Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika moje cycki były jak bomby wodorowe gotowe w każdej chwili do wybuchu..a sama grawitacja sprawiała ból! W ciągu miesiąca urosły prawie o dwa rozmiary (!). Po 12 tyg się uspokoiło, a od dwóch dni znów się zaczyna..Kaczorka ma rację- rządzą się swoimi prawami ;-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, to normalne. Ja od 10 tc musialam spac w staniku sportowym, mam wiekszy biust a jeszcze dodatkowo zrobil sie nabrzmialy. Tak mnie w nocy cycki bolaly a jak musialam wstawac do synka to moj sie smial ze mnie ze musialam je rekoma podnosic bo jakos nie moglam ich ogarnac ;) chyba z 2 miesiace musialam tak spac. Teraz sa nabrzmiale ale narazie nie bola

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, to to jeszcze będzie tyle trwać? Zgroza. Ja mam straszny problem z kotem teraz - najbardziej lubi kłaść mi się na piersiach i wciskać łebek w szyję. Zanim się ułoży to mnie musi udeptać. A teraz ja wpadam w panikę jak tylko kot nadchodzi - strach, że wskoczy mi na brzuch albo prosto na te obolałe cycki.

    Dziękuję Wam za odpowiedzi!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak kot poczuje ciąże to sam odpuści;-) mój york wciąż wskakuje, ale zaraz schodzi, bo czuje, że dziecko się zaczyna ruszać..a ono dziwnie go wyczuwa i zaraz zaczyna "pukać" od środka hihi :-) zwierzęta czuja takie cudowności ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 12:02

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży mój kot uwielbiał jak kladlam się na boku. Brzuch był już spory, więc robiła mu się piękna "poleczka" do spania :-)

    Nika a cycki faktycznie żyją własnym życiem. Czasami po kąpieli nie mogę ich wytrzeć, bo bolą, pieka itd.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wilku mowa:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/548b8b7a79a4.jpg

    Bocianiątko, Lusesita, Ruth, Flowwer, Sarna84, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ale śliczny <3

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka rodzina idealna i już myśl nad jej powiększeniem ;) - łatwo nie jest.


    Nika mnie piersi praktycznie nie bolą ale kot( ma na imię Cycu) i małżonek wręcz te wie brodawki hołbią hahahah

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kot jest bezimienny i bezpłciowy. W teorii jest to kocica - tylko samice mają takie futerka (tzw szylkretki), ale w praktyce jest to prostu Kot.

    W ciąży bardziej mnie lubi niż wcześniej, chyba dlatego, że mam wyższą temperaturę i lepiej grzeję :)

    Bocianiątko, Rucola lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja? Nic.
    Jeszcze będąc z ex zaprosiliśmy znajomych do mnie do domu.
    Więc sprosil ich do mnie. Mi było głupio, bo nie chciałam nikogo zostawić na lodzie z planami sylwestrowymi. I gdyby nie Ci ludzie, którzy naprawdę są w porządku, ale tak do końca nie zdają sobie sprawy z tego jak on mnie traktuje to bym wszystkich wyrabala z domu.
    Cały wieczór przesiedzialam chora z synem na podłodze i bawiliśmy się autkami.
    Co jakiś czas wychodziłam do kuchni, a tu Mikołajowi kolację albo coś.
    Nawet z nimi za bardzo nie rozmawiałam.
    Mój ex doprowadził się do takiego stanu, że zamiast sprzątać po gościach w razie konieczności narobił największego syfu.
    Ja płakałam już z nerwów..
    O północy wyszliśmy na fajerwerki. Wróciłam z nich już sama z synem do domu. Musiałam wszystko wysprzatac, plecy bolały tak, że wyc się chciało.
    A dajcie spokój. Ale mi to otworzyło oczy na ten nowy rok. Trzeba być nieziemskim skurwysynem. :)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, ja bym niestety była twarda i odwołała imprezę :/ nie powinnaś teraz skakać koło gości i sprzątać po nich, bo i tak masz sporo na głowie, a głównie powinnaś odpoczywać.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dziad.. Aiwlys - życzę Ci byś była bardziej stanowcza i bezwzględna w stosunku do niego i mu więcej nie ulegała.
    Znajdź w sobie taką siłę w tym roku :*

    My się dziś na noworoczny spacer wybraliśmy i mąż przy okazji zdrapkę kupił. I wygraliśmy 50zł :)
    Więc pierwszy dzień nowego roku póki co jest na plusie :)

    Flowwer - powiększenie rodziny to jeszcze nie tak szybko ;) najpierw trochę Luśkę porozpieszczamy :p

    summer86, Flowwer, aiwlys lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymiękłam

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5937610045

    Rucola, Ruth, Bocianiątko, Kaczorka, Bajkaaa, JustynaG, mi88, pilik lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Kaczorka ja? Nic.
    Jeszcze będąc z ex zaprosiliśmy znajomych do mnie do domu.
    Więc sprosil ich do mnie. Mi było głupio, bo nie chciałam nikogo zostawić na lodzie z planami sylwestrowymi. I gdyby nie Ci ludzie, którzy naprawdę są w porządku, ale tak do końca nie zdają sobie sprawy z tego jak on mnie traktuje to bym wszystkich wyrabala z domu.
    Cały wieczór przesiedzialam chora z synem na podłodze i bawiliśmy się autkami.
    Co jakiś czas wychodziłam do kuchni, a tu Mikołajowi kolację albo coś.
    Nawet z nimi za bardzo nie rozmawiałam.
    Mój ex doprowadził się do takiego stanu, że zamiast sprzątać po gościach w razie konieczności narobił największego syfu.
    Ja płakałam już z nerwów..
    O północy wyszliśmy na fajerwerki. Wróciłam z nich już sama z synem do domu. Musiałam wszystko wysprzatac, plecy bolały tak, że wyc się chciało.
    A dajcie spokój. Ale mi to otworzyło oczy na ten nowy rok. Trzeba być nieziemskim skurwysynem. :)
    Kochana nie obraź się, ale od dłuższego czasu czytam o wybrykach Twojego faceta czy tam ex-faceta i mam wrazenie że jesteś w jakiś sposób od niego uzależniona. Wszystkie czytamy jak Cię traktuje i zachodzimy w głowę jak można być z takim kimś, a Ty cały czas w jakiś sposób do niego wracasz. Wiem, ze macie wspólne dziecko, które połaczyło Was na zawsze, ale nie musisz znosić jego zachowań... Z tego co się orientuję, to masz szanse i możliwośc na samodzielność wiec nie rozumiem Twojego zachowania. Nie obraź się, ze to piszę,ale cały czas swoim zachowaniem pozwalasz mu na to, zeby Cię traktował tak jak potrafi. Jesli faktycznie przejrzałaś na oczy to świetnie, ale patrząc się na historię Twojej ciąży nie do końca wierzę że to koniec...

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wymiękłam

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5937610045
    Flo widziałaś co się dzieję na testowaniu?? To Ty nas wszystkie tak pięknie pociągnęłaś :) Jeszcze Boćka, Nową i Lunaris musisz urobić :)

    Bocianiątko, mi88 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Flo widziałaś co się dzieję na testowaniu?? To Ty nas wszystkie tak pięknie pociągnęłaś :) Jeszcze Boćka, Nową i Lunaris musisz urobić :)
    Cały czas jestem ;) czekam na resztę dziewczyn :D Trzeba mocno wierzyć że przyjdzie ten dzień.

    Rucola lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się w nowym roku ;)
    goście pojechali można chwilę odetchnąć
    U mnie mdłości dziś mniejsze, ale jadłam w nocy. Boję się tylko, że jak tak będę ciągle jeść, by mnie nie mdliło i bym nie wymiotowała to za chwilę będą jak kuleczka ;)

    Aiwlys mam podobne zdanie do Rucoli, teraz nic nie jest ważne żadni znajomi tylko ty i dziecko. A na tego dziada już dawno na Twoim miejscu bym nie patrzyła ( musisz się tego trzymać, a nie tylko o tym mówić)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 17:40

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, moim jedynym objawem ciążowym są nabrzmiałe piersi. Jeśli mogę, to chodzę bez stanika :P a mój M jest rozanielony :D

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys ja nie będę oryginalna mam to samo zdanie co dziewczyny ,mam wrażenie że ty nadal boisz się sprzeciwić i robisz co on chce a potem sama przed sobą się usprawiedliwiasz zdecydowałaś o rozstaniu już jakiś czas temu znajomi mieliby dużo czasu żeby wymyślić coś innego ,pozatym domówka u znajomych to nie są jakieś wybitne plany . Wystarczyło ich powiadomić że masz problemy z ciąża i musisz leżeć i bardzo ci przykro ale imprezę trzeba odwołać. Co to wogole za znajomi są jak przyszli do ciebie widząc że jesteś w ciąży wybawilam się i wyszli nikt nie pomógł? Nie zaproponował że pomoże ogarnąć? Przecież w kilka osób zebrać wszystko chociaż z grubsza to moment . Może jakby zobaczył że goście pomagają to by mu głupio było i też by ruszył dupę. Powiedz mi jak to dziecko ma zdrowo rosnąć jeśli co rusz to mu fundujesz taki stres? Ty masz leżeć i pachnieć a nie robić za służąca na imprezie sylwestrowej swojego ex. W życiu nie ma że tak wyszło to ty decydujesz o tym co cię spotyka pamiętaj o tym i nie daj się wykorzystać na przyszłość ,to ty jesteś najważniejsza ,ty i dzieci nikt inny ani ex,ani znajomi,ani opinia publiczna

    mi88, Rucola, olik321, JustynaG lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Kochana nie obraź się, ale od dłuższego czasu czytam o wybrykach Twojego faceta czy tam ex-faceta i mam wrazenie że jesteś w jakiś sposób od niego uzależniona. Wszystkie czytamy jak Cię traktuje i zachodzimy w głowę jak można być z takim kimś, a Ty cały czas w jakiś sposób do niego wracasz. Wiem, ze macie wspólne dziecko, które połaczyło Was na zawsze, ale nie musisz znosić jego zachowań... Z tego co się orientuję, to masz szanse i możliwośc na samodzielność wiec nie rozumiem Twojego zachowania. Nie obraź się, ze to piszę,ale cały czas swoim zachowaniem pozwalasz mu na to, zeby Cię traktował tak jak potrafi. Jesli faktycznie przejrzałaś na oczy to świetnie, ale patrząc się na historię Twojej ciąży nie do końca wierzę że to koniec...
    Nie mam o co się obrażać. :)
    Dziś zaczął przepraszać. Powiedziałam, żeby dał mi spokój, co zrobił. On nie widzi żadnej swojej winy i jeszcze zaczął wyzywać po mnie. I wiesz co zrobię? Jutro jadę zmienić numer telefonu.

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ