X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 września 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Izape w pt wizyta? Beta pewnie będzie powyżej 1000 więc coś już powinno być widać :) tak mówił mój ginekolog :)
    Tak jest :) w piątek o 20.30 ♥️

    Achia, Kaczorka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Dziewczyny prośba o poradę, 8dpo, mam test z czułością 20, wstrzymać się jeszcze ? Jakie są Wasze doświadczenia ?
    Dodam że nie mam możliwości zrobienia bety w tym tygodniu.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 września 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dpo jest mniejsza niż 50% szansa, ze coś się pokaże, min 10-11 najlepiej

    Laski umieram, mam takie torsje od kilku dni ze ledwo żyje :P nie wiem czy to szok organizmu po aktywowania się łożyska, czy co? Może mam nadmiar proga teraz? Mam nadzieje, ze niedługo mi przejdzie bo ciut się mecze :P

    Trzymajcie proszę kciuki, jutro wieczorem mamy prenatalne 🙀

    Izape_91, by7mistake, Malgonia, Cabrera, Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    8 dpo jest mniejsza niż 50% szansa, ze coś się pokaże, min 10-11 najlepiej

    Laski umieram, mam takie torsje od kilku dni ze ledwo żyje :P nie wiem czy to szok organizmu po aktywowania się łożyska, czy co? Może mam nadmiar proga teraz? Mam nadzieje, ze niedługo mi przejdzie bo ciut się mecze :P

    Trzymajcie proszę kciuki, jutro wieczorem mamy prenatalne 🙀
    Nowa już prenatalne ? Ale to leci !!!

    Udało mi się załatwić termin u Paśnika na piątek. Jadę, może da mi ten accofil. Zobaczę co powie, wolę zrobić za dużo niż za mało. Nie mogę przestać myśleć o tych kirach😖

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 24 września 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, kciuki zaciśnięte!

    Odebrałam dzisiaj wyniki z Prokocimia, nie znam się za bardzo, ale KIR bx, allo mlr 2,5 %. nie wiem co mam o tym myśleć ale wiem ze dobrze nie jest. Kurcze juz boje się robić badania, bo jakie nie zrobię to z każdego wyniku dostaję po glowie:(

    Iza, jak patrzę teraz na Twoja stopkę, mogłabym zrobić prawie kopiuj -wklej. Mam nadzieje ze u mnie, tak jak u Ciebie pojawi się kiedyś taki suwaczek :)
    Accofil będziesz brać po to żeby organizm nie walczyl z Twoją Różyczką ?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 września 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 tez mam taka nadzieje. Chyba zaczne Ci juz cos wirusowac :)

    Nowa kciukam mocno. Nudnosci maja to do siebie ze jak Ci mina to bedziesz sie martwic ;) wiec zycze by byly do opanowania :)

    Iza ja mysle ze Wam to juz nikt nie jest potrzebny i dzidek tam w nsjlepsze sie zadomowil.

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa współczuję... Widziałam się ostatnio z dziewczyną mojego brata ciotecznego, 30tc a ona wymiotuje jak kot... Już 5 razy była w szpitalu na kroplówkach, nawet po herbacie wymiotuje, schudła 10 kg, leki, które jej lekarz przepisał na wymioty nie działają, ja nie wiem czym ta dziewczyna żyje... Chyba powietrzem... Masakra! Ale dziecko okaz zdrowia, ciąża książkowa (pomijając ten spadek wagi).
    Mam nadzieję, że jeszcze trochę i przestanie Cię męczyć.

    Izuś ja jakoś jestem spokojna o tą Różyczkę.... Myślę, że zadomowiła się na dobre i leje ciepłym moczem na te Twoje kiry! Serio! Ściskam 😘

    By7! Jesteś silniejsza niż myślisz i jeszcze wiele dasz radę udźwignąć, ale mocno wierzę, że jesteś już blisko szczytu tej góry i jedno wyciągnięcie ręki i dostaniesz tą upragnioną ciążę. Zobaczysz! 😘

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 września 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7- myśl o tych badaniach inaczej... dzięki nim znasz kolejnych wrogów i wiesz, co trzeba będzie włączyć, by ciąża się pojawiła. Popatrz - jakiś rok temu o tej porze obie, praktycznie co miesiąc, narzekałyśmy na brak owulacji. Po czym i na mnie, i na Ciebie znalazł się sposób! Teraz na wszystkie kiry i inne badziewia doktor P. (ten nasz, krakowski) oraz być może dr P. z Łodzi znajdą sposób :* Pomyśl sobie, że dopiero teraz Twój zarodek będzie miał prawdziwą szansę na implantację, więc to de facto tak jakbyś zerowała licznik starań :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 września 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 ale Ty nigdy nie byłaś w ciąży? To badanie allo wtedy nie ma ponoć sensu i wychodzi nawet 0% . A pokaż te swoje Kiry? W sensie te obecne i nieobecne ? Ja mam bx i Cabrera, i nie mamy implantacyjnych i ciąża jest. Głowa do góry :* krzywe robiłaś ??

    Wiem dziewczyny też mi się wydaje że będzie dobrze, ale cholera zawsze jest na niepewność... Wiecie same, to już 3 lata więc się boje :( to tylko z ostrożności.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 września 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 to może warto zastosować też właśnie tą dietę? Ja mam wrażenie, że z tymi Kirami jest jak z mutacjami, że utrudniają zajście ale przy silnej ciąży, która trafi się z silnego plemniora na suplach i dobrego jajka te wszystkie małe utrudnienia przezwycięża. Więc warto się suplementować, wzmacniać ile się da. Leki też oczywiście brać, ale te wszystkie straszne diagnozy znaczą tyle, że nie zachodzimy w ciążę od pierwszego, czy drugiego strzału tylko najczęściej po kilku latach walki :/

    Dzięki dziewczyny za wsparcie, kurcze chyba pierwszy raz się nawet trochę bardziej cieszę niż boję przed tą wizytą, przeraża mnie to. Mam nadzieje, że nie będzie tak że się pewniej poczułam a tu nagle coś się wydarzy :/. Liczę na same dobre wieści dzisiaj :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 września 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa juz sie nie moge doczekac Twojej wizyty. Ciekawe czy poznasz juz plec :)

    A co do mdlosci to probowalas imbiru? Ja fanka nie jestem, ale w tych najtrudniejszych momentach to nic tak dobrze nie dzialalo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 września 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kciuki :* !!! Musi być dobrze! Też uważam jak Ty że jakoś ciąża silna to nic nie ruszy, ale lepiej dmuchać na zimne:) stąd ta konsultacja w razie w. Wolę usłyszeć od lekarza który ma doświadczenie czy leki są potrzebne czy nie. Jakoś to będzie !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 września 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok!!! 🥳 Napisze potem więcej! Ps. Chyba chłopak 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 19:27

    Izape_91, Achia, Yoselyn82, Kotowa, Aga9090, Malgonia, by7mistake, frezyjciada, Jeżowa, golonat, Kaczorka, szona, Angelika1313, Cabrera, Rucola, Lunaris, Salome lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa - gratulacje!! Cieszę się, że wszystko dobrze :) na kiedy masz termin porodu?

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 września 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Wszystko ok!!! 🥳 Napisze potem więcej! Ps. Chyba chłopak ;)

    ciesze sie bardzo :) suuuper chlopaki sa super :P

    nowa na dzielni, golonat lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7334d512c6b0c0aemed.jpg

    8f3c96e5d6dd68e6med.jpg

    108ad2d6caa123demed.jpg

    Moje ulubione jest zdjęcie stópki ❤️. Nie mam jeszcze wyników Pappy, ale usg bez zastrzeżeń :)

    Achia, Yoselyn82, Kotowa, Aga9090, Malgonia, frezyjciada, Jeżowa, golonat, Kaczorka, Angelika1313, Cabrera, Rucola, summer86, Lunaris, Salome lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 września 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa zdjecia cudne i piekna pamiatka :P tez mam zdjecia stopki i potwierdzenie ze chlopak :D

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 września 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no cudnie :) a zdjecie do rameczki. Przepiekne. Juz widac, ze bedzie kawal przystojniaka. Ale najwazniejsze ze zdrowy. Teraz zrob ufff i ciesz sie tym pieknym stanem.
    Teraz to juz nim sie obejrzysz to brzuszek Ci urosnie a to kopniaki beda.. zobaczysz czas sie zagnie od dzis :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ❤❤❤ to teraz możesz spokojnie wybrać imię dla tego kawalera!

    nowa na dzielni, Achia lubią tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 26 września 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, przecudowna wiadomość! <3

    Macie rację dziewczyny, lepiej znać wroga żeby widzieć jak go pokonać. Chociaż póki co w 10 dpo na teście bielutko:P

    Izus, dla Ciebie KIRy :)
    cf4df8c2894c.png

    A Emkowi na obnizona ruchliwość np fertilman?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2019, 07:42

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
‹‹ 885 886 887 888 889 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ