie widzę :)

    Malgonia no czas leci jak szalony w cudzych ciążach :D. Ja muszę przyznać, że odkąd znalazłam tętno i wiem, gdzie jest dzieć, to raz dziennie muszę go znaleźć ;P, potem postaram się tak nie robić, ale przed tymi prenatalnymi po ponad 3 tygodniach od ostatniego USG to jest coś, co daje mi naprawdę mocną wiarę w to, że pasażer tam faktycznie w środku siedzi i ma się dobrze ;).

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 września 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 dupek nie wpływa, tylko luteina :)
    Możesz zbadać estradiol jeszcze żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł ładnie

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape w pt wizyta? Beta pewnie będzie powyżej 1000 więc coś już powinno być widać :) tak mówił mój ginekolog :)

‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ